„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříza

Nové produkty Bříza

Dlažby a obrubníky Bříza

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříza

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříza

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříza

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříza

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříza, Levná dlažba Bříza, Dlažba Bříza, Zámkové dlažby Bříza, Zámkové dlažba Bříza, Betonové dlažby Bříza, Betonová dlažba Bříza, Zdící prvky Bříza, Dlažby II jakosti Bříza, Dlažba II jakosti Bříza, Plošné dlažby Bříza, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 15 Šumperk Prachatice Praha-Benice Zlín Praha 22 Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 10 Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Domažlice Cheb Strakonice Příbram Kroměříž Jihlava Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Klatovy Česká Lípa Opava Svitavy Ostrava-město Znojmo Praha 19 Chrudim Ústí nad Labem Mělník Praha 12 Mladá Boleslav Most Plzeň-sever České Budějovice Vyškov Blansko Třebíč Praha-Čakovice Trutnov Jeseník Hlavní město Praha Praha-Troja Kladno Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-západ Vsetín Benešov Praha 4 Teplice Praha 9 Praha 5 Písek Chomutov Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Prostějov Liberec Rakovník Žďár nad Sázavou Praha 11 Praha 3 Děčín Praha-Zličín Praha-Lochkov Rokycany Bruntál Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Slivenec Nymburk Praha-Královice Praha-Koloděje Louny Praha-Kunratice Praha 21 Náchod Břeclav Praha 16 Pardubice Praha-Řeporyje Beroun Kolín Praha-Křeslice Karviná Kutná Hora Semily Praha-Dubeč Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříza

Levná dlažba Bříza

Dlažba Bříza

Zámkové dlažby Bříza

Zámkové betonové dlažby Bříza

Zámková dlažba Bříza

Betonové dlažby Bříza

Betonová dlažba Bříza

Zdící prvky Bříza

Dlažby II jakosti Bříza

Dlažba II jakosti Bříza

Plošné dlažby Bříza