„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Trutnov Frýdek-Místek Plzeň-sever Opava Praha-Vinoř Třebíč Děčín Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Ostrava-město Hodonín Praha 10 Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha 15 Praha-západ Praha-Benice Domažlice Nymburk Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Kladno Kolín Jeseník Praha 9 Chomutov Karlovy Vary Hradec Králové Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Přerov Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Svitavy Praha-Řeporyje Sokolov Praha-Koloděje Praha 18 Praha-Troja Prachatice Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Šeberov Brno-venkov Most Praha-Újezd Praha 12 Náchod Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Břeclav Liberec Šumperk Praha-Klánovice Karviná Praha-Královice Beroun Praha 22 Praha-Dolní Počernice Vyškov Bruntál Louny Benešov České Budějovice Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Lipence Zlín Praha 20 Kroměříž Praha 3 Praha-Libuš Blansko Praha 21 Brno-město Pelhřimov Znojmo Praha 1 Praha 6 Kutná Hora Klatovy Praha 16 Prostějov Vsetín Praha 14 Plzeň-jih Tachov Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany