„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Prostějov Praha 7 Hlavní město Praha Benešov Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Olomouc Praha 20 Praha-Suchdol Pelhřimov Praha-Ďáblice Plzeň-jih Uherské Hradiště Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Břeclav Plzeň-sever Mladá Boleslav Prachatice Praha-Libuš Louny Semily Teplice Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Koloděje Praha 4 Jeseník Tachov Hodonín Mělník Praha 21 Chrudim Frýdek-Místek Přerov Praha 17 Praha 22 Příbram Praha-Křeslice Praha 6 Kladno Praha-západ Praha-Velká Chuchle Brno-město Strakonice Domažlice Jindřichův Hradec Praha 12 Děčín Česká Lípa Tábor Třebíč Praha-Nedvězí Praha 14 Pardubice Most Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Beroun Jihlava Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Královice Šumperk Jičín Praha 5 Liberec Praha 15 Praha 19 Trutnov Praha 16 Praha-Zličín Opava Rokycany Sokolov Zlín Praha-Zbraslav Praha 1 Praha-Satalice Praha-Lipence České Budějovice Cheb Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec