„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Mladá Boleslav Bruntál Praha 9 Praha-Lysolaje Praha 13 Hodonín Praha 5 Karviná Rakovník Prostějov Cheb Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 12 Strakonice Praha-Dolní Chabry Kladno Hlavní město Praha Prachatice Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Koloděje Teplice Praha 6 Olomouc Praha-západ Praha-Běchovice Chrudim Opava Praha-Královice Sokolov Louny Praha-Satalice Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Litoměřice Praha 20 Praha-východ České Budějovice Český Krumlov Jeseník Praha 22 Praha 2 Pardubice Most Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 8 Pelhřimov Klatovy Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 4 Semily Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Vsetín Beroun Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Frýdek-Místek Trutnov Plzeň-sever Nový Jičín Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha 7 Jihlava Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha 10 Příbram Kolín Ústí nad Orlicí Ostrava-město Vyškov Svitavy Znojmo Tachov Praha-Dubeč Náchod Praha 15 Benešov Brno-venkov Praha-Lochkov Praha-Benice Rokycany Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky