„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Třebíč Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha-Královice Blansko Praha-Šeberov Karviná Praha 10 Praha-Lochkov Prostějov Praha-východ Most Jihlava Jeseník Kladno Ústí nad Orlicí Přerov Zlín Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha 7 Nymburk Praha 9 Strakonice Hlavní město Praha Praha-Lipence Frýdek-Místek Hradec Králové Praha-Benice Děčín Sokolov Praha-Přední Kopanina Náchod Praha-Březiněves Praha 19 Praha 21 Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Benešov Prachatice Břeclav Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha 22 Praha 20 Jičín Praha 8 Praha-Újezd Mělník Praha-Kolovraty Opava Praha 4 Praha 5 Nový Jičín Praha 17 Praha-Dolní Počernice Šumperk Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Vinoř Tachov Praha 14 Praha 12 Vyškov Praha 1 Praha 18 Tábor Praha-Velká Chuchle Pardubice Plzeň-město Kroměříž Praha 13 Trutnov Louny Kolín Praha-Slivenec Praha-Zličín Praha-západ Praha-Čakovice Semily Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Libuš Vsetín České Budějovice Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec