„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 21 Tachov Praha 3 Praha-Přední Kopanina Teplice Český Krumlov Mladá Boleslav Jeseník Ústí nad Labem Prostějov Praha-Běchovice Klatovy Kladno Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Semily Praha-Křeslice Praha 20 Brno-město Trutnov Praha-Satalice Praha 9 Pelhřimov Tábor Praha 10 Beroun Vyškov Šumperk Praha-východ Most Hodonín Strakonice Praha 11 Bruntál Praha 17 Jihlava Praha-Březiněves Praha-Slivenec Karviná Ostrava-město Liberec Praha-Vinoř Benešov Svitavy Praha 15 Cheb Domažlice Nymburk Opava Chrudim Praha-Újezd Česká Lípa Prachatice Praha 16 Louny Jičín Praha 14 Vsetín Praha-Dolní Počernice Litoměřice Zlín Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 2 České Budějovice Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha 8 Písek Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Plzeň-sever Olomouc Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 13 Znojmo Praha 4 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Chomutov Kolín Rokycany Praha-Libuš Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Lipence Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno