„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brno

Nové produkty Brno

Dlažby a obrubníky Brno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brno, Levná dlažba Brno, Dlažba Brno, Zámkové dlažby Brno, Zámkové dlažba Brno, Betonové dlažby Brno, Betonová dlažba Brno, Zdící prvky Brno, Dlažby II jakosti Brno, Dlažba II jakosti Brno, Plošné dlažby Brno, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Břeclav Litoměřice Praha 10 Praha 16 Mladá Boleslav Znojmo Děčín Praha 22 Praha 13 Praha-Suchdol Prachatice Hlavní město Praha Praha 5 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Královice Olomouc Praha-Petrovice Semily Praha-Újezd Praha 9 Praha-Nebušice Prostějov Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 8 Nový Jičín Frýdek-Místek Trutnov Praha 19 Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Praha 7 Vsetín Opava Karlovy Vary Praha-západ Chomutov Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Kolovraty Mělník Pardubice Most Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 11 Praha-Satalice Domažlice Praha-Troja Praha-Březiněves Uherské Hradiště Tachov Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Libuš Praha-východ Sokolov Praha-Nedvězí Zlín Praha-Zbraslav Louny Praha 17 Nymburk Rakovník Jihlava Jeseník Praha 18 Český Krumlov Ostrava-město Chrudim Pelhřimov Praha 4 Praha 1 Vyškov Náchod Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Křeslice Cheb Plzeň-jih Benešov Tábor Praha 6 Plzeň-město Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brno

Levná dlažba Brno

Dlažba Brno

Zámkové dlažby Brno

Zámkové betonové dlažby Brno

Zámková dlažba Brno

Betonové dlažby Brno

Betonová dlažba Brno

Zdící prvky Brno

Dlažby II jakosti Brno

Dlažba II jakosti Brno

Plošné dlažby Brno