„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Zličín Svitavy Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Blansko Praha 16 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Znojmo Praha-Čakovice Praha 1 Praha 12 Brno-město Praha-Nebušice Opava Praha 3 Praha 9 Rokycany Plzeň-město Třebíč Praha 20 Praha-Královice Hradec Králové Praha-Šeberov Jičín Ústí nad Orlicí Strakonice Praha 18 Praha-Březiněves Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Kroměříž Kladno Plzeň-sever Praha 22 Semily Česká Lípa Prachatice Praha-Nedvězí Šumperk Praha-Benice Karlovy Vary Cheb Praha 4 Ústí nad Labem Chrudim Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Břeclav Jeseník Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Domažlice Plzeň-jih Praha-Ďáblice Karviná Praha-Lochkov Sokolov Písek Nymburk Nový Jičín Praha-západ Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha 8 Děčín Praha 7 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 2 Mělník Pardubice Praha 19 Klatovy Praha-Libuš Tachov Praha-Dolní Počernice Přerov Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Louny Rakovník České Budějovice Beroun Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky