„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Liberec Praha 18 Praha 8 Praha-Březiněves Kutná Hora Zlín Uherské Hradiště Brno-venkov Rokycany Praha-Koloděje Tachov Praha 7 Cheb Jičín Praha-Slivenec Praha 6 Praha-Štěrboholy Ostrava-město Nymburk Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Nebušice Znojmo Kolín Praha 5 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Bruntál Praha-Troja Benešov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Hodonín Mladá Boleslav Česká Lípa Přerov Teplice Opava Praha 14 Semily Praha-Nedvězí Jeseník Praha 13 Pelhřimov Praha 22 Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Řeporyje Příbram Kladno Písek Praha 12 Praha-Kunratice Trutnov Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Beroun Karviná Praha-Běchovice Rakovník Děčín Praha 10 Praha-Křeslice Praha 2 Břeclav Kroměříž Jablonec nad Nisou Šumperk Prostějov Karlovy Vary Litoměřice Praha-Újezd Praha 11 Praha-Suchdol Pardubice Praha-Satalice Domažlice Plzeň-jih Praha 16 Plzeň-město Praha 20 Nový Jičín Praha 21 Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Klatovy Chomutov Praha-Vinoř Praha-Libuš Třebíč Chrudim Praha 19 Hlavní město Praha Brno-město Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce