„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříšťany

Nové produkty Bříšťany

Dlažby a obrubníky Bříšťany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříšťany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříšťany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříšťany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříšťany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříšťany, Levná dlažba Bříšťany, Dlažba Bříšťany, Zámkové dlažby Bříšťany, Zámkové dlažba Bříšťany, Betonové dlažby Bříšťany, Betonová dlažba Bříšťany, Zdící prvky Bříšťany, Dlažby II jakosti Bříšťany, Dlažba II jakosti Bříšťany, Plošné dlažby Bříšťany, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Karlovy Vary Liberec Brno-venkov Český Krumlov Praha 4 Příbram Kladno Praha-Nedvězí Šumperk Náchod Praha-Dubeč Nymburk Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Teplice Litoměřice Kutná Hora Praha-Lochkov Vsetín Praha 7 Klatovy Praha-Štěrboholy Most Praha-Suchdol Znojmo Praha-Petrovice Praha-Satalice Písek Bruntál Praha-Troja Praha-Benice Tábor Ústí nad Labem Praha 15 Plzeň-město Strakonice Praha 18 Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Koloděje Domažlice Praha 2 Třebíč Praha-Nebušice Beroun Praha 21 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha-Zličín Frýdek-Místek Jihlava Uherské Hradiště Kolín Praha-Zbraslav Hradec Králové Mělník Praha-Libuš Opava České Budějovice Břeclav Praha 8 Praha 16 Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Prostějov Praha-Královice Benešov Praha 22 Praha 3 Svitavy Praha-Běchovice Prachatice Praha-Čakovice Přerov Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-západ Tachov Praha 5 Mladá Boleslav Olomouc Chomutov Česká Lípa Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha 11 Plzeň-jih Praha-Březiněves Rokycany Jablonec nad Nisou Brno-město Chrudim Praha-Lipence Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříšťany

Levná dlažba Bříšťany

Dlažba Bříšťany

Zámkové dlažby Bříšťany

Zámkové betonové dlažby Bříšťany

Zámková dlažba Bříšťany

Betonové dlažby Bříšťany

Betonová dlažba Bříšťany

Zdící prvky Bříšťany

Dlažby II jakosti Bříšťany

Dlažba II jakosti Bříšťany

Plošné dlažby Bříšťany