„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Lochkov Kolín Praha 1 Prostějov Kutná Hora Praha-Řeporyje Blansko Praha 22 Praha-Zličín Benešov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Petrovice Rokycany Šumperk Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Libuš Praha 9 Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Ostrava-město Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Křeslice Česká Lípa Praha-Dubeč Karviná Domažlice Kroměříž Praha 21 Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Louny Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Chrudim Praha-Vinoř Bruntál Kladno Liberec Praha 19 Praha 14 Plzeň-jih Tábor Klatovy Praha-Kunratice Brno-město Nový Jičín Brno-venkov Praha-Čakovice Praha 12 Prachatice Praha-Satalice Praha-východ Praha-Koloděje Třebíč Pardubice Praha 10 Karlovy Vary Zlín Nymburk Opava Praha-Běchovice Příbram Praha 13 Cheb Praha-západ Jičín Sokolov Most Praha-Královice Pelhřimov Frýdek-Místek Praha 6 Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha 3 Břeclav Praha 17 Přerov Praha 18 Vyškov Praha 5 Plzeň-sever Plzeň-město Jihlava Hradec Králové Praha 20 Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Beroun Vsetín Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov