„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Kolín Praha 3 Praha 16 Rakovník Praha 7 Beroun Chomutov Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Domažlice Praha 19 Praha-Řeporyje Zlín Praha 2 Louny Cheb Praha 18 Praha 13 Praha-Šeberov Praha 5 Hlavní město Praha Praha 20 Litoměřice Klatovy Ústí nad Labem Bruntál Hradec Králové Praha-Královice Vyškov Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-západ Prostějov Praha-Ďáblice Praha 15 Karlovy Vary Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Štěrboholy Písek Praha-Slivenec Český Krumlov Liberec Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Zličín Nymburk Přerov České Budějovice Jičín Semily Praha 8 Blansko Praha-Březiněves Prachatice Ostrava-město Kutná Hora Strakonice Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Česká Lípa Břeclav Plzeň-město Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Satalice Trutnov Svitavy Praha 9 Benešov Praha-Dubeč Most Kladno Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-východ Chrudim Mělník Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Újezd Rokycany Praha-Libuš Pardubice Pelhřimov Praha 14 Praha-Běchovice Šumperk Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička