„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brumov

Nové produkty Brumov

Dlažby a obrubníky Brumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brumov, Levná dlažba Brumov, Dlažba Brumov, Zámkové dlažby Brumov, Zámkové dlažba Brumov, Betonové dlažby Brumov, Betonová dlažba Brumov, Zdící prvky Brumov, Dlažby II jakosti Brumov, Dlažba II jakosti Brumov, Plošné dlažby Brumov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 19 Jičín Praha 12 Benešov Praha-Benice Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-východ Sokolov České Budějovice Praha 13 Karviná Praha 10 Děčín Praha 22 Jihlava Vyškov Praha-Zbraslav Strakonice Náchod Praha-Křeslice Praha-Suchdol Most Pelhřimov Cheb Chomutov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 18 Český Krumlov Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Beroun Praha-Řeporyje Nymburk Brno-venkov Praha-Lysolaje Hradec Králové Olomouc Trutnov Znojmo Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Ďáblice Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Petrovice Vsetín Praha-Šeberov Chrudim Praha 5 Praha-Královice Prostějov Domažlice Nový Jičín Jeseník Pardubice Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha 14 Louny Semily Zlín Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha 2 Klatovy Brno-město Teplice Svitavy Praha 1 Praha 4 Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Litoměřice Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 7 Mělník Kladno Praha-Újezd Havlíčkův Brod Česká Lípa Třebíč Plzeň-město Tábor Praha-Čakovice Tachov Liberec Hodonín Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brumov

Levná dlažba Brumov

Dlažba Brumov

Zámkové dlažby Brumov

Zámkové betonové dlažby Brumov

Zámková dlažba Brumov

Betonové dlažby Brumov

Betonová dlažba Brumov

Zdící prvky Brumov

Dlažby II jakosti Brumov

Dlažba II jakosti Brumov

Plošné dlažby Brumov