„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Beroun Praha 21 Praha 15 Vyškov Praha 2 Praha 11 Hradec Králové Praha-Královice Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Semily Opava Domažlice Šumperk Praha 16 Děčín Praha-Kolovraty Kladno Brno-venkov Cheb Přerov Praha-Vinoř Praha-Slivenec Plzeň-město Praha 9 Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 20 Kolín Praha-Klánovice Karviná Jablonec nad Nisou Znojmo Chomutov Praha-Řeporyje Brno-město Litoměřice Praha-Lipence Praha-Březiněves Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Štěrboholy Louny Praha-Ďáblice Praha 19 Benešov Pardubice Bruntál Praha 22 Uherské Hradiště Tábor Praha-Nedvězí Rakovník Vsetín Praha-Šeberov Prachatice Praha 13 Hlavní město Praha Praha-západ Hodonín Jeseník Chrudim Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha 12 Praha 5 Liberec Frýdek-Místek Ostrava-město Náchod Prostějov Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha-Koloděje Český Krumlov Břeclav Praha 1 Praha-Suchdol Praha-východ Svitavy Praha 6 Praha-Čakovice Praha-Újezd Strakonice Zlín Blansko Praha 17 Praha 14 Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby