„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břvany

Nové produkty Břvany

Dlažby a obrubníky Břvany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břvany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břvany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břvany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břvany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břvany, Levná dlažba Břvany, Dlažba Břvany, Zámkové dlažby Břvany, Zámkové dlažba Břvany, Betonové dlažby Břvany, Betonová dlažba Břvany, Zdící prvky Břvany, Dlažby II jakosti Břvany, Dlažba II jakosti Břvany, Plošné dlažby Břvany, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové České Budějovice Praha-Újezd Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Písek Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Vinoř Zlín Jičín Praha 13 Praha 7 Sokolov Praha 10 Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Beroun Praha 11 Česká Lípa Praha-Troja Chomutov Plzeň-město Pardubice Olomouc Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Domažlice Prostějov Tábor Ústí nad Orlicí Praha 18 Prachatice Praha-Lipence Praha 6 Teplice Rokycany Ostrava-město Strakonice Praha-Nebušice Nymburk Hodonín Praha-Zbraslav Pelhřimov Český Krumlov Praha-Suchdol Mladá Boleslav Třebíč Most Praha-Dubeč Břeclav Blansko Vyškov Plzeň-sever Louny Cheb Chrudim Kroměříž Jeseník Praha 19 Praha 20 Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha 12 Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Semily Kutná Hora Klatovy Praha 8 Znojmo Praha-Královice Karlovy Vary Praha 2 Tachov Brno-město Vsetín Praha 16 Praha-Satalice Praha 17 Praha-Velká Chuchle Kladno Bruntál Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha 21 Kolín Šumperk Praha-Lysolaje Trutnov Rakovník Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břvany

Levná dlažba Břvany

Dlažba Břvany

Zámkové dlažby Břvany

Zámkové betonové dlažby Břvany

Zámková dlažba Břvany

Betonové dlažby Břvany

Betonová dlažba Břvany

Zdící prvky Břvany

Dlažby II jakosti Břvany

Dlažba II jakosti Břvany

Plošné dlažby Břvany