„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha 7 Praha 15 Teplice Karlovy Vary Kladno Náchod Nový Jičín Praha-Zličín Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Hodonín Břeclav Praha 6 Chomutov Praha-Libuš Praha-Petrovice Blansko Praha 5 Bruntál Praha 16 Praha-Suchdol Znojmo Svitavy Tachov Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Královice Plzeň-město Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 12 Vyškov Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Lysolaje Šumperk Děčín Hlavní město Praha Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Pardubice Benešov Praha-Nedvězí Prachatice Beroun Praha-Troja Praha 20 Rakovník Praha 2 Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Vsetín Kutná Hora Český Krumlov České Budějovice Praha-Benice Příbram Sokolov Praha-Újezd Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Olomouc Písek Opava Praha 22 Louny Ostrava-město Tábor Rokycany Praha 18 Strakonice Zlín Třebíč Praha-Březiněves Praha 9 Plzeň-sever Karviná Jeseník Praha 8 Brno-město Liberec Ústí nad Orlicí Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov