„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Chrudim Praha-Petrovice Písek Benešov Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Frýdek-Místek Rokycany Praha-Nebušice Praha 20 Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Benice Plzeň-jih Domažlice Šumperk Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha 4 Opava Liberec Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha 16 Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Třebíč Beroun Praha-Zličín Praha-Nedvězí Rakovník Kolín Karviná Prachatice Praha-Koloděje Brno-venkov Praha 19 Blansko Nový Jičín Praha 1 Praha-Čakovice Mělník Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Křeslice Most Praha-Lysolaje Nymburk Příbram Semily Praha-Kolovraty Sokolov Ústí nad Labem Bruntál Praha 8 Praha 13 Praha-Kunratice Praha 9 Praha 17 Prostějov Praha-Újezd Plzeň-město Přerov Praha-východ Ostrava-město Praha-Troja Praha 10 Praha-Lochkov Cheb Kutná Hora Pardubice Praha 14 Brno-město Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Pelhřimov Teplice Praha-Slivenec Kladno Praha-Velká Chuchle Louny Praha-Klánovice Chomutov Praha 6 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Vyškov Svitavy Praha-Ďáblice Tábor Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce