„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březno

Nové produkty Březno

Dlažby a obrubníky Březno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březno, Levná dlažba Březno, Dlažba Březno, Zámkové dlažby Březno, Zámkové dlažba Březno, Betonové dlažby Březno, Betonová dlažba Březno, Zdící prvky Březno, Dlažby II jakosti Březno, Dlažba II jakosti Březno, Plošné dlažby Březno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Hlavní město Praha Karlovy Vary Rakovník Hodonín Rokycany Frýdek-Místek Praha 15 Sokolov Praha 18 Kutná Hora Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Vyškov Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Kladno Svitavy Hradec Králové Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Satalice Česká Lípa Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Český Krumlov Praha 20 Ostrava-město Šumperk Pardubice Praha-Křeslice Praha-Královice Tábor Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Kolín Praha-Troja Klatovy Zlín České Budějovice Praha 5 Beroun Děčín Praha-Suchdol Nymburk Jablonec nad Nisou Litoměřice Prostějov Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Břeclav Semily Praha 2 Praha-Benice Jihlava Praha 3 Opava Praha-Koloděje Teplice Praha-Nedvězí Chrudim Praha 14 Praha-Kunratice Náchod Most Liberec Praha-západ Trutnov Cheb Tachov Praha 12 Příbram Třebíč Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 1 Strakonice Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 16 Karviná Praha 6 Mělník Ústí nad Orlicí Písek Praha-Petrovice Praha-Zličín Olomouc Praha-Vinoř Ústí nad Labem Pelhřimov Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březno

Levná dlažba Březno

Dlažba Březno

Zámkové dlažby Březno

Zámkové betonové dlažby Březno

Zámková dlažba Březno

Betonové dlažby Březno

Betonová dlažba Březno

Zdící prvky Březno

Dlažby II jakosti Březno

Dlažba II jakosti Březno

Plošné dlažby Březno