„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Příbram Hodonín Jihlava Praha-Koloděje Praha-Troja Jindřichův Hradec Jičín Praha 13 Jablonec nad Nisou Třebíč Brno-město Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha 19 Tachov Praha 10 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Beroun Ústí nad Labem Domažlice Praha 9 Mladá Boleslav Klatovy Praha 18 Opava Praha-Lipence Praha 12 Strakonice Praha-Vinoř Praha 20 Zlín Praha-Štěrboholy Bruntál Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Cheb Praha-Královice Sokolov Pardubice Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha 16 Znojmo Praha 15 Vsetín Blansko Kutná Hora Praha-východ Náchod Chrudim Olomouc Praha-Lochkov Praha 7 Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Šeberov Mělník Benešov Semily Praha 6 Karlovy Vary Praha-Kunratice Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Klánovice Jeseník Praha 14 Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Písek Praha 21 Nymburk Česká Lípa Kolín Havlíčkův Brod Kladno Brno-venkov Prostějov Chomutov Šumperk Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Litoměřice Praha 1 Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Most Praha 8 Praha-Zličín Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov