„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 2 Praha 13 Trutnov Jeseník Praha-Nedvězí Benešov Praha 14 Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Jablonec nad Nisou Jičín Chrudim Hradec Králové Cheb Děčín Kolín Praha-východ Přerov Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Opava Frýdek-Místek Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha 15 Havlíčkův Brod Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 10 Liberec Prachatice Nymburk Rokycany Praha 3 Pardubice Vsetín Praha 5 Praha-Lochkov Náchod Praha 19 Česká Lípa Praha-západ Chomutov Praha 6 Tábor Praha-Křeslice Znojmo Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Dubeč Český Krumlov Zlín Praha-Benice Praha 4 Praha 21 Teplice Kroměříž Praha-Klánovice Prostějov Semily Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha 8 Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Troja Písek Domažlice Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Karviná Ústí nad Labem Bruntál Praha-Přední Kopanina Břeclav Hodonín Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha-Čakovice Brno-město Praha-Královice Klatovy Praha 1 Praha-Libuš Svitavy Praha 17 Praha-Zličín Praha 12 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec