„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březník

Nové produkty Březník

Dlažby a obrubníky Březník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březník, Levná dlažba Březník, Dlažba Březník, Zámkové dlažby Březník, Zámkové dlažba Březník, Betonové dlažby Březník, Betonová dlažba Březník, Zdící prvky Březník, Dlažby II jakosti Březník, Dlažba II jakosti Březník, Plošné dlažby Březník, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Křeslice Písek České Budějovice Sokolov Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Semily Cheb Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha 21 Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Lipence Příbram Bruntál Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha 16 Plzeň-město Trutnov Karviná Šumperk Plzeň-jih Nový Jičín Kolín Chrudim Frýdek-Místek Ústí nad Labem Louny Praha-Újezd Břeclav Brno-venkov Mladá Boleslav Jeseník Praha-Lochkov Praha 6 Praha 17 Praha-západ Praha-Běchovice Hlavní město Praha Tachov Pardubice Praha-Dolní Chabry Liberec Praha 22 Praha 8 Most Praha 20 Praha 4 Praha-Šeberov Pelhřimov Zlín Jičín Brno-město Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Čakovice Praha 3 Benešov Praha 5 Plzeň-sever Rakovník Litoměřice Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Děčín Praha 13 Praha-Benice Jihlava Praha-Nebušice Chomutov Strakonice Karlovy Vary Vsetín Přerov Prachatice Rokycany Česká Lípa Praha 2 Praha 1 Jindřichův Hradec Tábor Nymburk Třebíč Beroun Praha 9 Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březník

Levná dlažba Březník

Dlažba Březník

Zámkové dlažby Březník

Zámkové betonové dlažby Březník

Zámková dlažba Březník

Betonové dlažby Březník

Betonová dlažba Březník

Zdící prvky Březník

Dlažby II jakosti Březník

Dlažba II jakosti Březník

Plošné dlažby Březník