„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříšťany

Nové produkty Bříšťany

Dlažby a obrubníky Bříšťany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříšťany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříšťany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříšťany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříšťany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříšťany, Levná dlažba Bříšťany, Dlažba Bříšťany, Zámkové dlažby Bříšťany, Zámkové dlažba Bříšťany, Betonové dlažby Bříšťany, Betonová dlažba Bříšťany, Zdící prvky Bříšťany, Dlažby II jakosti Bříšťany, Dlažba II jakosti Bříšťany, Plošné dlažby Bříšťany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha 2 Kutná Hora Praha-Satalice Cheb Frýdek-Místek Plzeň-jih Plzeň-sever Jičín Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Vinoř Vyškov Praha 21 Tachov Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Kladno Praha-Benice Praha 15 Praha 7 Praha-Zbraslav Pardubice Šumperk Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Kunratice Karviná Mladá Boleslav Prostějov České Budějovice Praha-Běchovice Zlín Litoměřice Blansko Praha 10 Rokycany Klatovy Liberec Olomouc Praha 18 Uherské Hradiště Teplice Brno-venkov Český Krumlov Beroun Znojmo Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Královice Louny Praha 5 Česká Lípa Praha 12 Plzeň-město Praha 8 Nový Jičín Trutnov Strakonice Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Šeberov Most Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Pelhřimov Ostrava-město Praha 4 Hradec Králové Kolín Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 20 Praha 16 Praha-Libuš Chomutov Praha 17 Hodonín Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 11 Jihlava Tábor Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříšťany

Levná dlažba Bříšťany

Dlažba Bříšťany

Zámkové dlažby Bříšťany

Zámkové betonové dlažby Bříšťany

Zámková dlažba Bříšťany

Betonové dlažby Bříšťany

Betonová dlažba Bříšťany

Zdící prvky Bříšťany

Dlažby II jakosti Bříšťany

Dlažba II jakosti Bříšťany

Plošné dlažby Bříšťany