„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříza

Nové produkty Bříza

Dlažby a obrubníky Bříza

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříza

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříza

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříza

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříza

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříza, Levná dlažba Bříza, Dlažba Bříza, Zámkové dlažby Bříza, Zámkové dlažba Bříza, Betonové dlažby Bříza, Betonová dlažba Bříza, Zdící prvky Bříza, Dlažby II jakosti Bříza, Dlažba II jakosti Bříza, Plošné dlažby Bříza, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Příbram Děčín Praha 5 Praha-Řeporyje Most Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha 7 Český Krumlov Uherské Hradiště Rakovník Třebíč Semily Praha-Dubeč Brno-venkov Praha 12 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Břeclav Strakonice Nymburk Tábor Opava Praha-Zbraslav Karviná Praha 10 Praha 18 Praha-Královice Kutná Hora Plzeň-jih Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Beroun Praha 19 Praha 20 Praha-Satalice Louny Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha 1 Jičín Prostějov Liberec Praha-Čakovice Tachov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Hodonín Praha-Nedvězí Teplice Praha-Benice Praha 21 Pelhřimov Praha 8 Přerov Karlovy Vary Praha-západ Mladá Boleslav Brno-město Praha-Troja Hradec Králové Náchod Jindřichův Hradec Kladno Praha-Petrovice Sokolov Rokycany Trutnov Kolín Praha 4 Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Libuš Praha-Běchovice Pardubice Praha 17 Jablonec nad Nisou Šumperk Praha 2 Cheb Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 6 Litoměřice Písek Kroměříž Praha-východ Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříza

Levná dlažba Bříza

Dlažba Bříza

Zámkové dlažby Bříza

Zámkové betonové dlažby Bříza

Zámková dlažba Bříza

Betonové dlažby Bříza

Betonová dlažba Bříza

Zdící prvky Bříza

Dlažby II jakosti Bříza

Dlažba II jakosti Bříza

Plošné dlažby Bříza