„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brloh

Nové produkty Brloh

Dlažby a obrubníky Brloh

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brloh

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brloh

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brloh

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brloh

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brloh, Levná dlažba Brloh, Dlažba Brloh, Zámkové dlažby Brloh, Zámkové dlažba Brloh, Betonové dlažby Brloh, Betonová dlažba Brloh, Zdící prvky Brloh, Dlažby II jakosti Brloh, Dlažba II jakosti Brloh, Plošné dlažby Brloh, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Hodonín Praha 22 Třebíč Nový Jičín Pelhřimov Plzeň-jih Šumperk Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Praha 12 Benešov Děčín Rakovník Vsetín Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Chomutov Praha-západ Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 17 Praha 1 Praha 19 České Budějovice Rokycany Praha-Čakovice Praha 11 Jihlava Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Slivenec Česká Lípa Český Krumlov Jindřichův Hradec Zlín Olomouc Praha-východ Strakonice Praha-Troja Praha-Křeslice Sokolov Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Teplice Klatovy Nymburk Praha-Zbraslav Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Bruntál Znojmo Praha 2 Svitavy Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 8 Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Koloděje Plzeň-město Praha 14 Louny Jeseník Břeclav Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha 18 Kroměříž Hradec Králové Písek Přerov Praha 20 Příbram Hlavní město Praha Jičín Mělník Praha-Zličín Opava Trutnov Praha-Šeberov Tábor Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 5 Brno-město Kolín Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brloh

Levná dlažba Brloh

Dlažba Brloh

Zámkové dlažby Brloh

Zámkové betonové dlažby Brloh

Zámková dlažba Brloh

Betonové dlažby Brloh

Betonová dlažba Brloh

Zdící prvky Brloh

Dlažby II jakosti Brloh

Dlažba II jakosti Brloh

Plošné dlažby Brloh