„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Chrudim Kladno Teplice Praha-Křeslice Praha-Slivenec Strakonice Praha 8 Praha-Koloděje Litoměřice Most Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 19 Praha 4 Praha 14 Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Zličín Semily Ostrava-město Nový Jičín Znojmo Rakovník Ústí nad Labem Jičín Praha-Vinoř Domažlice Praha-západ Brno-město Praha-Řeporyje Příbram Karlovy Vary Benešov Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 20 Praha 16 Cheb Třebíč Trutnov Praha-Troja Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Lipence Liberec Břeclav Česká Lípa Svitavy Praha 6 Sokolov Plzeň-jih Praha-Březiněves Kutná Hora Olomouc Kolín Hlavní město Praha Prostějov Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Zlín Klatovy Blansko Praha 2 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Královice Přerov České Budějovice Rokycany Tábor Praha 3 Šumperk Mělník Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha-Čakovice Praha 12 Praha 18 Vyškov Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Český Krumlov Brno-venkov Tachov Karviná Praha 5 Praha-Lochkov Jeseník Beroun Praha-Zbraslav Prachatice Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička