„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břidličná

Nové produkty Břidličná

Dlažby a obrubníky Břidličná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břidličná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břidličná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břidličná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břidličná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břidličná, Levná dlažba Břidličná, Dlažba Břidličná, Zámkové dlažby Břidličná, Zámkové dlažba Břidličná, Betonové dlažby Břidličná, Betonová dlažba Břidličná, Zdící prvky Břidličná, Dlažby II jakosti Břidličná, Dlažba II jakosti Břidličná, Plošné dlažby Břidličná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Zlín Praha 15 Cheb Praha-Nedvězí Praha 19 Třebíč Praha-Lipence Praha 9 Český Krumlov Praha 3 Praha 5 Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Troja Praha 7 Svitavy Znojmo Uherské Hradiště Příbram Plzeň-jih Praha 21 Praha-Zličín Praha-Kunratice Ostrava-město Šumperk Klatovy Praha 13 Praha-Vinoř Praha 4 Náchod Praha 10 Ústí nad Labem Rokycany Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Česká Lípa Tábor Praha-Koloděje Blansko Praha 11 Kroměříž Praha-Petrovice Praha-Běchovice Přerov Praha-Dolní Chabry Hodonín Prachatice Plzeň-sever Praha-Křeslice Karviná Praha-Satalice Pelhřimov Plzeň-město Benešov Praha 2 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Břeclav Praha-západ Semily Žďár nad Sázavou Brno-město Olomouc Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Velká Chuchle Most Praha-Čakovice Kutná Hora Praha-Benice Teplice Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha-Lochkov Děčín Domažlice Kolín Jeseník Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Slivenec Sokolov Praha-Březiněves Kladno Písek Praha-Lysolaje Jičín Praha 6 Havlíčkův Brod Vsetín Praha 1 Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Praha 8 Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břidličná

Levná dlažba Břidličná

Dlažba Břidličná

Zámkové dlažby Břidličná

Zámkové betonové dlažby Břidličná

Zámková dlažba Břidličná

Betonové dlažby Břidličná

Betonová dlažba Břidličná

Zdící prvky Břidličná

Dlažby II jakosti Břidličná

Dlažba II jakosti Břidličná

Plošné dlažby Břidličná