„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Litoměřice Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Brno-město Mělník Praha-Dolní Chabry Klatovy Pelhřimov Přerov Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Vinoř Nový Jičín Benešov Opava Praha 1 Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha 4 Ústí nad Labem Praha-západ Kladno Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Prachatice České Budějovice Semily Hradec Králové Česká Lípa Uherské Hradiště Trutnov Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Jihlava Nymburk Praha 12 Tábor Praha-Petrovice Praha 13 Praha 3 Blansko Břeclav Příbram Hodonín Jičín Děčín Praha 15 Praha-Březiněves Bruntál Praha 21 Praha-Zličín Pardubice Praha 6 Kroměříž Olomouc Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Koloděje Šumperk Praha-Křeslice Jeseník Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha 22 Tachov Vsetín Chrudim Karviná Praha 19 Kolín Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Sokolov Chomutov Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Benice Beroun Praha-východ Praha-Šeberov Svitavy Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha 14 Teplice Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha 11 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno