„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břežany

Nové produkty Břežany

Dlažby a obrubníky Břežany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břežany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břežany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břežany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břežany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břežany, Levná dlažba Břežany, Dlažba Břežany, Zámkové dlažby Břežany, Zámkové dlažba Břežany, Betonové dlažby Břežany, Betonová dlažba Břežany, Zdící prvky Břežany, Dlažby II jakosti Břežany, Dlažba II jakosti Břežany, Plošné dlažby Břežany, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 4 Karviná Písek Praha-Dubeč Plzeň-město Svitavy Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Zlín Bruntál Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha-Křeslice Jihlava Praha 3 Praha-Nedvězí Most Kolín Vyškov Plzeň-sever Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 18 Beroun Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Troja Plzeň-jih Jeseník Břeclav Blansko Liberec Rakovník Hlavní město Praha Nymburk Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha 12 Louny Hodonín Olomouc Praha 14 Tachov Praha-východ Teplice Praha 11 Praha-Újezd Brno-město Tábor Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Satalice Praha 13 Praha-Řeporyje Chrudim Česká Lípa Příbram Praha-Březiněves Opava Praha 7 Klatovy Praha 2 Český Krumlov Litoměřice Jičín Praha 16 Přerov Praha-Koloděje Praha-Benice Hradec Králové Praha-západ Mělník Praha-Zličín Praha 19 Benešov Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 20 Pardubice Ostrava-město Strakonice Praha 9 Chomutov Praha-Lipence Jindřichův Hradec Trutnov Uherské Hradiště Praha-Kunratice Nový Jičín Praha 17 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břežany

Levná dlažba Břežany

Dlažba Břežany

Zámkové dlažby Břežany

Zámkové betonové dlažby Břežany

Zámková dlažba Břežany

Betonové dlažby Břežany

Betonová dlažba Břežany

Zdící prvky Břežany

Dlažby II jakosti Břežany

Dlažba II jakosti Břežany

Plošné dlažby Břežany