„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříšťany

Nové produkty Bříšťany

Dlažby a obrubníky Bříšťany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříšťany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříšťany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříšťany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříšťany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříšťany, Levná dlažba Bříšťany, Dlažba Bříšťany, Zámkové dlažby Bříšťany, Zámkové dlažba Bříšťany, Betonové dlažby Bříšťany, Betonová dlažba Bříšťany, Zdící prvky Bříšťany, Dlažby II jakosti Bříšťany, Dlažba II jakosti Bříšťany, Plošné dlažby Bříšťany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Chomutov Chrudim Praha 2 Praha-Šeberov Praha 4 Nový Jičín Most Karviná Praha-Řeporyje Praha 13 Blansko Cheb Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Znojmo Rokycany Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha 11 Praha-Zbraslav Plzeň-město Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 8 Šumperk Jihlava Pelhřimov Semily Praha-Újezd Praha 19 Bruntál Praha-Dubeč Praha-Lochkov Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha 12 Liberec Břeclav Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 20 Uherské Hradiště Praha 14 Kladno Olomouc Opava Praha-západ Praha 9 Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 3 Beroun Strakonice Prostějov Praha-Suchdol Vsetín Praha-Kolovraty Kolín Benešov Přerov Klatovy Česká Lípa Praha-Ďáblice Praha 6 Jičín Praha-Lipence Děčín Vyškov Tachov Praha-Benice Mladá Boleslav Praha 10 Svitavy Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha 16 Teplice Příbram Frýdek-Místek Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Brno-venkov Písek Brno-město Hodonín Třebíč Praha 22 Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříšťany

Levná dlažba Bříšťany

Dlažba Bříšťany

Zámkové dlažby Bříšťany

Zámkové betonové dlažby Bříšťany

Zámková dlažba Bříšťany

Betonové dlažby Bříšťany

Betonová dlažba Bříšťany

Zdící prvky Bříšťany

Dlažby II jakosti Bříšťany

Dlažba II jakosti Bříšťany

Plošné dlažby Bříšťany