„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Uherské Hradiště Praha 13 Pelhřimov Trutnov Tachov Chrudim Cheb Sokolov Praha-Šeberov Frýdek-Místek Svitavy Vyškov Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha 11 Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Troja Jindřichův Hradec Litoměřice Praha 21 Šumperk Praha-Lochkov Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Kolín Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Štěrboholy Blansko Praha 14 Praha-Lysolaje Tábor Jeseník Nový Jičín Příbram Znojmo Praha 6 Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha 22 Česká Lípa Praha 3 Břeclav Praha-východ Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-Královice Mělník Teplice Praha 15 Praha-Slivenec Ostrava-město Žďár nad Sázavou Most Kroměříž Praha 19 Strakonice Nymburk Praha-Vinoř Praha-západ Praha 20 Jihlava České Budějovice Děčín Louny Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Opava Bruntál Praha 18 Jablonec nad Nisou Beroun Rakovník Praha-Koloděje Třebíč Chomutov Pardubice Brno-město Klatovy Plzeň-město Plzeň-sever Benešov Jičín Praha-Suchdol Praha-Křeslice Mladá Boleslav Prachatice Hradec Králové Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce