„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břidličná

Nové produkty Břidličná

Dlažby a obrubníky Břidličná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břidličná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břidličná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břidličná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břidličná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břidličná, Levná dlažba Břidličná, Dlažba Břidličná, Zámkové dlažby Břidličná, Zámkové dlažba Břidličná, Betonové dlažby Břidličná, Betonová dlažba Břidličná, Zdící prvky Břidličná, Dlažby II jakosti Břidličná, Dlažba II jakosti Břidličná, Plošné dlažby Břidličná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Vsetín Náchod Bruntál Praha 7 Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Slivenec Kladno Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha 14 Hodonín Praha-Dubeč Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha 20 Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Brno-město Teplice Brno-venkov Břeclav Prostějov Praha 3 Praha 5 Sokolov Ostrava-město Pardubice Praha 9 Praha-Vinoř Semily Klatovy Louny Jičín Domažlice Praha 19 Praha 10 Praha 22 Liberec Kroměříž Praha 11 Příbram Praha-Čakovice Chrudim Praha-Lipence Přerov Praha 1 Jeseník Plzeň-jih Praha-Koloděje Šumperk Praha-Kolovraty Litoměřice Kolín Mladá Boleslav Most Blansko Jihlava Rokycany Beroun Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 6 Svitavy Vyškov Hradec Králové Praha-Nedvězí Plzeň-město Písek Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Zlín Tachov Nymburk Hlavní město Praha Praha-Zličín Mělník Jindřichův Hradec Praha 8 Nový Jičín Rakovník Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha 21 Praha 12 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břidličná

Levná dlažba Břidličná

Dlažba Břidličná

Zámkové dlažby Břidličná

Zámkové betonové dlažby Břidličná

Zámková dlažba Břidličná

Betonové dlažby Břidličná

Betonová dlažba Břidličná

Zdící prvky Břidličná

Dlažby II jakosti Břidličná

Dlažba II jakosti Břidličná

Plošné dlažby Břidličná