„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříza

Nové produkty Bříza

Dlažby a obrubníky Bříza

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříza

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříza

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříza

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříza

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříza, Levná dlažba Bříza, Dlažba Bříza, Zámkové dlažby Bříza, Zámkové dlažba Bříza, Betonové dlažby Bříza, Betonová dlažba Bříza, Zdící prvky Bříza, Dlažby II jakosti Bříza, Dlažba II jakosti Bříza, Plošné dlažby Bříza, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha 3 Kroměříž Praha-Libuš Praha-Slivenec Děčín Domažlice Praha 9 Šumperk Rakovník Jihlava Praha 1 Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha-západ Praha-Troja Břeclav Beroun Pelhřimov Nymburk Havlíčkův Brod Praha 19 Prachatice Strakonice Pardubice Praha 18 Jablonec nad Nisou Hodonín Kolín Praha-Březiněves Vsetín Praha-Křeslice Zlín Jindřichův Hradec Praha 2 Žďár nad Sázavou Znojmo Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Dubeč Svitavy Praha 16 Praha-Čakovice Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí České Budějovice Praha 21 Praha-Újezd Praha-východ Praha 8 Praha 22 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Ústí nad Orlicí Teplice Bruntál Praha-Klánovice Olomouc Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Sokolov Příbram Praha-Satalice Plzeň-jih Blansko Praha-Benice Most Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha 17 Louny Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Zličín Praha 15 Praha 6 Praha-Dolní Počernice Písek Hlavní město Praha Praha 13 Praha 7 Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Vyškov Praha 4 Opava Karviná Přerov Klatovy Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříza

Levná dlažba Bříza

Dlažba Bříza

Zámkové dlažby Bříza

Zámkové betonové dlažby Bříza

Zámková dlažba Bříza

Betonové dlažby Bříza

Betonová dlažba Bříza

Zdící prvky Bříza

Dlažby II jakosti Bříza

Dlažba II jakosti Bříza

Plošné dlažby Bříza