„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březolupy

Nové produkty Březolupy

Dlažby a obrubníky Březolupy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březolupy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březolupy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březolupy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březolupy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březolupy, Levná dlažba Březolupy, Dlažba Březolupy, Zámkové dlažby Březolupy, Zámkové dlažba Březolupy, Betonové dlažby Březolupy, Betonová dlažba Březolupy, Zdící prvky Březolupy, Dlažby II jakosti Březolupy, Dlažba II jakosti Březolupy, Plošné dlažby Březolupy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Nymburk Znojmo Litoměřice Praha-Nebušice Karviná Plzeň-sever Česká Lípa Plzeň-město Louny Kladno Rokycany Praha-Petrovice Praha 20 Praha 5 Cheb Praha 6 Jihlava Teplice Mladá Boleslav Pardubice Praha-Šeberov Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Královice Svitavy Praha 14 Brno-venkov Hodonín Vsetín Český Krumlov Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha 18 Chomutov Praha-Březiněves Praha-Benice Semily Opava Praha-Lipence Hlavní město Praha Strakonice Bruntál Beroun Praha-západ Karlovy Vary Rakovník Šumperk Praha-Klánovice Praha-Běchovice Domažlice Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Písek Jičín Plzeň-jih Praha 7 Praha-Řeporyje Most Náchod Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Zlín Praha 9 Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Mělník Praha 10 Chrudim Sokolov Jablonec nad Nisou Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-východ Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha 21 Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha 11 Praha 13 Praha 1 Praha-Troja Havlíčkův Brod Brno-město Olomouc Nový Jičín Liberec Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Hradec Králové Benešov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březolupy

Levná dlažba Březolupy

Dlažba Březolupy

Zámkové dlažby Březolupy

Zámkové betonové dlažby Březolupy

Zámková dlažba Březolupy

Betonové dlažby Březolupy

Betonová dlažba Březolupy

Zdící prvky Březolupy

Dlažby II jakosti Březolupy

Dlažba II jakosti Březolupy

Plošné dlažby Březolupy