„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříza

Nové produkty Bříza

Dlažby a obrubníky Bříza

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříza

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříza

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříza

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříza

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříza, Levná dlažba Bříza, Dlažba Bříza, Zámkové dlažby Bříza, Zámkové dlažba Bříza, Betonové dlažby Bříza, Betonová dlažba Bříza, Zdící prvky Bříza, Dlažby II jakosti Bříza, Dlažba II jakosti Bříza, Plošné dlažby Bříza, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Vinoř Prachatice Kolín Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Troja Praha-Lochkov Praha 9 Praha-východ Břeclav Šumperk Praha 19 Praha 7 Tachov Nymburk Prostějov Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Louny Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Domažlice Karviná Jihlava Pelhřimov Mělník Vsetín Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha 17 Praha 6 Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Petrovice Vyškov Svitavy Kutná Hora Opava Kladno Semily Praha 1 Praha-Klánovice Teplice Praha 14 Praha-Slivenec Český Krumlov Jeseník Liberec Praha 2 Praha-Královice Klatovy Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha 13 Děčín Plzeň-sever Praha-Kunratice Tábor České Budějovice Hlavní město Praha Praha 15 Praha 10 Rokycany Praha-Zličín Beroun Praha 16 Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Mladá Boleslav Znojmo Litoměřice Olomouc Praha 20 Praha-Ďáblice Příbram Bruntál Chomutov Praha-Lysolaje Třebíč Sokolov Blansko Chrudim Praha 11 Most Zlín Náchod Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříza

Levná dlažba Bříza

Dlažba Bříza

Zámkové dlažby Bříza

Zámkové betonové dlažby Bříza

Zámková dlažba Bříza

Betonové dlažby Bříza

Betonová dlažba Bříza

Zdící prvky Bříza

Dlažby II jakosti Bříza

Dlažba II jakosti Bříza

Plošné dlažby Bříza