„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Plzeň-jih Jičín Praha 6 Praha 15 Praha 14 Praha-Březiněves Praha 16 Mělník Kolín Praha-Klánovice Praha-Královice Olomouc Praha-Běchovice Klatovy Chomutov Tábor Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Lysolaje Praha-západ Kladno Praha 7 Plzeň-sever Ostrava-město Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Satalice Liberec Praha 21 Praha-Nedvězí Louny Praha-Čakovice Benešov Jeseník Zlín Cheb Příbram Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha 22 Děčín Písek Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Vsetín Praha 10 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Most Jihlava Třebíč Nový Jičín Blansko Praha-Troja Prachatice Praha-Šeberov Beroun Praha 18 Praha-Libuš Kroměříž Praha-Lipence Šumperk Přerov Praha-Slivenec Opava Praha 1 Pardubice Nymburk Rakovník Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Zličín Karviná Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 2 Praha 20 Český Krumlov Brno-venkov Praha 8 Svitavy Kutná Hora Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha-Benice Trutnov Praha 5 Česká Lípa Plzeň-město Tachov Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce