„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 21 Praha 15 Praha-Benice Kutná Hora Praha 20 Rokycany Nový Jičín Děčín Praha 2 Jičín Hlavní město Praha Praha-Křeslice Teplice Prostějov Havlíčkův Brod Praha 19 Svitavy Přerov Prachatice Praha 8 Praha-Zličín Praha 14 Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Jeseník Vyškov Olomouc Blansko Chrudim Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha 3 Cheb Třebíč Tachov Domažlice Praha 17 Znojmo Plzeň-město Nymburk Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Uherské Hradiště Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Lipence Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Hradec Králové Příbram Zlín Praha 11 Hodonín Praha-Slivenec Vsetín Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Šumperk Chomutov Praha 16 Sokolov Praha 5 Praha-západ Opava Louny Praha-Vinoř Most Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Tábor Kolín Trutnov Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha 9 Praha 13 Praha 1 Praha-Lochkov Náchod Bruntál Beroun Písek Praha 7 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky