„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha 19 Pelhřimov Chomutov Třebíč Vyškov Karviná Zlín Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Újezd Praha-Zbraslav Svitavy Hradec Králové Praha-východ Praha 17 Hlavní město Praha Strakonice Jihlava Písek Praha 8 Praha-Dubeč Tábor Vsetín Praha-Libuš Mladá Boleslav Přerov Praha-Petrovice Rokycany Teplice Kladno Příbram Praha 20 Liberec Ostrava-město Plzeň-sever Praha 4 Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha 21 Kolín Mělník Benešov Prachatice Praha 5 Semily Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha 7 Sokolov Plzeň-jih Praha 3 Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Troja Praha 1 Tachov Praha 18 Praha-Lipence Praha-Čakovice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Nymburk Karlovy Vary Brno-město Praha-Satalice Praha-Křeslice Jičín Praha-Nebušice Beroun Domažlice Náchod Cheb Praha-Kunratice Klatovy Praha-Koloděje Hodonín Praha 10 Šumperk Pardubice Praha 2 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Blansko Kutná Hora Plzeň-město Louny Praha 16 Praha-Běchovice Česká Lípa Ústí nad Labem Opava Praha-Dolní Počernice Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce