„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Havlíčkův Brod Louny Hodonín Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 13 Karviná Praha-Lysolaje Opava Praha-Zličín Kolín Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha 11 Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Lipence Blansko Rychnov nad Kněžnou Cheb Rakovník Praha 4 Mělník Třebíč Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha 17 Tachov Praha 20 Praha-Zbraslav Praha 5 Rokycany Praha-Koloděje Trutnov Vyškov Pardubice Nymburk Praha 2 Teplice Praha 9 Beroun Praha 7 Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha 21 Jeseník Praha-Březiněves Prostějov Praha 1 Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Troja Chrudim Plzeň-sever Brno-venkov Prachatice Praha-Kunratice Praha 12 Znojmo Děčín Praha-Újezd Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Šumperk Jičín Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 3 Sokolov Svitavy Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha 8 Semily Most Praha-východ Břeclav Strakonice Plzeň-město Náchod České Budějovice Písek Česká Lípa Praha-západ Kladno Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Slivenec Pelhřimov Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby