„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Tachov Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Březiněves Praha 18 Praha-Běchovice Benešov Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-Troja Praha-Královice Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha 2 Praha-Újezd Mělník Praha-Ďáblice Praha 16 Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Karlovy Vary Praha 7 Praha-Slivenec Ústí nad Labem Vsetín České Budějovice Jičín Praha-Kolovraty Praha-východ Pardubice Praha-Zličín Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Písek Praha-Dolní Počernice Šumperk Domažlice Opava Ostrava-město Praha 10 Ústí nad Orlicí Jihlava Plzeň-sever Praha 20 Beroun Praha 8 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Chrudim Česká Lípa Praha 19 Karviná Praha 9 Prostějov Strakonice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Plzeň-město Tábor Hradec Králové Praha-Nedvězí Břeclav Rokycany Praha 11 Praha-západ Trutnov Semily Praha 21 Praha 15 Zlín Sokolov Praha-Čakovice Litoměřice Kroměříž Praha-Vinoř Nový Jičín Praha 12 Teplice Kladno Praha 3 Rakovník Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-Dubeč Cheb Praha-Nebušice Uherské Hradiště Nymburk Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno