„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břidličná

Nové produkty Břidličná

Dlažby a obrubníky Břidličná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břidličná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břidličná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břidličná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břidličná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břidličná, Levná dlažba Břidličná, Dlažba Břidličná, Zámkové dlažby Břidličná, Zámkové dlažba Břidličná, Betonové dlažby Břidličná, Betonová dlažba Břidličná, Zdící prvky Břidličná, Dlažby II jakosti Břidličná, Dlažba II jakosti Břidličná, Plošné dlažby Břidličná, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Benešov Plzeň-jih Tachov Opava Znojmo Praha-Suchdol Praha 9 Trutnov Praha 3 Jičín Liberec Praha 7 Beroun České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Hradec Králové Praha 10 Praha 18 Praha 14 Praha 20 Prachatice Ústí nad Labem Most Praha 11 Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha 21 Tábor Praha-Lysolaje Kolín Mladá Boleslav Náchod Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha 6 Rakovník Prostějov Olomouc Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Troja Pardubice Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Březiněves Přerov Praha-Křeslice Bruntál Kladno Strakonice Česká Lípa Vsetín Praha-Petrovice Praha-Královice Domažlice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Klatovy Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Benice Ostrava-město Semily Vyškov Nymburk Svitavy Praha 2 Brno-město Příbram Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 22 Praha-Kunratice Hodonín Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Mělník Chomutov Uherské Hradiště Český Krumlov Břeclav Rokycany Praha-Velká Chuchle Cheb Kroměříž Praha 8 Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břidličná

Levná dlažba Břidličná

Dlažba Břidličná

Zámkové dlažby Břidličná

Zámkové betonové dlažby Břidličná

Zámková dlažba Břidličná

Betonové dlažby Břidličná

Betonová dlažba Břidličná

Zdící prvky Břidličná

Dlažby II jakosti Břidličná

Dlažba II jakosti Břidličná

Plošné dlažby Břidličná