„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Čakovice Prachatice Praha-Běchovice Písek Pardubice Praha 10 Tábor Praha-Královice Plzeň-sever Hradec Králové Most Nymburk Blansko Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Olomouc Praha 12 Semily České Budějovice Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Křeslice Praha 1 Zlín Praha-Lochkov Kutná Hora Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Slivenec Praha-Suchdol Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Kladno Jeseník Klatovy Karlovy Vary Praha-Vinoř Tachov Praha-Kolovraty Louny Ústí nad Labem Brno-město Česká Lípa Nový Jičín Trutnov Praha-Libuš Hodonín Praha 7 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha 9 Praha 2 Šumperk Praha 19 Praha 16 Praha 17 Plzeň-město Mělník Praha-Klánovice Svitavy Liberec Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Děčín Bruntál Praha-Koloděje Znojmo Praha-Šeberov Břeclav Praha-Březiněves Frýdek-Místek Jičín Praha 11 Praha 15 Příbram Praha 13 Rokycany Brno-venkov Kolín Praha-Dubeč Praha-Lipence Ostrava-město Jihlava Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Satalice Přerov Vyškov Praha-Benice Praha 8 Cheb Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno