„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodec

Nové produkty Brodec

Dlažby a obrubníky Brodec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodec, Levná dlažba Brodec, Dlažba Brodec, Zámkové dlažby Brodec, Zámkové dlažba Brodec, Betonové dlažby Brodec, Betonová dlažba Brodec, Zdící prvky Brodec, Dlažby II jakosti Brodec, Dlažba II jakosti Brodec, Plošné dlažby Brodec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Náchod Sokolov Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Cheb Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Běchovice Kladno Praha 2 Brno-venkov Uherské Hradiště České Budějovice Praha 21 Praha-Petrovice Praha 8 Zlín Praha 15 Praha-Klánovice Prostějov Hodonín Praha-Zličín Znojmo Frýdek-Místek Příbram Praha-Satalice Tábor Praha 19 Litoměřice Český Krumlov Nymburk Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha 16 Žďár nad Sázavou Opava Šumperk Svitavy Nový Jičín Břeclav Praha 6 Praha-Štěrboholy Most Praha-Nebušice Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Újezd Praha 4 Karviná Jeseník Rakovník Bruntál Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Tachov Prachatice Praha-Křeslice Plzeň-jih Vsetín Praha 3 Praha-Čakovice Plzeň-sever Blansko Praha 5 Praha 12 Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Olomouc Liberec Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Jihlava Rokycany Chomutov Strakonice Praha 11 Louny Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Vinoř Praha 13 Benešov Beroun Hradec Králové Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Teplice Mladá Boleslav Karlovy Vary Ostrava-město Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodec

Levná dlažba Brodec

Dlažba Brodec

Zámkové dlažby Brodec

Zámkové betonové dlažby Brodec

Zámková dlažba Brodec

Betonové dlažby Brodec

Betonová dlažba Brodec

Zdící prvky Brodec

Dlažby II jakosti Brodec

Dlažba II jakosti Brodec

Plošné dlažby Brodec