„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břvany

Nové produkty Břvany

Dlažby a obrubníky Břvany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břvany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břvany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břvany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břvany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břvany, Levná dlažba Břvany, Dlažba Břvany, Zámkové dlažby Břvany, Zámkové dlažba Břvany, Betonové dlažby Břvany, Betonová dlažba Břvany, Zdící prvky Břvany, Dlažby II jakosti Břvany, Dlažba II jakosti Břvany, Plošné dlažby Břvany, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Prachatice Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Brno-město Tachov Prostějov Sokolov Praha 21 Praha-Nebušice Blansko Vyškov Mladá Boleslav Svitavy Praha 6 Praha-Štěrboholy Ostrava-město Chomutov Praha 19 Praha-Běchovice Praha-Šeberov Litoměřice Vsetín Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Lipence Benešov Praha-Lochkov Šumperk Chrudim Děčín Praha-Satalice Rakovník Praha 1 Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha 17 Praha 22 Karlovy Vary Praha 12 Ústí nad Labem Cheb Praha 20 Jičín Karviná Tábor Pelhřimov Praha 4 Louny Semily Frýdek-Místek Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha 3 Mělník Olomouc Strakonice Opava Příbram Zlín Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Řeporyje Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Most Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-západ Plzeň-sever Domažlice Klatovy Uherské Hradiště Trutnov Brno-venkov Bruntál Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Praha-Březiněves Břeclav Praha 5 Přerov Praha-Libuš Praha-Slivenec Jihlava Praha-Zličín Teplice Praha 14 Praha-Kunratice Praha-Újezd Jeseník Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břvany

Levná dlažba Břvany

Dlažba Břvany

Zámkové dlažby Břvany

Zámkové betonové dlažby Břvany

Zámková dlažba Břvany

Betonové dlažby Břvany

Betonová dlažba Břvany

Zdící prvky Břvany

Dlažby II jakosti Břvany

Dlažba II jakosti Břvany

Plošné dlažby Břvany