„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Jablonec nad Nisou Benešov Litoměřice Praha 21 Praha-Troja Praha 6 Česká Lípa České Budějovice Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Suchdol Jihlava Klatovy Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Královice Praha 2 Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha 12 Praha 15 Rakovník Praha 16 Prostějov Ústí nad Orlicí Pelhřimov Louny Praha 13 Znojmo Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha 3 Praha-Nebušice Tachov Praha 22 Opava Domažlice Most Žďár nad Sázavou Praha 20 Teplice Prachatice Frýdek-Místek Praha-východ Kladno Přerov Praha-Satalice Mělník Brno-venkov Praha-Šeberov Chrudim Praha 17 Nový Jičín Praha 4 Jičín Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 10 Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Libuš Karviná Hradec Králové Praha 14 Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Liberec Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Újezd Příbram Třebíč Praha 18 Praha 9 Jeseník Praha-Dubeč Praha-západ Hodonín Praha-Slivenec Ústí nad Labem Karlovy Vary Trutnov Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Zbraslav Olomouc Šumperk Nymburk Břeclav Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby