„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brusné

Nové produkty Brusné

Dlažby a obrubníky Brusné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brusné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brusné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brusné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brusné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brusné, Levná dlažba Brusné, Dlažba Brusné, Zámkové dlažby Brusné, Zámkové dlažba Brusné, Betonové dlažby Brusné, Betonová dlažba Brusné, Zdící prvky Brusné, Dlažby II jakosti Brusné, Dlažba II jakosti Brusné, Plošné dlažby Brusné, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Klatovy Břeclav Praha-Zličín Příbram Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Karviná Plzeň-sever Prostějov Přerov Praha-Suchdol Louny Praha-Lochkov Ústí nad Labem Prachatice Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Nymburk Zlín Beroun Praha-Lysolaje Český Krumlov Hradec Králové Bruntál Praha 7 Hodonín Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha 19 České Budějovice Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha 3 Praha-Zbraslav Praha 11 Praha-Slivenec Třebíč Praha 4 Teplice Sokolov Praha-západ Semily Frýdek-Místek Praha 20 Rokycany Písek Havlíčkův Brod Náchod Praha 22 Praha 16 Mělník Plzeň-město Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Šeberov Blansko Praha-Dubeč Tachov Plzeň-jih Vsetín Pelhřimov Trutnov Praha 8 Litoměřice Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Troja Karlovy Vary Praha 17 Praha 13 Cheb Praha-Libuš Praha 18 Praha-Dolní Chabry Brno-město Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha 2 Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Benice Tábor Kolín Jihlava Jičín Praha-Petrovice Praha 9 Benešov Brno-venkov Šumperk Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brusné

Levná dlažba Brusné

Dlažba Brusné

Zámkové dlažby Brusné

Zámkové betonové dlažby Brusné

Zámková dlažba Brusné

Betonové dlažby Brusné

Betonová dlažba Brusné

Zdící prvky Brusné

Dlažby II jakosti Brusné

Dlažba II jakosti Brusné

Plošné dlažby Brusné