„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březno

Nové produkty Březno

Dlažby a obrubníky Březno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březno, Levná dlažba Březno, Dlažba Březno, Zámkové dlažby Březno, Zámkové dlažba Březno, Betonové dlažby Březno, Betonová dlažba Březno, Zdící prvky Březno, Dlažby II jakosti Březno, Dlažba II jakosti Březno, Plošné dlažby Březno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Písek Žďár nad Sázavou Blansko Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 1 Praha 4 Kroměříž Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Hodonín Praha-Kunratice Sokolov Děčín Tábor Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-východ Kladno Praha 11 Jihlava Praha 21 Praha 18 Praha 12 Praha-Řeporyje Rokycany Praha-Klánovice Trutnov Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-západ Teplice Praha-Čakovice Praha-Běchovice Benešov Praha-Březiněves Prachatice Liberec Vyškov Frýdek-Místek Bruntál Chomutov Nymburk České Budějovice Karlovy Vary Ostrava-město Brno-město Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha 17 Kolín Rakovník Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha 13 Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Troja Vsetín Ústí nad Orlicí Brno-venkov Jeseník Praha 6 Praha-Lipence Louny Šumperk Zlín Mladá Boleslav Třebíč Praha-Ďáblice Příbram Praha 10 Praha 8 Praha 9 Přerov Semily Praha-Slivenec Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha 22 Nový Jičín Domažlice Náchod Česká Lípa Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březno

Levná dlažba Březno

Dlažba Březno

Zámkové dlažby Březno

Zámkové betonové dlažby Březno

Zámková dlažba Březno

Betonové dlažby Březno

Betonová dlažba Březno

Zdící prvky Březno

Dlažby II jakosti Březno

Dlažba II jakosti Březno

Plošné dlažby Březno