„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březsko

Nové produkty Březsko

Dlažby a obrubníky Březsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březsko, Levná dlažba Březsko, Dlažba Březsko, Zámkové dlažby Březsko, Zámkové dlažba Březsko, Betonové dlažby Březsko, Betonová dlažba Březsko, Zdící prvky Březsko, Dlažby II jakosti Březsko, Dlažba II jakosti Březsko, Plošné dlažby Březsko, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Bruntál Domažlice Písek Náchod Praha 10 Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 20 Trutnov Praha 15 Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Kolín Cheb Blansko Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 4 Praha-Březiněves Praha 7 Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Královice Šumperk Vyškov Děčín Praha 1 Louny Praha 13 Prostějov Ostrava-město Sokolov Pelhřimov Kutná Hora Praha 6 Praha-východ Benešov Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha-Lochkov Tábor Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Karviná Uherské Hradiště Mělník Havlíčkův Brod Chrudim Praha 17 Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Běchovice Pardubice Opava Hodonín Zlín Liberec Praha 9 Praha 22 Tachov Praha 2 Břeclav Plzeň-jih Český Krumlov Vsetín Praha 11 Praha 18 Praha-Velká Chuchle Chomutov Olomouc Brno-město Jičín Třebíč Svitavy Praha-Benice Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha-Čakovice Přerov Česká Lípa Praha 21 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha 14 Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březsko

Levná dlažba Březsko

Dlažba Březsko

Zámkové dlažby Březsko

Zámkové betonové dlažby Březsko

Zámková dlažba Březsko

Betonové dlažby Březsko

Betonová dlažba Březsko

Zdící prvky Březsko

Dlažby II jakosti Březsko

Dlažba II jakosti Březsko

Plošné dlažby Březsko