„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 1 Nymburk Brno-venkov Klatovy Benešov Karlovy Vary Praha-Benice Praha 20 Praha 12 Šumperk Frýdek-Místek Most Trutnov Sokolov Rakovník Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha-Koloděje Kladno Praha-Satalice Bruntál Opava České Budějovice Plzeň-jih Břeclav Semily Přerov Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 22 Teplice Praha-Nebušice Kolín Praha-západ Praha-Suchdol Blansko Plzeň-město Jičín Prostějov Vyškov Praha-Zličín Beroun Praha-Přední Kopanina Praha 2 Pardubice Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Prachatice Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Jeseník Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha 9 Zlín Praha 7 Praha-Řeporyje Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Běchovice Praha 16 Praha-Troja Praha-Vinoř Praha 21 Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Slivenec Praha-východ Praha 6 Mělník Praha-Zbraslav Jihlava Třebíč Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha 18 Praha 17 Praha 13 Praha-Újezd Praha 10 Děčín Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Olomouc Domažlice Český Krumlov Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov