„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brloh

Nové produkty Brloh

Dlažby a obrubníky Brloh

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brloh

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brloh

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brloh

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brloh

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brloh, Levná dlažba Brloh, Dlažba Brloh, Zámkové dlažby Brloh, Zámkové dlažba Brloh, Betonové dlažby Brloh, Betonová dlažba Brloh, Zdící prvky Brloh, Dlažby II jakosti Brloh, Dlažba II jakosti Brloh, Plošné dlažby Brloh, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-Benice Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Zličín Třebíč Šumperk Praha-západ Hlavní město Praha Rokycany Havlíčkův Brod Znojmo Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 19 Praha 12 Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha-Ďáblice Jičín Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Prostějov Praha 13 Praha-Běchovice Svitavy Břeclav Pardubice Příbram Praha 5 Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Řeporyje Brno-město Praha 20 České Budějovice Uherské Hradiště Bruntál Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Mladá Boleslav Kutná Hora Praha-Satalice Trutnov Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Kunratice Pelhřimov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha 1 Jihlava Praha-Újezd Jeseník Mělník Chrudim Strakonice Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha 8 Karlovy Vary Cheb Hodonín Chomutov Olomouc Blansko Praha-Dolní Chabry Semily Praha 10 Praha 11 Praha 2 Praha 3 Ostrava-město Rakovník Opava Praha-východ Tábor Praha 16 Česká Lípa Louny Praha 7 Český Krumlov Brno-venkov Nymburk Domažlice Praha 14 Tachov Praha-Libuš Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brloh

Levná dlažba Brloh

Dlažba Brloh

Zámkové dlažby Brloh

Zámkové betonové dlažby Brloh

Zámková dlažba Brloh

Betonové dlažby Brloh

Betonová dlažba Brloh

Zdící prvky Brloh

Dlažby II jakosti Brloh

Dlažba II jakosti Brloh

Plošné dlažby Brloh