„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Domažlice Kolín Náchod Uherské Hradiště Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Benice Olomouc Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Benešov Praha-Troja Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha 22 Jablonec nad Nisou Rakovník Ústí nad Labem Nymburk Prostějov Jeseník Praha 2 Praha 12 Příbram Plzeň-jih Znojmo Praha-Zličín Praha 18 Bruntál Praha 20 Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Šeberov Strakonice Vyškov Mladá Boleslav Liberec Nový Jičín Praha 15 Praha-Satalice Kladno Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha 10 Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Újezd Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Pelhřimov Přerov Opava Pardubice Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Brno-venkov Blansko České Budějovice Praha-Petrovice Praha 13 Rokycany Semily Tachov Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 19 Louny Trutnov Praha-Kolovraty Praha 4 Sokolov Cheb Teplice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 8 Praha-Čakovice Praha-Libuš Český Krumlov Břeclav Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec