„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brloh

Nové produkty Brloh

Dlažby a obrubníky Brloh

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brloh

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brloh

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brloh

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brloh

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brloh, Levná dlažba Brloh, Dlažba Brloh, Zámkové dlažby Brloh, Zámkové dlažba Brloh, Betonové dlažby Brloh, Betonová dlažba Brloh, Zdící prvky Brloh, Dlažby II jakosti Brloh, Dlažba II jakosti Brloh, Plošné dlažby Brloh, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Nebušice Rakovník Žďár nad Sázavou Praha 17 Zlín Praha-Újezd Cheb Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha 6 Trutnov Praha 9 Praha 4 Ústí nad Orlicí Tábor Praha 10 Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Příbram Louny Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Lipence Sokolov Praha-Slivenec Nový Jičín Kolín Praha-Kunratice Hradec Králové Jablonec nad Nisou Šumperk Hodonín Praha-Satalice Praha 14 Jičín Blansko Prachatice Praha 16 Brno-město Rokycany Praha-Suchdol Praha 18 Brno-venkov Praha 3 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Děčín Praha-Čakovice Praha-východ Písek Jeseník Praha 2 Praha 7 Praha-Lochkov Kroměříž Praha 21 Náchod Kutná Hora Praha-Řeporyje Ostrava-město Litoměřice Praha-Nedvězí Karlovy Vary Prostějov Praha 19 Český Krumlov Chrudim Ústí nad Labem Pelhřimov Praha-Dubeč Plzeň-město Praha 22 Praha 20 Praha-Štěrboholy Karviná Most Hlavní město Praha Bruntál Praha 13 Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha-Velká Chuchle Nymburk Kladno Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Libuš Domažlice Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-západ Praha-Běchovice Klatovy Mladá Boleslav Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brloh

Levná dlažba Brloh

Dlažba Brloh

Zámkové dlažby Brloh

Zámkové betonové dlažby Brloh

Zámková dlažba Brloh

Betonové dlažby Brloh

Betonová dlažba Brloh

Zdící prvky Brloh

Dlažby II jakosti Brloh

Dlažba II jakosti Brloh

Plošné dlažby Brloh