„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břidličná

Nové produkty Břidličná

Dlažby a obrubníky Břidličná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břidličná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břidličná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břidličná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břidličná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břidličná, Levná dlažba Břidličná, Dlažba Břidličná, Zámkové dlažby Břidličná, Zámkové dlažba Břidličná, Betonové dlažby Břidličná, Betonová dlažba Břidličná, Zdící prvky Břidličná, Dlažby II jakosti Břidličná, Dlažba II jakosti Břidličná, Plošné dlažby Břidličná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha 1 Kutná Hora Domažlice Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Příbram Praha-Březiněves Kolín Sokolov Opava Hodonín Praha 16 Pardubice Praha 10 Praha 2 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Mělník Žďár nad Sázavou Vsetín České Budějovice Přerov Praha-Satalice Praha-Suchdol Rakovník Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Bruntál Kladno Karlovy Vary Náchod Praha 22 Písek Strakonice Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Troja Praha 17 Praha 11 Praha 6 Rokycany Plzeň-město Praha-Zbraslav Prachatice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 9 Liberec Most Litoměřice Ostrava-město Praha-Řeporyje Jeseník Praha-Běchovice Znojmo Praha-Zličín Karviná Hradec Králové Benešov Praha-Vinoř Jihlava Hlavní město Praha Praha 18 Praha 12 Praha 19 Prostějov Pelhřimov Praha 4 Praha-Slivenec Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Petrovice Břeclav Praha 5 Praha-východ Jičín Tábor Praha-západ Kroměříž Semily Trutnov Uherské Hradiště Zlín Praha 3 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břidličná

Levná dlažba Břidličná

Dlažba Břidličná

Zámkové dlažby Břidličná

Zámkové betonové dlažby Břidličná

Zámková dlažba Břidličná

Betonové dlažby Břidličná

Betonová dlažba Břidličná

Zdící prvky Břidličná

Dlažby II jakosti Břidličná

Dlažba II jakosti Břidličná

Plošné dlažby Břidličná