„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Tachov Praha-Nebušice Příbram Nymburk Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha 6 Praha 2 Praha 22 Praha-východ Karlovy Vary Jihlava Praha-Lysolaje Rakovník Praha-Koloděje Teplice Praha 7 Most Chomutov Praha 15 Pardubice Praha 18 Litoměřice Prostějov Nový Jičín Český Krumlov Prachatice Praha-Dubeč Kroměříž Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Beroun Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 8 Pelhřimov Praha 13 Brno-venkov Blansko Benešov Svitavy Písek Kladno Přerov Ostrava-město Klatovy Praha-Troja Praha 5 Děčín České Budějovice Praha-Suchdol Jičín Česká Lípa Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha-Královice Opava Mělník Sokolov Plzeň-jih Praha 10 Praha 19 Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Hodonín Kutná Hora Semily Praha-Běchovice Náchod Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha 3 Mladá Boleslav Plzeň-sever Praha-Satalice Břeclav Brno-město Praha-Újezd Trutnov Praha 4 Kolín Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha-Křeslice Olomouc Ústí nad Orlicí Praha 16 Cheb Rokycany Frýdek-Místek Vsetín Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno