„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břežany II

Nové produkty Břežany II

Dlažby a obrubníky Břežany II

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břežany II

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břežany II

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břežany II

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břežany II

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břežany II, Levná dlažba Břežany II, Dlažba Břežany II, Zámkové dlažby Břežany II, Zámkové dlažba Břežany II, Betonové dlažby Břežany II, Betonová dlažba Břežany II, Zdící prvky Břežany II, Dlažby II jakosti Břežany II, Dlažba II jakosti Břežany II, Plošné dlažby Břežany II, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 19 Kroměříž Praha-Vinoř Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 18 Plzeň-sever Trutnov Praha-Petrovice Přerov Hodonín Havlíčkův Brod Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Benice Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha 8 Příbram Karlovy Vary Praha 11 Brno-venkov Opava Bruntál Chomutov Praha 14 Praha-Šeberov Louny Rokycany Benešov Praha-Ďáblice Praha 21 Praha 7 Vyškov Kladno Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Lochkov Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-východ Brno-město Praha-Nebušice Strakonice Cheb Tábor Třebíč Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Pelhřimov Děčín Most Frýdek-Místek Semily Kolín Teplice Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha-Čakovice Praha 13 Praha 16 Praha 5 Zlín Praha-Satalice Mělník Olomouc Šumperk Plzeň-město Klatovy Praha-Zbraslav Prostějov Náchod Domažlice Břeclav Praha-Koloděje Praha-Kunratice České Budějovice Praha-západ Svitavy Praha-Suchdol Praha 4 Praha 15 Praha-Slivenec Písek Praha-Lysolaje Litoměřice Uherské Hradiště Blansko Chrudim Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Klánovice Praha 17 Praha-Újezd Tachov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břežany II

Levná dlažba Břežany II

Dlažba Břežany II

Zámkové dlažby Břežany II

Zámkové betonové dlažby Břežany II

Zámková dlažba Břežany II

Betonové dlažby Břežany II

Betonová dlažba Břežany II

Zdící prvky Břežany II

Dlažby II jakosti Břežany II

Dlažba II jakosti Břežany II

Plošné dlažby Břežany II