„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břežany

Nové produkty Břežany

Dlažby a obrubníky Břežany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břežany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břežany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břežany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břežany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břežany, Levná dlažba Břežany, Dlažba Břežany, Zámkové dlažby Břežany, Zámkové dlažba Břežany, Betonové dlažby Břežany, Betonová dlažba Břežany, Zdící prvky Břežany, Dlažby II jakosti Břežany, Dlažba II jakosti Břežany, Plošné dlažby Břežany, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Šeberov Praha 8 Praha 19 Česká Lípa Praha-Vinoř Hradec Králové Třebíč Benešov Praha 9 Jihlava Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Ďáblice Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Hlavní město Praha Trutnov Uherské Hradiště Praha 12 Pelhřimov Opava Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Lipence Český Krumlov Praha 22 Chrudim Praha-Běchovice Vsetín Ostrava-město Semily Plzeň-sever Svitavy Sokolov Praha-východ Praha-západ Beroun Plzeň-město Praha 2 Nymburk Praha-Kunratice Litoměřice Praha 3 Šumperk Teplice Olomouc Frýdek-Místek Břeclav Brno-venkov Ústí nad Labem Rakovník Jindřichův Hradec Praha 5 Praha 16 Praha-Lysolaje Nový Jičín Kladno Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha 20 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-Satalice Chomutov Karlovy Vary Strakonice Praha 21 Zlín Cheb Ústí nad Orlicí Praha 10 Tachov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Kutná Hora Přerov Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 1 Blansko Praha-Přední Kopanina Most Praha 7 Jeseník Náchod Praha 14 Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břežany

Levná dlažba Břežany

Dlažba Břežany

Zámkové dlažby Břežany

Zámkové betonové dlažby Břežany

Zámková dlažba Břežany

Betonové dlažby Břežany

Betonová dlažba Břežany

Zdící prvky Břežany

Dlažby II jakosti Břežany

Dlažba II jakosti Břežany

Plošné dlažby Břežany