„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Nebušice Bruntál Praha 22 Brno-město Hlavní město Praha Praha-Libuš Třebíč Domažlice Tachov Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Nymburk Praha-Královice Ústí nad Labem Teplice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 5 Ostrava-město Praha 7 Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Nedvězí Praha 8 Opava Mladá Boleslav Praha-Koloděje Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha 11 Trutnov Náchod Kolín Strakonice Praha 16 Semily Plzeň-sever Praha-Satalice Hodonín Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Blansko Kroměříž Tábor Mělník Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Rakovník Jihlava Děčín Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Přerov Praha 21 Písek Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha-východ České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 6 Vsetín Praha-Kolovraty Nový Jičín Litoměřice Benešov Chrudim Praha 13 Louny Praha-Benice Praha-Suchdol Svitavy Praha 10 Hradec Králové Praha 1 Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Beroun Kutná Hora Chomutov Klatovy Praha 20 Břeclav Praha-Slivenec Karviná Praha 17 Praha 14 Kladno Jeseník Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany