„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březolupy

Nové produkty Březolupy

Dlažby a obrubníky Březolupy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březolupy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březolupy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březolupy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březolupy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březolupy, Levná dlažba Březolupy, Dlažba Březolupy, Zámkové dlažby Březolupy, Zámkové dlažba Březolupy, Betonové dlažby Březolupy, Betonová dlažba Březolupy, Zdící prvky Březolupy, Dlažby II jakosti Březolupy, Dlažba II jakosti Březolupy, Plošné dlažby Březolupy, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Jihlava Praha-Královice Liberec Karlovy Vary Praha 13 Kolín Opava Semily Šumperk Trutnov Teplice Praha 3 Ostrava-město Kladno Blansko Praha-Březiněves Praha-Benice Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Hradec Králové Praha 6 Tábor Ústí nad Labem Prachatice Praha-Běchovice Třebíč Praha-Klánovice Benešov Praha-Štěrboholy Písek Přerov Pelhřimov České Budějovice Praha-Satalice Praha-Újezd Nymburk Mělník Praha-Čakovice Rakovník Ústí nad Orlicí Pardubice Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 11 Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Lipence Plzeň-jih Praha 18 Cheb Louny Praha-Slivenec Sokolov Praha 4 Hlavní město Praha Most Znojmo Praha 22 Frýdek-Místek Praha 15 Praha 7 Praha-západ Nový Jičín Praha 16 Kroměříž Jeseník Praha-Lysolaje Rokycany Praha 5 Chrudim Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Dolní Chabry Děčín Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Tachov Vsetín Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Olomouc Karviná Praha 14 Břeclav Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Koloděje Bruntál Havlíčkův Brod Praha 8 Praha 9 Praha-Troja Praha 12 Praha-Nebušice Plzeň-město Klatovy Žďár nad Sázavou Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březolupy

Levná dlažba Březolupy

Dlažba Březolupy

Zámkové dlažby Březolupy

Zámkové betonové dlažby Březolupy

Zámková dlažba Březolupy

Betonové dlažby Březolupy

Betonová dlažba Březolupy

Zdící prvky Březolupy

Dlažby II jakosti Březolupy

Dlažba II jakosti Březolupy

Plošné dlažby Březolupy