„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Náchod Mladá Boleslav Praha-Satalice Vyškov Olomouc Jihlava Praha-Šeberov Chomutov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Plzeň-sever Opava Teplice Praha-Královice Litoměřice Praha-Koloděje Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Trutnov Praha 13 Praha 12 Praha-Křeslice Třebíč Praha-Lipence Prostějov Sokolov Kroměříž Praha 9 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Šumperk Kladno Praha-Újezd Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Klatovy Praha-Březiněves Strakonice Liberec Praha 5 Praha 15 Praha 17 Praha 21 Rokycany Praha 14 Brno-město Praha 1 Jeseník Ostrava-město Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Cheb Znojmo Domažlice Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha 16 Praha 8 Praha 19 Tachov Praha-Lochkov Děčín Blansko Ústí nad Orlicí Plzeň-město Mělník Praha-Kolovraty Jičín Rakovník Semily Praha-Čakovice Praha-Kunratice Plzeň-jih Karviná Příbram Pelhřimov Nymburk Svitavy Zlín Prachatice Praha-Troja Hodonín Praha 2 Praha 20 Brno-venkov Bruntál Praha-Benice Praha-Běchovice Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky