„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Beroun Mělník Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Vinoř Praha-východ Tábor Bruntál Praha-Koloděje Praha 20 Trutnov Praha 7 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Česká Lípa Blansko Havlíčkův Brod Benešov Prachatice Praha 2 Rakovník Písek Chomutov Praha-západ Hradec Králové Sokolov Praha-Dubeč Praha 8 Praha 4 Praha-Šeberov Liberec Praha 19 Praha-Zličín Nový Jičín Jeseník Třebíč Klatovy Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha 1 Příbram Praha 16 Praha-Libuš Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Kroměříž Chrudim Praha 15 Hodonín Praha-Kolovraty Nymburk Ústí nad Labem Tachov Semily Přerov Praha-Čakovice Kutná Hora Litoměřice Domažlice Praha 6 Karlovy Vary Praha 17 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Nebušice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Rokycany Kladno Vsetín Cheb Praha-Řeporyje Vyškov Praha 22 Praha-Kunratice Praha-Královice Opava Praha-Slivenec Pelhřimov Zlín Náchod Karviná Louny Praha-Troja Praha-Satalice České Budějovice Český Krumlov Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Plzeň-jih Ostrava-město Uherské Hradiště Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce