„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březovice

Nové produkty Březovice

Dlažby a obrubníky Březovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březovice, Levná dlažba Březovice, Dlažba Březovice, Zámkové dlažby Březovice, Zámkové dlažba Březovice, Betonové dlažby Březovice, Betonová dlažba Březovice, Zdící prvky Březovice, Dlažby II jakosti Březovice, Dlažba II jakosti Březovice, Plošné dlažby Březovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Královice Náchod Přerov Semily Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 19 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Nový Jičín Trutnov Praha 5 Vyškov Hlavní město Praha Český Krumlov Kolín Břeclav Brno-venkov Praha 9 Praha-Lipence Praha-Vinoř Liberec Uherské Hradiště Jičín Praha-Libuš Praha 14 Plzeň-sever Hodonín Frýdek-Místek Znojmo Praha-Petrovice Chrudim Pardubice Tábor Praha 7 Písek Jihlava Praha 21 Jeseník Vsetín Šumperk Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha-Lochkov Tachov Karlovy Vary Praha 6 Louny Praha 20 Praha 22 Hradec Králové Karviná Praha 8 Praha 17 Chomutov Praha-Zbraslav Kroměříž Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-východ Cheb Klatovy Praha 2 Litoměřice Kladno Beroun Praha-Dubeč Mělník Mladá Boleslav České Budějovice Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Pelhřimov Prachatice Praha-Křeslice Praha-Troja Rakovník Rokycany Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březovice

Levná dlažba Březovice

Dlažba Březovice

Zámkové dlažby Březovice

Zámkové betonové dlažby Březovice

Zámková dlažba Březovice

Betonové dlažby Březovice

Betonová dlažba Březovice

Zdící prvky Březovice

Dlažby II jakosti Březovice

Dlažba II jakosti Březovice

Plošné dlažby Březovice