„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březovice

Nové produkty Březovice

Dlažby a obrubníky Březovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březovice, Levná dlažba Březovice, Dlažba Březovice, Zámkové dlažby Březovice, Zámkové dlažba Březovice, Betonové dlažby Březovice, Betonová dlažba Březovice, Zdící prvky Březovice, Dlažby II jakosti Březovice, Dlažba II jakosti Březovice, Plošné dlažby Březovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Louny Prachatice Třebíč Zlín Praha-Klánovice Praha 1 Karviná Praha-Dolní Počernice Chrudim Trutnov Liberec Praha-Újezd Opava České Budějovice Havlíčkův Brod Rakovník Karlovy Vary Praha 4 Brno-venkov Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Libuš Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 9 Praha 21 Chomutov Kladno Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Kutná Hora Břeclav Praha 3 Vyškov Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Kolovraty Praha 18 Praha-Šeberov Písek Praha-Troja Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-východ Klatovy Frýdek-Místek Česká Lípa Rokycany Praha-Lochkov Brno-město Benešov Praha 20 Bruntál Domažlice Znojmo Hradec Králové Jihlava Příbram Pelhřimov Praha-Dubeč Prostějov Praha-Křeslice Šumperk Praha-Březiněves Strakonice Plzeň-jih Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Náchod Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Lysolaje Tachov Blansko Jindřichův Hradec Jičín Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Hodonín Most Praha-západ Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 12 Svitavy Olomouc Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Jeseník Praha-Čakovice Pardubice Kroměříž Praha 13 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březovice

Levná dlažba Březovice

Dlažba Březovice

Zámkové dlažby Březovice

Zámkové betonové dlažby Březovice

Zámková dlažba Březovice

Betonové dlažby Březovice

Betonová dlažba Březovice

Zdící prvky Březovice

Dlažby II jakosti Březovice

Dlažba II jakosti Březovice

Plošné dlažby Březovice