„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříšťany

Nové produkty Bříšťany

Dlažby a obrubníky Bříšťany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříšťany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříšťany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříšťany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříšťany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříšťany, Levná dlažba Bříšťany, Dlažba Bříšťany, Zámkové dlažby Bříšťany, Zámkové dlažba Bříšťany, Betonové dlažby Bříšťany, Betonová dlažba Bříšťany, Zdící prvky Bříšťany, Dlažby II jakosti Bříšťany, Dlažba II jakosti Bříšťany, Plošné dlažby Bříšťany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 8 Praha-Libuš Praha 19 Český Krumlov Praha-Újezd Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Benice Praha-Královice Klatovy Praha-Štěrboholy Trutnov Bruntál Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha 1 Kutná Hora Praha-západ Sokolov Svitavy Náchod Praha 5 Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha 21 Tábor Hradec Králové Zlín Praha-Březiněves Praha 14 Vsetín Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Řeporyje Praha 9 Praha-Lysolaje Praha 16 Prachatice Domažlice Pelhřimov Praha-Ďáblice Jičín Plzeň-jih Chomutov Pardubice Hlavní město Praha Praha-Běchovice Semily Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Křeslice Olomouc Praha 10 Praha-Klánovice České Budějovice Plzeň-město Mělník Brno-město Karviná Praha 22 Ostrava-město Praha 2 Praha-Lipence Brno-venkov Praha 18 Plzeň-sever Přerov Praha-Satalice Chrudim Rokycany Vyškov Louny Praha 20 Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Beroun Šumperk Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Vinoř Znojmo Praha-Zličín Tachov Žďár nad Sázavou Praha-východ Jindřichův Hradec Praha-Troja Teplice Praha 13 Ústí nad Labem Opava Praha-Zbraslav Strakonice Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Nebušice Jihlava Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříšťany

Levná dlažba Bříšťany

Dlažba Bříšťany

Zámkové dlažby Bříšťany

Zámkové betonové dlažby Bříšťany

Zámková dlažba Bříšťany

Betonové dlažby Bříšťany

Betonová dlažba Bříšťany

Zdící prvky Bříšťany

Dlažby II jakosti Bříšťany

Dlažba II jakosti Bříšťany

Plošné dlažby Bříšťany