„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Vinoř Semily Šumperk Ústí nad Labem Strakonice Praha-Újezd Pardubice Domažlice Český Krumlov Plzeň-sever Teplice Česká Lípa Praha 15 Praha-Královice Klatovy Prachatice Olomouc Praha 9 Praha-Dolní Chabry Jičín Vsetín Chomutov Benešov Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Opava Beroun Příbram Kroměříž Děčín Praha-Klánovice Praha 1 Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha 18 Praha-Lipence Praha-Kolovraty Sokolov Praha 10 Praha 14 Praha-Ďáblice Praha 2 Praha 20 Praha-západ Znojmo Praha-Březiněves Praha 22 Praha 8 Třebíč Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Koloděje Bruntál Praha-Benice Praha 19 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Tábor Liberec Louny Blansko Praha-Dolní Počernice Brno-město Plzeň-jih Svitavy Karviná Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Troja Kutná Hora Kolín Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha 12 Nymburk Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Zlín Praha-Kunratice Praha 17 Praha 6 Praha-Libuš Litoměřice Praha-Šeberov Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Břeclav Praha 21 Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha 11 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce