„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Břeclav České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Šumperk Plzeň-jih Praha-Suchdol Nový Jičín Benešov Praha-východ Mladá Boleslav Praha 18 Mělník Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha 4 Děčín Písek Praha 5 Havlíčkův Brod Praha 10 Trutnov Praha-Lochkov Prachatice Praha-Řeporyje Praha 13 Praha 8 Praha-Klánovice Praha 7 Rokycany Praha-Přední Kopanina Klatovy Brno-venkov Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha-Zličín Třebíč Kroměříž Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 6 Ústí nad Orlicí Bruntál Nymburk Praha-Satalice Praha-Šeberov Beroun Znojmo Pelhřimov Vsetín Český Krumlov Sokolov Praha-Libuš Jičín Semily Tachov Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Kolín Praha-Vinoř Liberec Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Benice Jihlava Praha 9 Vyškov Praha 22 Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Praha 3 Kutná Hora Prostějov Blansko Svitavy Karlovy Vary Louny Pardubice Praha-Běchovice Chrudim Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Náchod Praha 17 Opava Žďár nad Sázavou Rakovník Domažlice Praha 2 Uherské Hradiště Chomutov Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno