„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Satalice Teplice Praha-Dolní Chabry Šumperk Kladno Přerov Zlín Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Běchovice Karviná Strakonice Chomutov Praha-Zbraslav Praha 10 Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Petrovice Bruntál Praha-Benice Praha 14 Jihlava Praha-Čakovice Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha 16 Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Lysolaje Plzeň-jih Kroměříž Prachatice Znojmo Praha 2 Hodonín Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Beroun Opava Praha-Ďáblice Praha 18 Plzeň-město Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Brno-město Praha-Kunratice Třebíč Plzeň-sever Český Krumlov Praha 6 Děčín Česká Lípa Praha 9 Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Koloděje Chrudim Náchod Nový Jičín Praha 13 Písek Praha-západ Cheb Praha 20 Domažlice Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Březiněves Praha 22 Příbram Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Lochkov Sokolov Praha-Újezd Nymburk Praha-Troja Praha 21 Most Jeseník Kutná Hora Praha-Suchdol Praha 4 Praha 19 Tachov Praha 5 Praha 8 Olomouc Hradec Králové Tábor Litoměřice Praha-Klánovice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné