„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha-západ Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Velká Chuchle Sokolov Chrudim Benešov Rokycany Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Újezd Beroun Písek Praha-Dubeč Praha-Čakovice Kolín Náchod Praha-Troja Trutnov Karviná Praha 7 Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Jičín Praha-Šeberov Praha 19 Hradec Králové Praha-východ Praha-Klánovice Praha 10 Praha 12 Jihlava Chomutov Jindřichův Hradec Ostrava-město Pelhřimov Prostějov Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Lipence Rakovník Semily Praha-Benice Praha-Petrovice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Hodonín Příbram Blansko Jeseník Praha-Lysolaje Děčín Vsetín Zlín Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Brno-město Litoměřice Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Bruntál Ústí nad Orlicí Kladno Praha 5 Teplice Praha-Královice Praha 3 Domažlice Praha 20 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 15 Třebíč Nový Jičín Kutná Hora Vyškov Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha 4 Praha 14 Plzeň-město České Budějovice Praha 17 Praha 8 Tábor Praha 21 Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov