„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březovice

Nové produkty Březovice

Dlažby a obrubníky Březovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březovice, Levná dlažba Březovice, Dlažba Březovice, Zámkové dlažby Březovice, Zámkové dlažba Březovice, Betonové dlažby Březovice, Betonová dlažba Březovice, Zdící prvky Březovice, Dlažby II jakosti Březovice, Dlažba II jakosti Březovice, Plošné dlažby Březovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Opava Jihlava Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Cheb Jindřichův Hradec Praha 22 Jeseník Praha-východ Praha 7 Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Pardubice Chrudim Beroun Praha-Troja Most Česká Lípa Praha 4 Kroměříž Pelhřimov Plzeň-město Šumperk Praha-Čakovice Český Krumlov Litoměřice Praha-Petrovice Ostrava-město Praha 6 Rokycany Břeclav Praha-Zličín Praha-Nebušice Louny Zlín Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 2 Mělník Písek Svitavy Praha 5 Nymburk Strakonice Praha 15 Mladá Boleslav Brno-venkov Brno-město Teplice Semily Karviná Rakovník Hlavní město Praha Praha-Suchdol Nový Jičín Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Prachatice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Trutnov Praha 1 Třebíč Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 9 Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha-Satalice Náchod Kladno Plzeň-jih Domažlice Děčín Sokolov Praha-Libuš Benešov Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 19 Prostějov Přerov Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březovice

Levná dlažba Březovice

Dlažba Březovice

Zámkové dlažby Březovice

Zámkové betonové dlažby Březovice

Zámková dlažba Březovice

Betonové dlažby Březovice

Betonová dlažba Březovice

Zdící prvky Březovice

Dlažby II jakosti Březovice

Dlažba II jakosti Březovice

Plošné dlažby Březovice