„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha 19 Šumperk Chrudim Semily Praha 10 Jeseník Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Královice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 5 Nymburk Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Troja Praha 21 Praha-Klánovice Benešov Praha 1 Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 13 Praha 6 Mladá Boleslav Rakovník Praha-Březiněves Opava Blansko Hodonín Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Nedvězí Třebíč Brno-město Praha 2 Uherské Hradiště Pardubice Praha-Zbraslav Náchod České Budějovice Praha-Ďáblice Písek Beroun Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 4 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Trutnov Prostějov Plzeň-sever Kladno Frýdek-Místek Vyškov Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha 18 Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Louny Praha 11 Přerov Jičín Hlavní město Praha Praha 17 Praha 9 Praha-západ Praha-Lochkov Praha-východ Klatovy Praha-Dubeč Strakonice Olomouc Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha 14 Liberec Praha 7 Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec