„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březník

Nové produkty Březník

Dlažby a obrubníky Březník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březník, Levná dlažba Březník, Dlažba Březník, Zámkové dlažby Březník, Zámkové dlažba Březník, Betonové dlažby Březník, Betonová dlažba Březník, Zdící prvky Březník, Dlažby II jakosti Březník, Dlažba II jakosti Březník, Plošné dlažby Březník, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Zličín Tachov Kutná Hora Praha-Satalice Praha 21 Praha-Nebušice Semily Karlovy Vary Břeclav Chomutov Jablonec nad Nisou Česká Lípa Vyškov Praha-Březiněves Karviná Most Praha-Újezd Praha 22 Beroun Praha-Klánovice Mladá Boleslav Teplice Jihlava Praha 10 Ústí nad Orlicí Kroměříž Přerov Praha 1 Pardubice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 11 Příbram Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Cheb Louny Ostrava-město Praha 2 Jičín Klatovy Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Lipence Plzeň-město Praha-Petrovice Praha 3 Praha 13 Praha-Běchovice Šumperk Chrudim Liberec Praha 20 Praha-západ Český Krumlov Benešov Praha 8 Praha 7 Praha 4 Praha-Křeslice Praha 16 Hodonín Praha-Čakovice Sokolov Nymburk Jeseník Děčín Praha-Přední Kopanina Trutnov Prostějov Nový Jičín Hlavní město Praha Praha-východ Zlín Praha 12 Písek Praha 6 Praha 17 Svitavy Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Benice Brno-město Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 19 Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 18 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březník

Levná dlažba Březník

Dlažba Březník

Zámkové dlažby Březník

Zámkové betonové dlažby Březník

Zámková dlažba Březník

Betonové dlažby Březník

Betonová dlažba Březník

Zdící prvky Březník

Dlažby II jakosti Březník

Dlažba II jakosti Březník

Plošné dlažby Březník