„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Domažlice Praha 20 Mělník Praha-Koloděje Děčín Praha 12 Praha-Troja Jablonec nad Nisou Pelhřimov Olomouc Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Petrovice Louny Přerov Sokolov Česká Lípa Bruntál Prachatice Praha-Ďáblice Praha 22 Praha 19 Kroměříž Praha 7 Jindřichův Hradec Praha-Lipence Rakovník Praha 17 Praha-Zličín Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha-Čakovice Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha 15 Břeclav Praha-Benice Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Jičín Teplice Kolín Vyškov Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha 16 Rokycany Plzeň-město Semily Tábor Vsetín Brno-město Šumperk Brno-venkov Znojmo Praha-Lysolaje Praha 8 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Hodonín Svitavy Trutnov Praha 2 Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Nymburk Praha 5 Český Krumlov Příbram Hlavní město Praha Karviná Praha-Klánovice Praha 21 Cheb Praha-Šeberov Chomutov Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-východ Praha-Slivenec Opava Blansko Zlín Praha-Dubeč Praha 18 Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno