„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brloh Brloh Brňany
Brněnec Brníčko Brnířov
Brniště Brno Brod nad Dyjí
Brod nad Tichou Brodce Brodec
Brodek u Konice Brodek u Prostějova Brodek u Přerova
Brodeslavy Broumov Broumov
Broumy Brozany nad Ohří Brtnice
Brtnička Brťov-Jeneč Brumov
Brumov-Bylnice Brumovice Brumovice
Bruntál Brusné Brušperk

<<   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  >>

Další města:

Vsetín Praha 13 Frýdek-Místek Chomutov Most Praha-Řeporyje Jičín Prachatice Pardubice Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Benice Česká Lípa Praha-západ Praha 16 Brno-město Benešov Praha 22 Teplice Praha-východ Pelhřimov Praha 20 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice České Budějovice Vyškov Blansko Praha-Lipence Plzeň-město Liberec Jindřichův Hradec Louny Děčín Kolín Šumperk Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 5 Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Brno-venkov Plzeň-jih Praha 4 Sokolov Rakovník Nový Jičín Praha-Libuš Znojmo Praha-Dubeč Praha 10 Praha 21 Cheb Praha-Křeslice Kladno Hradec Králové Chrudim Tachov Strakonice Beroun Tábor Český Krumlov Zlín Praha-Královice Praha-Koloděje Náchod Přerov Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Klatovy Praha-Kunratice Praha 6 Trutnov Plzeň-sever Bruntál Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Slivenec Praha 8 Třebíč Praha 2 Rokycany Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Jeseník Hodonín Praha-Zličín Prostějov Svitavy Karviná Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby