„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-východ Vsetín Plzeň-sever Prachatice České Budějovice Praha 5 Frýdek-Místek Chomutov Hlavní město Praha Beroun Praha-Lipence Praha 12 Český Krumlov Praha 3 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Přerov Praha 7 Praha-Královice Kolín Praha-Kunratice Kroměříž Sokolov Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Hodonín Vyškov Jihlava Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha 17 Šumperk Praha 11 Česká Lípa Tachov Cheb Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha 22 Praha-Suchdol Rokycany Kladno Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 8 Havlíčkův Brod Zlín Náchod Litoměřice Praha-Satalice Praha 4 Praha 20 Brno-venkov Blansko Jeseník Znojmo Praha 15 Praha 10 Liberec Opava Praha-západ Praha-Slivenec Praha 19 Třebíč Praha-Troja Jindřichův Hradec Domažlice Ostrava-město Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 13 Uherské Hradiště Děčín Praha 9 Bruntál Praha-Lochkov Praha 18 Semily Ústí nad Labem Praha-Nebušice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Písek Praha-Benice Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 1 Prostějov Praha-Křeslice Rakovník Praha-Kolovraty Příbram Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce