„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bruzovice Brzánky Brzice
Brzkov Břasy Břeclav
Břehov Břehy Břest
Břestek Břevnice Březejc
Březí Březí Březí
Březí Březí nad Oslavou Březina
Březina Březina Březina
Březina Březina Březina (dříve okres Blansko)
Březina (dříve okres Tišnov) Březinky Březiny
Březnice Březnice Březnice

<<   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  >>

Další města:

Praha-Královice Příbram Praha 12 Pardubice Pelhřimov Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Ďáblice České Budějovice Kroměříž Praha-Kunratice Mladá Boleslav Liberec Praha-Kolovraty Praha 17 Bruntál Rokycany Praha 13 Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Satalice Tábor Šumperk Teplice Kladno Praha-Zličín Svitavy Praha-Lochkov Nový Jičín Kutná Hora Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Litoměřice Cheb Mělník Praha-Běchovice Sokolov Strakonice Ústí nad Orlicí Chrudim Břeclav Brno-město Rakovník Vyškov Olomouc Praha 10 Praha 5 Znojmo Přerov Blansko Opava Semily Praha 1 Praha-Nebušice Praha 19 Plzeň-sever Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Čakovice Domažlice Praha-Troja Praha 9 Jeseník Praha-Libuš Praha-Suchdol Kolín Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha 11 Tachov Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Beroun Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha 21 Praha 4 Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Nymburk Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Klánovice Ostrava-město Český Krumlov Ústí nad Labem Most Trutnov Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby