„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Hradec Králové Znojmo Beroun Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Chrudim Prachatice Domažlice Vsetín Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Kroměříž Benešov Praha 12 Třebíč Chomutov Praha 1 Teplice Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 10 Praha-Lipence Jeseník Cheb Plzeň-jih Tábor Praha-Petrovice Náchod Olomouc Kutná Hora Kolín Praha-západ Praha-Vinoř Praha 17 Praha-Přední Kopanina Bruntál Semily Praha-Velká Chuchle Praha 20 Šumperk Praha-Nebušice Strakonice Praha 13 Zlín Praha 6 Děčín Nový Jičín Břeclav Praha-Lysolaje Pardubice Praha-východ Praha 19 Praha-Satalice Hodonín Praha-Benice Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha 4 Praha-Čakovice Louny Praha-Libuš Praha 22 Trutnov Praha 15 Karlovy Vary Mělník Klatovy Praha 16 Praha-Koloděje Svitavy Pelhřimov Prostějov Praha-Lochkov Praha 3 Nymburk Jihlava Litoměřice Brno-město Praha-Zličín Praha-Nedvězí Vyškov Sokolov Praha-Klánovice Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 2 Plzeň-sever Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné