„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březník

Nové produkty Březník

Dlažby a obrubníky Březník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březník, Levná dlažba Březník, Dlažba Březník, Zámkové dlažby Březník, Zámkové dlažba Březník, Betonové dlažby Březník, Betonová dlažba Březník, Zdící prvky Březník, Dlažby II jakosti Březník, Dlažba II jakosti Březník, Plošné dlažby Březník, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-Dolní Chabry Rokycany Karlovy Vary Olomouc Praha-Lipence Praha 12 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Plzeň-jih Louny Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Tábor Chomutov Jihlava Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha 8 Tachov Praha-Královice Praha 3 Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Koloděje Mělník Praha 14 Pelhřimov Bruntál Praha 19 Třebíč Praha-Kunratice Domažlice Kladno Praha-Šeberov Jičín Jablonec nad Nisou Šumperk Klatovy Praha-Benice Rakovník Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha 6 Cheb Prostějov Praha-Petrovice Praha 1 Zlín Jeseník Kolín Praha 22 Plzeň-město Praha-Nebušice Sokolov Nový Jičín Praha 2 Praha-Zbraslav Praha 13 Hradec Králové Praha 15 Blansko Kroměříž Praha-Lysolaje Semily Praha 4 Strakonice Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-východ Praha 11 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Benešov Vyškov Hodonín Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Suchdol Příbram Praha-Slivenec Náchod Most Uherské Hradiště Český Krumlov Přerov Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Opava Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březník

Levná dlažba Březník

Dlažba Březník

Zámkové dlažby Březník

Zámkové betonové dlažby Březník

Zámková dlažba Březník

Betonové dlažby Březník

Betonová dlažba Březník

Zdící prvky Březník

Dlažby II jakosti Březník

Dlažba II jakosti Březník

Plošné dlažby Březník