„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Plzeň-jih Brno-město Praha-západ Svitavy Domažlice Praha 7 Uherské Hradiště Písek Praha-Libuš Vyškov Břeclav Praha-Benice Olomouc Hodonín Plzeň-město Brno-venkov Frýdek-Místek Náchod Praha-Kolovraty Chomutov Strakonice Rakovník Pardubice Bruntál Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha 22 Kladno Praha-Zličín Louny Liberec Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha 20 Praha 18 Praha 13 Most Praha-Lochkov Teplice Praha 2 Český Krumlov Praha 17 Karviná Praha-Šeberov Praha-Královice Příbram Praha 8 Praha-Čakovice Praha-Křeslice Jeseník Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 10 Praha 19 Praha-Suchdol Praha 16 Kolín Praha 1 Prachatice Semily Ostrava-město Praha 4 Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Děčín Praha 12 Tachov Zlín Sokolov Jičín Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Újezd Chrudim Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Třebíč Praha-Lipence Tábor Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné