„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 15 Praha-Křeslice Beroun Praha-Suchdol Praha 4 Brno-venkov Přerov Praha-Troja Děčín Sokolov Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 8 Praha-Zličín Praha-Kunratice Svitavy Česká Lípa Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 12 Rokycany Cheb Jindřichův Hradec Vsetín Praha 20 Praha-Lipence Praha-Nebušice Semily Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Nymburk Kutná Hora Litoměřice Karlovy Vary Příbram Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Karviná Šumperk Praha-Šeberov Kladno Jihlava Praha 13 Trutnov Most Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Tachov Praha 14 Benešov Písek Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha 21 Nový Jičín Olomouc Chrudim Jičín Praha-Libuš Plzeň-sever Břeclav Mělník Strakonice Rakovník Opava České Budějovice Mladá Boleslav Praha 3 Praha 5 Praha 22 Praha-Slivenec Praha 9 Hradec Králové Praha 7 Pelhřimov Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha 18 Praha 10 Praha-Lochkov Praha-Koloděje Třebíč Náchod Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Prachatice Liberec Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce