„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brloh

Nové produkty Brloh

Dlažby a obrubníky Brloh

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brloh

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brloh

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brloh

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brloh

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brloh, Levná dlažba Brloh, Dlažba Brloh, Zámkové dlažby Brloh, Zámkové dlažba Brloh, Betonové dlažby Brloh, Betonová dlažba Brloh, Zdící prvky Brloh, Dlažby II jakosti Brloh, Dlažba II jakosti Brloh, Plošné dlažby Brloh, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Klatovy Praha 4 Hodonín Praha-Lochkov Praha 8 Nymburk Benešov Bruntál Praha-západ Frýdek-Místek Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Ostrava-město Praha-Běchovice Nový Jičín Tachov Prachatice Jeseník Praha-Troja Praha 2 Praha-Štěrboholy Prostějov Žďár nad Sázavou Olomouc Praha 3 Praha-Zličín Třebíč Kutná Hora Vyškov Praha-Královice Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha 9 Kladno Příbram Beroun Praha-Dubeč Chrudim Náchod Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Český Krumlov Rakovník Domažlice Praha 11 Teplice Praha 12 Most Brno-venkov Brno-město Praha-Řeporyje Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Liberec Praha 6 Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 18 Praha-Kunratice Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 5 Zlín Praha 19 Trutnov Praha-Lysolaje Plzeň-město Pelhřimov Louny Blansko Litoměřice Praha-Satalice Praha-Nebušice Děčín Hlavní město Praha Česká Lípa Praha 17 Písek Praha-Křeslice Praha-Březiněves Strakonice Břeclav Praha 22 Karviná Jihlava Sokolov Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha 21 Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brloh

Levná dlažba Brloh

Dlažba Brloh

Zámkové dlažby Brloh

Zámkové betonové dlažby Brloh

Zámková dlažba Brloh

Betonové dlažby Brloh

Betonová dlažba Brloh

Zdící prvky Brloh

Dlažby II jakosti Brloh

Dlažba II jakosti Brloh

Plošné dlažby Brloh