„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Zbraslav Rakovník Semily Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-východ Praha 9 Děčín Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha 4 Karviná Praha-Královice Praha 12 Klatovy Vyškov Praha-Lipence Praha 5 Hradec Králové Sokolov Hlavní město Praha Praha-Klánovice Brno-město Praha-Slivenec Praha-Újezd Benešov Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha 15 Litoměřice České Budějovice Praha 13 Praha 18 Praha-západ Praha-Satalice Mělník Praha 19 Praha-Dubeč Ostrava-město Náchod Praha 17 Praha-Zličín Domažlice Jeseník Opava Jičín Praha 22 Znojmo Cheb Zlín Česká Lípa Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Pelhřimov Nový Jičín Třebíč Příbram Kolín Český Krumlov Praha 6 Olomouc Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Lochkov Přerov Svitavy Praha-Nedvězí Rokycany Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Kladno Teplice Praha-Běchovice Karlovy Vary Šumperk Prachatice Chomutov Chrudim Praha-Kolovraty Praha 21 Kroměříž Vsetín Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Pardubice Liberec Praha 10 Praha-Čakovice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany