„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Litoměřice Znojmo Plzeň-město Plzeň-jih Strakonice Most Přerov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha 20 Opava Písek Praha-Dubeč Praha-Vinoř Chomutov Vyškov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Ústí nad Orlicí Hodonín Praha-východ Praha 21 Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 5 Semily Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Řeporyje Jičín Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Čakovice Domažlice Mělník Praha-Slivenec Praha 18 Praha 3 Praha 17 České Budějovice Praha 14 Kroměříž Cheb Příbram Praha 9 Jihlava Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha 1 Praha 4 Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha 11 Náchod Pardubice Prachatice Brno-město Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Křeslice Jeseník Bruntál Děčín Hradec Králové Praha 10 Trutnov Nymburk Tábor Praha-Petrovice Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Česká Lípa Vsetín Břeclav Olomouc Rakovník Karviná Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Mladá Boleslav Teplice Praha-Královice Prostějov Praha 19 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné