„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březsko

Nové produkty Březsko

Dlažby a obrubníky Březsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březsko, Levná dlažba Březsko, Dlažba Březsko, Zámkové dlažby Březsko, Zámkové dlažba Březsko, Betonové dlažby Březsko, Betonová dlažba Březsko, Zdící prvky Březsko, Dlažby II jakosti Březsko, Dlažba II jakosti Březsko, Plošné dlažby Březsko, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Šumperk Frýdek-Místek Prachatice Praha-Lysolaje Pardubice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha 5 Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 2 Znojmo Praha-Libuš Praha-Vinoř Příbram Praha-Petrovice Děčín Rychnov nad Kněžnou Kolín Most Praha-Řeporyje Blansko Praha-Satalice Nový Jičín Praha-západ Český Krumlov Domažlice Praha-Nedvězí Plzeň-jih Náchod Praha-Benice Kladno Praha-Štěrboholy Praha 20 Mladá Boleslav Karviná Teplice Rakovník Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Troja Praha-Klánovice Jihlava Praha 12 Praha 11 Rokycany Česká Lípa Praha-Slivenec Brno-venkov Praha 18 Cheb Bruntál Ostrava-město Praha 1 Litoměřice Kroměříž Ústí nad Labem Beroun Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Březiněves Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Chomutov České Budějovice Praha-Kunratice Praha-východ Nymburk Praha 10 Praha 7 Hlavní město Praha Přerov Břeclav Praha-Dolní Chabry Brno-město Pelhřimov Praha-Běchovice Vyškov Uherské Hradiště Plzeň-město Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha 15 Praha 19 Hradec Králové Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha 8 Tachov Sokolov Benešov Plzeň-sever Semily Praha-Lipence Chrudim Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březsko

Levná dlažba Březsko

Dlažba Březsko

Zámkové dlažby Březsko

Zámkové betonové dlažby Březsko

Zámková dlažba Březsko

Betonové dlažby Březsko

Betonová dlažba Březsko

Zdící prvky Březsko

Dlažby II jakosti Březsko

Dlažba II jakosti Březsko

Plošné dlažby Březsko