„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzánky

Nové produkty Brzánky

Dlažby a obrubníky Brzánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzánky, Levná dlažba Brzánky, Dlažba Brzánky, Zámkové dlažby Brzánky, Zámkové dlažba Brzánky, Betonové dlažby Brzánky, Betonová dlažba Brzánky, Zdící prvky Brzánky, Dlažby II jakosti Brzánky, Dlažba II jakosti Brzánky, Plošné dlažby Brzánky, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Chomutov Praha-Suchdol Zlín Plzeň-sever Ostrava-město Blansko Semily Praha 12 Praha-Ďáblice Děčín Praha 5 Praha 20 Praha-západ Praha-Křeslice Praha 9 Mladá Boleslav Kolín Frýdek-Místek Cheb Praha-Dubeč Praha 11 Kladno Praha-východ Praha 8 Tábor Praha-Kunratice Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Svitavy Přerov Praha 22 Praha-Lysolaje Znojmo Hodonín Benešov Opava Praha-Nedvězí Olomouc Litoměřice Praha-Benice Mělník Most Praha-Satalice Český Krumlov Sokolov Uherské Hradiště Náchod Praha-Troja Praha 16 Praha 1 Karlovy Vary Praha 17 Písek Domažlice Brno-venkov Karviná Bruntál Beroun Praha 21 Pelhřimov Havlíčkův Brod Prachatice Nový Jičín Praha 15 Louny Praha-Zbraslav Rokycany Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Újezd Šumperk Česká Lípa Rakovník Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Libuš Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Jičín Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha 3 Jihlava Hlavní město Praha Jeseník Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Březiněves Brno-město Praha-Petrovice Teplice Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzánky

Levná dlažba Brzánky

Dlažba Brzánky

Zámkové dlažby Brzánky

Zámkové betonové dlažby Brzánky

Zámková dlažba Brzánky

Betonové dlažby Brzánky

Betonová dlažba Brzánky

Zdící prvky Brzánky

Dlažby II jakosti Brzánky

Dlažba II jakosti Brzánky

Plošné dlažby Brzánky