„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Prachatice Praha 4 Mělník Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Libuš Plzeň-jih Tachov Praha-Koloděje Praha 22 Karviná Klatovy Rychnov nad Kněžnou Břeclav Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Český Krumlov Tábor Cheb Domažlice Praha-Řeporyje Vsetín Plzeň-město Kroměříž Náchod Přerov Praha 16 Hodonín Praha 17 Praha-Dubeč Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Petrovice Brno-venkov Praha-Kunratice Jihlava Praha 15 Mladá Boleslav Blansko Praha-Zbraslav Písek Liberec Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Kladno Praha 7 Strakonice Praha 11 Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha 12 Hradec Králové Znojmo Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Čakovice Třebíč Praha 6 Rakovník Bruntál Karlovy Vary Praha 18 Praha 2 Louny Praha-Benice Praha-Královice Kolín Praha-Satalice Prostějov Teplice Brno-město Praha-Lochkov Vyškov Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Trutnov Praha-Zličín Praha 19 Praha 8 Praha-Březiněves Zlín Praha 1 Praha-východ Semily Pelhřimov Praha-Nebušice Děčín Frýdek-Místek Beroun Česká Lípa Praha 20 Plzeň-sever Opava Praha-Vinoř Most Rokycany Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné