„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Královice Plzeň-město Praha 14 Ústí nad Orlicí Vyškov Praha 5 Prachatice Jablonec nad Nisou Chomutov Ústí nad Labem Břeclav České Budějovice Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Zličín Liberec Zlín Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-Kolovraty Praha-Benice Vsetín Sokolov Most Děčín Praha 1 Praha-Běchovice Olomouc Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha-Březiněves Brno-venkov Nový Jičín Tábor Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 19 Kroměříž Cheb Šumperk Praha-Koloděje Bruntál Domažlice Praha-Nedvězí Semily Mladá Boleslav Jičín Praha 11 Znojmo Hlavní město Praha Prostějov Praha-Kunratice Praha 10 Příbram Praha 13 Praha 3 Praha 22 Beroun Praha 8 Rakovník Chrudim Hodonín Trutnov Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha 16 Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Praha 20 Tachov Praha 21 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Benešov Písek Strakonice Praha 2 Praha 12 Český Krumlov Praha 9 Praha-Šeberov Pardubice Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Satalice Litoměřice Karviná Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany