„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Mělník Praha 21 Praha 20 Olomouc Česká Lípa Praha 2 Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Ústí nad Labem Vyškov Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Zlín Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha 5 Znojmo Praha-Královice Beroun Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Svitavy Třebíč Praha-Vinoř Nymburk Praha 16 Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-západ Louny Praha-Libuš Praha-Dubeč Pardubice Český Krumlov Šumperk Mladá Boleslav Teplice Praha-Běchovice Jeseník Karviná Praha 6 Semily Strakonice Praha-východ Praha 7 Praha-Petrovice Opava Liberec Jihlava Praha-Šeberov Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Troja Karlovy Vary Přerov Klatovy Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Trutnov Plzeň-sever Praha 11 Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha 13 Kladno Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha 15 Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Bruntál Cheb Náchod Kolín Praha 12 Praha-Zličín Sokolov Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 17 Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Satalice Písek Praha 19 Rokycany Pelhřimov Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno