„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Satalice Praha 3 Domažlice Opava Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 8 Svitavy Praha 2 Přerov Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Karviná Uherské Hradiště Praha-Troja Písek Kladno Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 20 Český Krumlov Praha-Nedvězí Tachov Praha-západ Kolín Praha-Řeporyje Semily Praha 13 Jihlava Prostějov Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Benice Praha-Zličín Znojmo Praha 17 Jeseník Praha-Kunratice Vyškov Plzeň-sever Praha-Petrovice Karlovy Vary Třebíč Jičín Praha-Libuš Kroměříž Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Nový Jičín Vsetín Praha 4 Praha 9 Olomouc Chrudim Sokolov Praha 12 Hodonín Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Klatovy Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Brno-město Most Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Benešov Praha-Koloděje Pelhřimov České Budějovice Hradec Králové Praha-Klánovice Praha 18 Strakonice Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Příbram Praha 6 Praha 22 Ostrava-město Brno-venkov Rakovník Praha-Březiněves Praha 21 Prachatice Pardubice Praha 11 Zlín Břeclav Beroun Praha 16 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Děčín Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky