„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Jeseník Hodonín Plzeň-sever Louny Most Praha-Vinoř Praha 10 Semily Vsetín Náchod Praha 8 Kroměříž Bruntál Rokycany Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha 22 Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 20 Hradec Králové Praha-Troja Sokolov Chomutov Brno-venkov Liberec Praha-Petrovice Česká Lípa Karlovy Vary Benešov Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Šeberov Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Cheb Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha 13 Kutná Hora Český Krumlov Praha 5 Praha-Dolní Počernice Chrudim Příbram Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha 9 Praha-východ Praha 1 Tábor Praha 16 Beroun Prachatice Mladá Boleslav Svitavy Domažlice Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha 3 Nový Jičín Ostrava-město Praha-Lysolaje Plzeň-jih Praha-Benice Zlín Uherské Hradiště Mělník Praha 14 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Blansko Kladno Praha-západ Ústí nad Orlicí Jihlava Prostějov Děčín Praha 12 Tachov Praha 7 Jičín Praha-Kolovraty Olomouc Praha 17 Strakonice Břeclav Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička