„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Suchdol Klatovy Rakovník Hradec Králové Praha-Ďáblice Znojmo Jeseník Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Vyškov Havlíčkův Brod Praha-západ Brno-venkov Praha-Benice Opava Most Praha-Zličín Brno-město Tachov Sokolov Praha 2 Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Plzeň-sever Ostrava-město Kolín Praha 21 Jihlava Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Přerov Olomouc Hodonín Karviná Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 22 Praha-Kolovraty Tábor Praha-Klánovice Praha-Petrovice Cheb Hlavní město Praha Praha-východ Náchod Praha 12 Praha-Vinoř Liberec Praha 19 Chomutov Písek České Budějovice Frýdek-Místek Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Chrudim Jindřichův Hradec Břeclav Kroměříž Praha 11 Strakonice Zlín Praha 13 Praha-Řeporyje Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha 8 Šumperk Vsetín Česká Lípa Praha 20 Praha-Slivenec Blansko Mělník Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Teplice Děčín Louny Třebíč Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Čakovice Nový Jičín Praha 18 Příbram Praha-Dubeč Praha-Koloděje Benešov Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička