„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodce

Nové produkty Brodce

Dlažby a obrubníky Brodce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodce, Levná dlažba Brodce, Dlažba Brodce, Zámkové dlažby Brodce, Zámkové dlažba Brodce, Betonové dlažby Brodce, Betonová dlažba Brodce, Zdící prvky Brodce, Dlažby II jakosti Brodce, Dlažba II jakosti Brodce, Plošné dlažby Brodce, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Sokolov Kroměříž Praha 17 Praha 21 Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha-Klánovice Příbram Praha 12 Praha 8 Přerov Litoměřice Rakovník Blansko Praha 3 Praha-Újezd Beroun Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Trutnov Znojmo Plzeň-jih Hradec Králové Kladno Praha-Dolní Chabry Chrudim Semily Jeseník Praha 20 Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha 16 Tábor Břeclav Tachov Bruntál Opava Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Písek Náchod Prostějov Brno-město Praha 4 Kutná Hora Třebíč Praha-Troja Praha-Zličín Jihlava Praha 11 Praha-Ďáblice Karviná Ostrava-město Frýdek-Místek České Budějovice Praha 22 Karlovy Vary Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 15 Chomutov Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Křeslice Svitavy Plzeň-město Rokycany Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha 6 Cheb Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Mělník Teplice Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Zlín Pardubice Havlíčkův Brod Klatovy Prachatice Brno-venkov Ústí nad Labem Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodce

Levná dlažba Brodce

Dlažba Brodce

Zámkové dlažby Brodce

Zámkové betonové dlažby Brodce

Zámková dlažba Brodce

Betonové dlažby Brodce

Betonová dlažba Brodce

Zdící prvky Brodce

Dlažby II jakosti Brodce

Dlažba II jakosti Brodce

Plošné dlažby Brodce