„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha 20 Praha 18 Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha 10 Praha 11 Domažlice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 12 Pardubice Sokolov Praha-Lysolaje Prachatice Plzeň-sever Děčín Rakovník Hradec Králové Jičín Nymburk Tábor Rokycany Kutná Hora Prostějov Chomutov Praha-Lipence Praha-Křeslice Klatovy Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Dubeč Karlovy Vary Jeseník Praha 3 České Budějovice Písek Praha-Zličín Strakonice Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Kunratice Cheb Praha-Újezd Praha 8 Praha-Královice Praha 13 Praha 1 Ústí nad Labem Praha 21 Česká Lípa Náchod Ústí nad Orlicí Bruntál Znojmo Tachov Hlavní město Praha Kladno Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Most Opava Praha 5 Praha 16 Plzeň-město Vyškov Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha 2 Hodonín Praha-Březiněves Praha-Běchovice Zlín Praha-Ďáblice Kolín Vsetín Praha 15 Praha-západ Svitavy Praha-Benice Mělník Havlíčkův Brod Nový Jičín Pelhřimov Teplice Šumperk Praha 17 Třebíč Praha 9 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Olomouc Louny Břeclav Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička