„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha 4 Tachov Karlovy Vary Rokycany Praha 14 Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Sokolov Domažlice Šumperk Brno-venkov Ostrava-město Vyškov Praha-Petrovice Louny Uherské Hradiště Praha-Královice Písek Praha-Libuš Most Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha 5 Praha 21 Beroun Praha-východ Svitavy Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Blansko Přerov Cheb České Budějovice Praha-Běchovice Benešov Praha-Nedvězí Praha-Lipence Děčín Plzeň-sever Mělník Příbram Bruntál Praha 3 Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Semily Klatovy Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Zličín Prostějov Praha 12 Praha-Klánovice Náchod Znojmo Prachatice Česká Lípa Pelhřimov Kroměříž Trutnov Hodonín Strakonice Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Zlín Teplice Praha-Kunratice Praha-Benice Třebíč Mladá Boleslav Praha 18 Praha 20 Jeseník Chomutov Praha-Šeberov Tábor Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Český Krumlov Nymburk Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha-Čakovice Praha 11 Kutná Hora Jičín Brno-město Jihlava Plzeň-město Praha-Nebušice Praha-Satalice Kladno Rakovník Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec