„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Kunratice Praha-Křeslice Chomutov Hradec Králové Třebíč Praha-Nebušice Ostrava-město Vsetín Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Jičín Brno-město Opava Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 10 Most Plzeň-město Praha-Zličín Rokycany Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Šumperk Břeclav Domažlice Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha 3 Brno-venkov Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 18 Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Benešov Blansko Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-Královice Cheb Bruntál Praha 7 Trutnov Praha-Dubeč Liberec Plzeň-sever Karviná Nymburk Praha 6 Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Benice Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 4 Kutná Hora Příbram Praha-Újezd Praha 16 Praha 15 Kroměříž Praha 21 Rakovník Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-západ Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha 8 Jeseník Přerov Písek Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 2 Český Krumlov Kolín Praha 12 Praha-Koloděje Praha-Slivenec Tábor Vyškov Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha 9 Olomouc Praha-Běchovice Praha 19 Plzeň-jih Prostějov Litoměřice Prachatice Praha 1 Praha-Suchdol Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov