„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brňany

Nové produkty Brňany

Dlažby a obrubníky Brňany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brňany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brňany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brňany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brňany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brňany, Levná dlažba Brňany, Dlažba Brňany, Zámkové dlažby Brňany, Zámkové dlažba Brňany, Betonové dlažby Brňany, Betonová dlažba Brňany, Zdící prvky Brňany, Dlažby II jakosti Brňany, Dlažba II jakosti Brňany, Plošné dlažby Brňany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Benešov Praha-Šeberov Praha-Zličín Kroměříž Bruntál Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Vinoř Praha 7 Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha 5 Beroun Uherské Hradiště Rokycany Frýdek-Místek Praha-Čakovice Český Krumlov Praha 4 Praha 10 Mělník Ústí nad Labem Chomutov Praha-Satalice Hradec Králové Plzeň-město Blansko Jičín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha 20 Praha-Lochkov Tachov Vsetín Pardubice Praha-Lipence Litoměřice České Budějovice Praha-západ Náchod Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Troja Karlovy Vary Praha-Slivenec Klatovy Chrudim Havlíčkův Brod Třebíč Cheb Praha 12 Praha-Újezd Nymburk Břeclav Praha-Nebušice Prostějov Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Kolovraty Louny Praha 21 Brno-venkov Praha-Běchovice Přerov Ostrava-město Jihlava Písek Praha 16 Hlavní město Praha Šumperk Praha-Křeslice Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Brno-město Liberec Praha 17 Vyškov Praha 11 Teplice Praha-Královice Praha 3 Praha 22 Příbram Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Opava Domažlice Praha 15 Česká Lípa Praha-Benice Sokolov Ústí nad Orlicí Svitavy Karviná Jindřichův Hradec Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brňany

Levná dlažba Brňany

Dlažba Brňany

Zámkové dlažby Brňany

Zámkové betonové dlažby Brňany

Zámková dlažba Brňany

Betonové dlažby Brňany

Betonová dlažba Brňany

Zdící prvky Brňany

Dlažby II jakosti Brňany

Dlažba II jakosti Brňany

Plošné dlažby Brňany