„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehov

Nové produkty Břehov

Dlažby a obrubníky Břehov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehov, Levná dlažba Břehov, Dlažba Břehov, Zámkové dlažby Břehov, Zámkové dlažba Břehov, Betonové dlažby Břehov, Betonová dlažba Břehov, Zdící prvky Břehov, Dlažby II jakosti Břehov, Dlažba II jakosti Břehov, Plošné dlažby Břehov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Lochkov Teplice Praha-Kolovraty Most Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Kolín Tachov Sokolov Vsetín Ústí nad Labem Hlavní město Praha Třebíč Rakovník Praha 10 Praha-Lipence Praha 12 Praha 16 Praha-Petrovice Praha 2 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha 20 Praha-Benice Písek Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Břeclav Karviná Praha 19 Praha-Nebušice Strakonice Plzeň-sever Blansko Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha-Královice Ostrava-město Děčín Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha 22 Praha 9 Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Beroun Česká Lípa Kutná Hora Olomouc Vyškov Liberec Svitavy Kladno Hradec Králové České Budějovice Praha-Zličín Praha-Zbraslav Semily Cheb Praha-Suchdol Příbram Chomutov Praha 14 Jičín Jeseník Ústí nad Orlicí Praha 5 Brno-venkov Praha 3 Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Kroměříž Praha 13 Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Újezd Trutnov Přerov Praha-Běchovice Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Lysolaje Jihlava Chrudim Pelhřimov Louny Zlín Prachatice Praha 8 Prostějov Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 11 Praha 7 Praha-Šeberov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehov

Levná dlažba Břehov

Dlažba Břehov

Zámkové dlažby Břehov

Zámkové betonové dlažby Břehov

Zámková dlažba Břehov

Betonové dlažby Břehov

Betonová dlažba Břehov

Zdící prvky Břehov

Dlažby II jakosti Břehov

Dlažba II jakosti Břehov

Plošné dlažby Břehov