„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha 21 Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 16 Vsetín Písek Teplice Praha 10 Tábor Praha-Kolovraty Cheb Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Nebušice Chrudim Praha-západ Liberec Česká Lípa Nymburk Praha 3 Hlavní město Praha Jihlava Mělník Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha 22 Náchod Praha 2 Praha-Nedvězí Jičín Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Nový Jičín Ostrava-město Praha 1 Kutná Hora Praha 4 Svitavy Prostějov Litoměřice Kladno Praha 17 Trutnov Blansko Benešov Znojmo Praha-Troja Hradec Králové Karviná Louny Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha 13 Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Zličín Příbram Praha-Lysolaje Chomutov Praha-Újezd Frýdek-Místek Třebíč Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Vinoř Klatovy Brno-město Praha-východ Děčín Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 11 Jeseník Tachov Domažlice Brno-venkov Praha 12 Praha 15 Kolín Bruntál Praha 6 Rakovník Semily Vyškov Zlín Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec