„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březník

Nové produkty Březník

Dlažby a obrubníky Březník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březník, Levná dlažba Březník, Dlažba Březník, Zámkové dlažby Březník, Zámkové dlažba Březník, Betonové dlažby Březník, Betonová dlažba Březník, Zdící prvky Březník, Dlažby II jakosti Březník, Dlažba II jakosti Březník, Plošné dlažby Březník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Újezd Klatovy Praha 10 Chrudim Praha-Řeporyje Písek Most Praha 19 Litoměřice Pardubice Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-Dolní Počernice Svitavy Česká Lípa Praha-Libuš Praha 16 Pelhřimov Praha-Kolovraty Hodonín Bruntál Louny Jihlava Chomutov Uherské Hradiště Praha 9 Jeseník Teplice Praha 4 Praha-Královice Praha 3 Domažlice Praha 18 Praha 1 Jindřichův Hradec Vsetín Plzeň-sever Praha 22 Nymburk Praha 11 Zlín Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Petrovice Karlovy Vary Praha 6 Praha-Čakovice Prachatice Brno-město Praha-Lysolaje Třebíč Kutná Hora Praha 5 Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Jičín Praha-Benice Vyškov Plzeň-jih Ústí nad Labem Náchod Děčín Blansko Praha 13 Praha 20 Liberec Praha 12 Beroun Praha-Troja Frýdek-Místek Praha 2 Praha-Šeberov Semily Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 7 Znojmo Praha-Běchovice Strakonice Benešov Plzeň-město Český Krumlov Praha-Dubeč Nový Jičín Praha-Lochkov Přerov Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-Satalice Sokolov Praha 17 Olomouc Praha 21 Cheb Opava Kolín Brno-venkov Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březník

Levná dlažba Březník

Dlažba Březník

Zámkové dlažby Březník

Zámkové betonové dlažby Březník

Zámková dlažba Březník

Betonové dlažby Březník

Betonová dlažba Březník

Zdící prvky Březník

Dlažby II jakosti Březník

Dlažba II jakosti Březník

Plošné dlažby Březník