„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Vinoř Svitavy Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 4 Praha 8 Chomutov Klatovy Příbram Trutnov Teplice Česká Lípa Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha 7 Benešov Praha 3 Rakovník Hlavní město Praha Zlín Praha 20 Mělník Praha 6 Liberec Nymburk Praha 21 Praha-Přední Kopanina Opava Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 14 Blansko Kutná Hora Nový Jičín Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha 18 Šumperk Most Praha-Satalice Praha-Zbraslav Jeseník Jičín Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Křeslice Praha-Benice Tachov Strakonice Sokolov Bruntál Praha-Újezd Brno-venkov Praha 16 Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha 11 Třebíč Brno-město Praha-západ Plzeň-město Praha 17 Písek Praha 22 Domažlice Frýdek-Místek Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Březiněves Vsetín Český Krumlov Praha 10 Kolín Praha 15 Praha-Šeberov Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Lipence Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Kroměříž Prostějov Louny Praha 12 Hodonín Praha-Štěrboholy Chrudim Vyškov Ostrava-město Cheb Praha-Královice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov