„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Benešov Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha-Benice Praha 4 Brno-město Praha-Lysolaje Opava Praha 18 Děčín Most Praha 1 Třebíč Praha-západ Česká Lípa Vsetín Praha-Satalice Karlovy Vary Ostrava-město Frýdek-Místek Jeseník Praha 15 Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha 3 Mladá Boleslav Jihlava Praha 7 Karviná Praha-Šeberov Praha 17 Strakonice Praha-Ďáblice Český Krumlov Brno-venkov Jablonec nad Nisou Svitavy České Budějovice Havlíčkův Brod Tachov Náchod Praha-Zbraslav Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha 13 Liberec Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha 22 Chrudim Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Šumperk Hodonín Praha-Dubeč Nymburk Semily Praha-Újezd Praha-Nedvězí Tábor Louny Praha-Běchovice Praha-Čakovice Jičín Příbram Praha 8 Klatovy Praha-Suchdol Uherské Hradiště Domažlice Bruntál Praha 5 Sokolov Kroměříž Trutnov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Vinoř Rokycany Prachatice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Blansko Praha 19 Beroun Plzeň-město Pardubice Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Břeclav Pelhřimov Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky