„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Tábor Praha-Koloděje Praha-západ Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha 12 Nový Jičín Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 10 Semily Hlavní město Praha Pardubice Praha-Běchovice České Budějovice Prostějov Vyškov Zlín Praha-Čakovice Ostrava-město Bruntál Cheb Praha-Lipence Prachatice Praha-Libuš Liberec Sokolov Žďár nad Sázavou Děčín Praha 11 Břeclav Praha-Petrovice Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 16 Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha 8 Praha-Troja Chomutov Praha-Lochkov Jihlava Frýdek-Místek Brno-venkov Rokycany Písek Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 13 Praha-Vinoř Praha 5 Praha 6 Beroun Rakovník Teplice Praha-Zličín Praha-východ Kolín Kutná Hora Praha-Šeberov Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Kladno Klatovy Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 4 Louny Kroměříž Jičín Praha-Dolní Počernice Příbram Opava Praha-Řeporyje Praha 15 Karviná Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Mělník Praha 18 Trutnov Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Litoměřice Ústí nad Labem Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov