„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Praha-Velká Chuchle Nymburk Cheb Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha-Lipence Plzeň-sever Teplice Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Praha 10 Praha-Troja Praha 4 Karlovy Vary Praha 8 Praha 14 Česká Lípa Kutná Hora Frýdek-Místek Český Krumlov Děčín Plzeň-jih Praha-západ Třebíč Tábor Praha-Vinoř Pardubice Karviná Praha 20 Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha-Březiněves Kladno Nový Jičín Ostrava-město Svitavy Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 22 Praha 7 Strakonice Praha-východ Jeseník Praha-Čakovice Praha-Benice Praha-Královice Praha 19 Blansko Praha 13 Chrudim České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Olomouc Praha-Satalice Benešov Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Hodonín Písek Klatovy Vyškov Kolín Břeclav Brno-venkov Praha 12 Prostějov Zlín Chomutov Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 3 Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Rokycany Brno-město Praha 18 Jihlava Praha-Lochkov Trutnov Most Náchod Litoměřice Opava Sokolov Praha 15 Prachatice Liberec Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 6 Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby