„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Rakovník Plzeň-sever Beroun Praha 2 Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Chrudim Praha 8 Domažlice Praha 17 Praha-Ďáblice Sokolov Vsetín Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Křeslice Blansko Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha 1 Písek Olomouc Jihlava Praha-Benice Trutnov Bruntál Liberec Praha-Řeporyje Brno-město Jičín Ústí nad Labem Praha-Dubeč Náchod Praha 22 Děčín Praha-Újezd Uherské Hradiště Prostějov Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Semily Praha-Petrovice Mladá Boleslav Znojmo Karviná Praha-Šeberov Kolín Vyškov Praha 12 Třebíč Kutná Hora Praha-Vinoř Most Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 19 Brno-venkov Šumperk Praha 3 Klatovy Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Benešov Kladno Česká Lípa Praha 4 Příbram Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Troja Praha-Lysolaje Svitavy Praha 21 Praha 15 Louny Prachatice Praha 5 Strakonice Praha-západ Praha-Březiněves Chomutov Praha-Koloděje Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno