„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Karviná Praha 15 Praha 5 Praha-Řeporyje Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha 22 Benešov Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Příbram Hradec Králové Litoměřice Praha-Nebušice Bruntál Kolín Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Šumperk Praha 2 Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha 17 Písek Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Chrudim Domažlice Nymburk Praha-Libuš Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha 1 Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Blansko Tachov Liberec Prostějov Semily Kutná Hora Česká Lípa Olomouc Praha-Klánovice Karlovy Vary Znojmo Pardubice Praha-Královice Praha-Šeberov Louny Český Krumlov Mělník Praha 6 Praha-Dubeč Vyškov Praha 19 Pelhřimov Třebíč Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Satalice Nový Jičín Cheb Praha-Čakovice Beroun Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha-Vinoř Praha 13 Svitavy Kroměříž Hodonín Praha 20 Jičín Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Troja České Budějovice Rokycany Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky