„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 8 Praha 6 Praha-Petrovice Kolín Benešov Semily České Budějovice Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Domažlice Plzeň-sever Kroměříž Praha 10 Plzeň-jih Přerov Louny Praha 2 Jablonec nad Nisou Děčín Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha 19 Praha 11 Praha 16 Český Krumlov Prostějov Brno-venkov Strakonice Svitavy Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Rokycany Praha-Běchovice Praha-Křeslice Ostrava-město Plzeň-město Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Vinoř Olomouc Sokolov Praha-západ Pardubice Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Újezd Prachatice Trutnov Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha 21 Praha 7 Kladno Praha 14 Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Tábor Hlavní město Praha Praha 15 Praha 17 Praha-Šeberov Příbram Chrudim Nový Jičín Opava Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Lochkov Praha-Čakovice Hradec Králové Mladá Boleslav Brno-město Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Liberec Vsetín Praha 5 Litoměřice Vyškov Praha 22 Znojmo Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha 4 Ústí nad Labem Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-východ Praha-Troja Klatovy Česká Lípa Tachov Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička