„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brloh Brloh Brňany
Brněnec Brníčko Brnířov
Brniště Brno Brod nad Dyjí
Brod nad Tichou Brodce Brodec
Brodek u Konice Brodek u Prostějova Brodek u Přerova
Brodeslavy Broumov Broumov
Broumy Brozany nad Ohří Brtnice
Brtnička Brťov-Jeneč Brumov
Brumov-Bylnice Brumovice Brumovice
Bruntál Brusné Brušperk

<<   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  >>

Další města:

Praha 2 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Beroun Opava Pardubice Svitavy Bruntál Praha-Troja Zlín Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Kroměříž Prachatice Semily Praha-Libuš Praha 13 Hlavní město Praha Jihlava Brno-venkov Sokolov Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Znojmo Tachov Praha-Satalice Praha-Řeporyje Louny Kutná Hora Praha-Lipence Jindřichův Hradec Rokycany Vsetín Jičín Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 3 České Budějovice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Mělník Most Písek Kladno Praha 17 Hodonín Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Slivenec Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Klánovice Karviná Praha 15 Děčín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Příbram Brno-město Praha 11 Praha-Újezd Nový Jičín Plzeň-město Praha 21 Prostějov Česká Lípa Praha-Březiněves Přerov Karlovy Vary Praha 22 Trutnov Mladá Boleslav Praha 1 Praha-Benice Hradec Králové Strakonice Šumperk Praha-Koloděje Jeseník Třebíč Praha-západ Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha 4 Náchod Praha 14 Liberec Praha-Nedvězí Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby