„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Písek Karviná Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Prostějov Plzeň-sever Nymburk Opava Praha 2 Blansko Praha-Dubeč Praha-Újezd Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 22 Praha 3 Mělník Litoměřice Semily Praha 21 Plzeň-město Jeseník Břeclav Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 16 Praha 15 Kolín Vsetín Ostrava-město Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha 20 Bruntál Rakovník Praha-Lochkov Chomutov Kladno Chrudim Teplice Karlovy Vary Beroun Praha-Královice Praha-Zličín Praha 5 Praha 4 Vyškov Praha-Březiněves Praha-Klánovice Klatovy Domažlice Praha-Libuš Praha-Běchovice Sokolov Brno-město Louny Přerov Praha 9 Šumperk Praha-Šeberov Kutná Hora Uherské Hradiště Mladá Boleslav Hradec Králové Jindřichův Hradec Hodonín Praha-Nebušice Jičín Rokycany Praha 17 Pardubice Jablonec nad Nisou Děčín Praha-východ Praha 7 Praha-Troja Česká Lípa Praha-Suchdol Třebíč Praha-Štěrboholy Náchod Frýdek-Místek Praha-Křeslice Benešov Olomouc Praha 8 Most Pelhřimov Praha-Koloděje Příbram Tachov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany