„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Kolín Jičín Praha 12 Beroun Praha 20 Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Královice Tachov Ostrava-město Praha-Lochkov Strakonice České Budějovice Bruntál Praha 3 Praha-Satalice Karviná Louny Praha 13 Šumperk Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Kroměříž Praha-Nebušice Teplice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Svitavy Mladá Boleslav Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Lipence Pelhřimov Praha 6 Praha 11 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Brno-venkov Jeseník Opava Olomouc Hradec Králové Liberec Přerov Náchod Písek Chrudim Praha-Zbraslav Sokolov Praha-východ Karlovy Vary Praha 2 Trutnov Klatovy Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Frýdek-Místek Semily Praha 1 Praha 5 Jihlava Brno-město Domažlice Česká Lípa Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Křeslice Tábor Příbram Uherské Hradiště Plzeň-město Jablonec nad Nisou Hodonín Zlín Praha-Nedvězí Praha 22 Nymburk Praha 15 Praha-Petrovice Rokycany Praha-Čakovice Rakovník Praha 17 Praha-Klánovice Praha 8 Benešov Praha 21 Kladno Vyškov Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné