„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Čakovice Semily Písek Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha 15 Třebíč České Budějovice Praha 13 Hradec Králové Uherské Hradiště Česká Lípa Plzeň-jih Kladno Praha-Lipence Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Sokolov Tábor Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha 4 Pardubice Chrudim Praha 6 Blansko Praha-Zličín Bruntál Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha-východ Karviná Svitavy Praha 18 Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha 2 Pelhřimov Praha-Újezd Vyškov Brno-město Praha 16 Kutná Hora Praha 10 Praha-Lochkov Cheb Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Louny Most Mělník Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Litoměřice Strakonice Praha 8 Břeclav Znojmo Praha-západ Praha 9 Benešov Nymburk Příbram Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Královice Plzeň-sever Domažlice Jindřichův Hradec Zlín Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 12 Šumperk Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Lysolaje Liberec Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Rakovník Praha 14 Přerov Teplice Praha 19 Hodonín Tachov Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec