„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břežany

Nové produkty Břežany

Dlažby a obrubníky Břežany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břežany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břežany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břežany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břežany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břežany, Levná dlažba Břežany, Dlažba Břežany, Zámkové dlažby Břežany, Zámkové dlažba Břežany, Betonové dlažby Břežany, Betonová dlažba Břežany, Zdící prvky Břežany, Dlažby II jakosti Břežany, Dlažba II jakosti Břežany, Plošné dlažby Břežany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha 22 Tachov Děčín Praha 11 Praha 18 Praha 15 Beroun Praha-Královice Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Pardubice Přerov Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Řeporyje Semily Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha-Libuš Havlíčkův Brod Blansko Mělník Rokycany Praha 20 Chomutov Praha-Vinoř Vyškov Praha-Zličín Teplice Praha 8 Praha-Suchdol Hlavní město Praha Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Nový Jičín Louny Kroměříž Uherské Hradiště Most Praha 2 Český Krumlov Praha 3 Svitavy Náchod Praha-Troja Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Rakovník Trutnov Nymburk Praha 1 Chrudim Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Koloděje Opava Žďár nad Sázavou Šumperk Praha 10 Praha 14 Jeseník Plzeň-jih Praha 19 Kolín Plzeň-sever Jihlava Brno-venkov Praha-Újezd Ostrava-město Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Březiněves Liberec Hodonín Benešov Praha 4 Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Praha-Lipence Třebíč Litoměřice Hradec Králové Domažlice Plzeň-město Praha-Benice Prachatice Jičín Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břežany

Levná dlažba Břežany

Dlažba Břežany

Zámkové dlažby Břežany

Zámkové betonové dlažby Břežany

Zámková dlažba Břežany

Betonové dlažby Břežany

Betonová dlažba Břežany

Zdící prvky Břežany

Dlažby II jakosti Břežany

Dlažba II jakosti Břežany

Plošné dlažby Břežany