„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březno

Nové produkty Březno

Dlažby a obrubníky Březno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březno, Levná dlažba Březno, Dlažba Březno, Zámkové dlažby Březno, Zámkové dlažba Březno, Betonové dlažby Březno, Betonová dlažba Březno, Zdící prvky Březno, Dlažby II jakosti Březno, Dlažba II jakosti Březno, Plošné dlažby Březno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Jičín Praha-Koloděje Ostrava-město Praha-Libuš Beroun Praha 16 Jihlava Praha-západ Praha 6 Praha 18 Chrudim Frýdek-Místek Svitavy Praha 21 Praha 12 Domažlice Rokycany Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha 7 Jablonec nad Nisou Most Litoměřice Praha-Kolovraty Plzeň-město Jeseník Praha-Zličín Nový Jičín Louny Příbram Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Sokolov Praha 17 Praha-Lochkov Česká Lípa Třebíč Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Kladno Praha-Klánovice Karlovy Vary Blansko Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Benice Znojmo Praha 2 Bruntál Šumperk Praha 5 Praha-Šeberov Prachatice Praha-Ďáblice Pardubice Olomouc Praha-Velká Chuchle Liberec Cheb Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Semily Benešov Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Český Krumlov Prostějov Praha-Slivenec Praha 14 Chomutov Teplice Hlavní město Praha České Budějovice Kolín Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 8 Plzeň-sever Opava Mladá Boleslav Uherské Hradiště Karviná Tachov Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Lipence Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březno

Levná dlažba Březno

Dlažba Březno

Zámkové dlažby Březno

Zámkové betonové dlažby Březno

Zámková dlažba Březno

Betonové dlažby Březno

Betonová dlažba Březno

Zdící prvky Březno

Dlažby II jakosti Březno

Dlažba II jakosti Březno

Plošné dlažby Březno