„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav České Budějovice Přerov Praha 4 Písek Šumperk Praha-Slivenec Praha 16 Beroun Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha 12 Česká Lípa Praha-Lochkov Praha 13 Brno-venkov Hodonín Mladá Boleslav Děčín Praha 7 Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-západ Praha 20 Kladno Praha 3 Karviná Olomouc Praha-Nedvězí Praha 15 Liberec Prostějov Praha-východ Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Šeberov Pelhřimov Prachatice Benešov Praha-Suchdol Hradec Králové Praha 14 Most Trutnov Praha 9 Chomutov Tachov Plzeň-sever Litoměřice Semily Praha 8 Praha-Libuš Praha-Zbraslav Tábor Znojmo Praha 10 Svitavy Teplice Příbram Praha-Kunratice Praha 2 Praha 11 Rakovník Kolín Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha 1 Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Křeslice Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Opava Nový Jičín Frýdek-Místek Praha 18 Zlín Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Lysolaje Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec