„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Písek Strakonice Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Třebíč Prostějov Praha-západ Pardubice Kladno Litoměřice Praha-Kunratice Břeclav Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Suchdol Praha 12 Nymburk Šumperk Náchod Most Praha-Březiněves Pelhřimov Semily Jihlava Jičín Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Královice Jablonec nad Nisou Bruntál Opava Klatovy Benešov Ostrava-město Praha 1 Praha-Troja Praha-Vinoř Olomouc Liberec Mělník Praha 9 Hlavní město Praha Beroun Chrudim Nový Jičín Česká Lípa Vsetín Znojmo Český Krumlov Hradec Králové Praha-východ Rokycany Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha 15 Praha 18 Praha-Petrovice Svitavy Děčín Praha 7 Praha-Újezd Kolín Praha 6 Teplice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Nedvězí Tábor Blansko Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha 10 Plzeň-sever Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-Zličín Praha 13 Praha 16 Zlín Trutnov Praha-Satalice Praha-Lochkov Brno-město Plzeň-jih Karlovy Vary Praha 19 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany