„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brloh

Nové produkty Brloh

Dlažby a obrubníky Brloh

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brloh

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brloh

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brloh

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brloh

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brloh, Levná dlažba Brloh, Dlažba Brloh, Zámkové dlažby Brloh, Zámkové dlažba Brloh, Betonové dlažby Brloh, Betonová dlažba Brloh, Zdící prvky Brloh, Dlažby II jakosti Brloh, Dlažba II jakosti Brloh, Plošné dlažby Brloh, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha-Křeslice Blansko Břeclav Nový Jičín Jičín Česká Lípa Strakonice Teplice Praha 2 Nymburk Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Kutná Hora Přerov Praha-Lochkov Jihlava Praha-Libuš Vsetín Praha-Lysolaje Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Prostějov Zlín Praha-Královice Brno-venkov Mladá Boleslav Praha 1 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Satalice Domažlice Karlovy Vary Znojmo Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Svitavy Kolín Praha 11 Praha-Troja Trutnov Sokolov Praha-Kunratice Praha-Nebušice Semily Náchod Praha 17 Most Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Dolní Chabry Rakovník Brno-město Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 21 Mělník Karviná Praha 9 Praha-Zličín Praha 16 Praha 12 Litoměřice Olomouc Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Benice Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Plzeň-sever Opava Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha 22 Louny Plzeň-město Pardubice Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Příbram Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brloh

Levná dlažba Brloh

Dlažba Brloh

Zámkové dlažby Brloh

Zámkové betonové dlažby Brloh

Zámková dlažba Brloh

Betonové dlažby Brloh

Betonová dlažba Brloh

Zdící prvky Brloh

Dlažby II jakosti Brloh

Dlažba II jakosti Brloh

Plošné dlažby Brloh