„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Kroměříž Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Křeslice Blansko Praha-Újezd Jihlava Náchod Praha 1 Rakovník Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 11 Praha-Běchovice Brno-venkov Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Satalice Nový Jičín Tábor Praha-Troja Praha 6 Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Prachatice Kutná Hora Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha 21 Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Beroun Znojmo Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Kolovraty Liberec Šumperk Trutnov Praha-Lysolaje Bruntál Praha-Suchdol Domažlice Karlovy Vary Praha-Královice Děčín Pardubice Praha-Koloděje Praha 12 Strakonice Jičín Most Rokycany Praha 18 Praha 16 Praha 14 Česká Lípa Klatovy Hradec Králové Praha 3 Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha 17 Praha 15 Tachov Uherské Hradiště Praha-západ Praha 9 Kolín Nymburk Semily Praha 19 Třebíč Praha-Řeporyje Praha 5 Plzeň-jih Sokolov Praha-Dubeč Olomouc Chomutov Praha 4 Praha 10 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Opava Přerov Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby