„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Domažlice Benešov Praha-Klánovice Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-východ Jihlava Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Teplice Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-Královice Tábor Praha-Troja Praha 13 Trutnov Vsetín Praha 9 Blansko Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha 6 Jeseník Praha-Zličín Liberec Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Strakonice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha 12 Rokycany Ústí nad Orlicí Praha 2 Sokolov Kroměříž Bruntál Praha-Vinoř Praha-Dubeč Chrudim Svitavy Praha-Satalice České Budějovice Ústí nad Labem Olomouc Pardubice Praha 3 Mladá Boleslav Nový Jičín Mělník Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha 22 Karlovy Vary Praha 5 Praha-Benice Praha 17 Praha-Březiněves Praha 7 Litoměřice Praha 1 Plzeň-jih Most Praha 19 Náchod Praha-Lochkov Děčín Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha-Štěrboholy Šumperk Tachov Prachatice Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Ďáblice Chomutov Praha 21 Kolín Louny Opava Cheb Praha 15 Praha-Nedvězí Beroun Písek Praha-Slivenec Česká Lípa Příbram Praha 4 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce