„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Blansko Zlín Praha 2 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha 21 Praha 11 Olomouc Liberec Karviná Prachatice Rakovník Praha-západ Praha-Suchdol České Budějovice Praha 4 Mělník Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Benice Kolín Pardubice Bruntál Praha 10 Praha-Kunratice Děčín Strakonice Semily Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Satalice Plzeň-sever Praha 1 Chrudim Tábor Praha-Lochkov Český Krumlov Kroměříž Praha-Libuš Hradec Králové Teplice Jihlava Praha-Lysolaje Benešov Kladno Tachov Trutnov Opava Sokolov Praha-Koloděje Vyškov Rychnov nad Kněžnou Přerov Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha-Královice Nymburk Praha-Ďáblice Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Třebíč Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 7 Louny Frýdek-Místek Mladá Boleslav Rokycany Praha 9 Příbram Pelhřimov Most Praha-Běchovice Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha 5 Praha 13 Praha-Čakovice Domažlice Ostrava-město Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-východ Vsetín Klatovy Praha 3 Praha 16 Praha-Kolovraty Písek Praha-Troja Hodonín Šumperk Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany