„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Jihlava Praha 2 Praha 12 Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Šeberov Brno-město Benešov Prostějov Havlíčkův Brod Strakonice Náchod Louny Chrudim Prachatice Třebíč Praha 9 Kolín Zlín Praha-Lipence Nymburk Praha 7 Praha-Libuš Beroun Praha 14 Praha-Satalice Rakovník Praha-Zličín Kladno Tábor Praha-Slivenec Mělník Praha 21 Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Rokycany Praha 18 Svitavy Praha 10 Praha 6 Český Krumlov Praha-Troja Česká Lípa Blansko Praha-Újezd Kutná Hora Plzeň-sever Vyškov Praha-Kolovraty Přerov Praha-Koloděje Praha 11 Děčín Karlovy Vary Frýdek-Místek České Budějovice Praha 20 Břeclav Praha-Nebušice Semily Praha-Klánovice Klatovy Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Teplice Plzeň-jih Praha 19 Tachov Praha-Královice Pelhřimov Chomutov Olomouc Ústí nad Orlicí Pardubice Sokolov Hodonín Jičín Praha 15 Uherské Hradiště Karviná Praha 1 Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Liberec Šumperk Písek Praha 5 Bruntál Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-západ Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany