„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Jičín Praha-Satalice Olomouc České Budějovice Děčín Louny Praha-Běchovice Praha 21 Pardubice Jihlava Praha-Dubeč Plzeň-jih Nymburk Kladno Opava Pelhřimov Teplice Karviná Praha 6 Praha-Libuš Břeclav Praha 7 Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 5 Hodonín Praha 2 Rakovník Přerov Litoměřice Příbram Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha 9 Karlovy Vary Praha-Křeslice Ostrava-město Vyškov Liberec Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Plzeň-město Brno-venkov Hradec Králové Praha-západ Praha 8 Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Lochkov Náchod Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 3 Domažlice Praha 16 Kolín Praha-Slivenec Praha 19 Třebíč Praha-Troja Ústí nad Orlicí Blansko Klatovy Praha-Koloděje Rokycany Praha 20 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Prachatice Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Tachov Prostějov Praha-Benice Tábor Praha 12 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Beroun Semily Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Písek Benešov Praha 1 Brno-město Chomutov Mělník Most Praha 11 Praha 14 Praha-Újezd Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Znojmo Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička