„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Semily Praha 6 Praha-Čakovice Olomouc Rokycany Praha 1 Praha 18 Praha-Klánovice Písek Praha-Libuš Louny Jihlava Břeclav Tábor Žďár nad Sázavou Svitavy Praha 11 Ústí nad Labem Praha-Slivenec Brno-město Česká Lípa Praha-Koloděje Trutnov Teplice Praha-Vinoř Karlovy Vary Pelhřimov Zlín Praha 15 Přerov Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-západ Sokolov Praha-Zličín Praha-Satalice Praha 10 Praha-Újezd Kladno Strakonice Plzeň-jih Vyškov Liberec Prachatice Praha 19 Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Dubeč Frýdek-Místek Nymburk Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Tachov Praha 5 Beroun Kutná Hora Plzeň-město Chomutov Benešov Praha 8 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Karviná Praha-Křeslice Praha-Březiněves Rakovník Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Domažlice Klatovy Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha 13 Vsetín Praha-Troja Český Krumlov Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha 2 Jičín Praha-Petrovice Třebíč Mělník Hlavní město Praha Praha 4 Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha 22 Kolín Hradec Králové Ostrava-město Jeseník Praha-Nedvězí Praha 12 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov