„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Sokolov Vsetín Rokycany Opava Olomouc Praha-Řeporyje Jihlava Praha 3 Jindřichův Hradec Praha 14 Karlovy Vary Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Čakovice Mladá Boleslav Karviná Písek Praha-Nebušice Praha 10 Hodonín Praha-Vinoř Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-východ Litoměřice Praha 9 Praha 7 Znojmo Klatovy Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Praha 22 Liberec Tábor Příbram Kolín Praha-Suchdol Prostějov Náchod Domažlice Žďár nad Sázavou Praha 20 Šumperk Chomutov Praha 15 Kutná Hora Havlíčkův Brod Semily Praha-Satalice Praha 8 Ostrava-město Prachatice Bruntál Třebíč Jablonec nad Nisou Most Praha-Kunratice Praha 21 Praha 11 Praha 18 Vyškov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Svitavy Louny Mělník Nymburk Děčín Jeseník České Budějovice Praha 4 Praha 16 Beroun Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Frýdek-Místek Cheb Strakonice Ústí nad Labem Plzeň-město Praha 6 Praha 5 Břeclav Česká Lípa Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov