„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Brloh Brloh Brňany
Brněnec Brníčko Brnířov
Brniště Brno Brod nad Dyjí
Brod nad Tichou Brodce Brodec
Brodek u Konice Brodek u Prostějova Brodek u Přerova
Brodeslavy Broumov Broumov
Broumy Brozany nad Ohří Brtnice
Brtnička Brťov-Jeneč Brumov
Brumov-Bylnice Brumovice Brumovice
Bruntál Brusné Brušperk

<<   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  >>

Další města:

Zlín Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 14 Praha-Vinoř Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Lysolaje Praha 21 Havlíčkův Brod Sokolov Praha-Satalice Praha 2 Praha 18 Olomouc Praha 11 Praha-Troja Tábor Domažlice Praha 6 Praha 15 Most Jihlava Louny Chomutov Praha-Březiněves Písek Rakovník Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Petrovice Cheb Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Příbram Prachatice Frýdek-Místek Litoměřice Praha 13 Praha 7 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Vsetín Semily Praha-Ďáblice Praha 3 Břeclav Strakonice Děčín Praha-Štěrboholy Brno-venkov Vyškov Praha-Čakovice Praha-Lipence Znojmo Žďár nad Sázavou Hradec Králové Kutná Hora Praha-Nebušice Praha 10 Opava Bruntál Tachov Pardubice Plzeň-jih Uherské Hradiště Hlavní město Praha Nový Jičín Praha-Zličín Šumperk Praha 12 Praha-Královice Praha-Klánovice Přerov Náchod Kroměříž Praha 9 Praha 5 Prostějov Český Krumlov Pelhřimov Brno-město České Budějovice Mělník Praha-Benice Benešov Hodonín Praha 17 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby