„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brloh Brloh Brňany
Brněnec Brníčko Brnířov
Brniště Brno Brod nad Dyjí
Brod nad Tichou Brodce Brodec
Brodek u Konice Brodek u Prostějova Brodek u Přerova
Brodeslavy Broumov Broumov
Broumy Brozany nad Ohří Brtnice
Brtnička Brťov-Jeneč Brumov
Brumov-Bylnice Brumovice Brumovice
Bruntál Brusné Brušperk

<<   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  >>

Další města:

Pelhřimov Chrudim Břeclav Praha 17 Vsetín Strakonice Praha-Satalice Znojmo Teplice Praha-východ Praha 8 Praha-Nebušice Semily Blansko Praha 16 Praha-Troja Praha 6 Praha-Slivenec Náchod Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Mělník Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha 20 Jindřichův Hradec Benešov Praha-Zličín Sokolov Nový Jičín Přerov Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Lochkov Zlín Třebíč Nymburk Plzeň-sever Praha 7 Praha 4 Písek Praha-Královice Prachatice Kladno Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha 10 Tachov Louny Ostrava-město Hradec Králové Praha-Libuš Klatovy Chomutov Liberec Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Brno-město Vyškov Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-západ Tábor Cheb Most Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha 21 Praha 19 Praha 15 Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha 2 Domažlice Praha-Lysolaje Praha 9 Ústí nad Labem Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Rokycany Frýdek-Místek Praha-Šeberov Kutná Hora Prostějov Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby