„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnička

Nové produkty Brtnička

Dlažby a obrubníky Brtnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnička, Levná dlažba Brtnička, Dlažba Brtnička, Zámkové dlažby Brtnička, Zámkové dlažba Brtnička, Betonové dlažby Brtnička, Betonová dlažba Brtnička, Zdící prvky Brtnička, Dlažby II jakosti Brtnička, Dlažba II jakosti Brtnička, Plošné dlažby Brtnička, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Satalice Tachov Domažlice Děčín Praha 16 Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Nebušice Plzeň-sever Praha 18 Praha 14 Písek Hradec Králové Plzeň-jih Strakonice Kutná Hora Kolín Třebíč Praha-Vinoř Semily Plzeň-město Praha 2 Blansko Praha-Běchovice Prostějov Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Znojmo Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha 17 Praha-Dubeč Praha-Koloděje Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Karlovy Vary Praha 1 Praha-Čakovice Rokycany Příbram Sokolov Praha-Benice Klatovy Vsetín Cheb Praha 5 Praha-Ďáblice Pelhřimov Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Hodonín Jičín Liberec Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Jeseník Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha 22 Louny Praha 3 Olomouc Havlíčkův Brod Mělník Hlavní město Praha Svitavy Praha 8 Tábor Šumperk Bruntál Praha 11 Praha 9 Praha-Křeslice Most Praha-Lipence Praha 21 Praha-Řeporyje Brno-město Litoměřice Benešov Chomutov Praha 13 Prachatice Rakovník Jihlava Praha-Libuš Praha-Královice Praha 12 Praha-západ Nymburk Praha 15 Praha 7 Praha 19 Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnička

Levná dlažba Brtnička

Dlažba Brtnička

Zámkové dlažby Brtnička

Zámkové betonové dlažby Brtnička

Zámková dlažba Brtnička

Betonové dlažby Brtnička

Betonová dlažba Brtnička

Zdící prvky Brtnička

Dlažby II jakosti Brtnička

Dlažba II jakosti Brtnička

Plošné dlažby Brtnička