„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brtnice

Nové produkty Brtnice

Dlažby a obrubníky Brtnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brtnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brtnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brtnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brtnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brtnice, Levná dlažba Brtnice, Dlažba Brtnice, Zámkové dlažby Brtnice, Zámkové dlažba Brtnice, Betonové dlažby Brtnice, Betonová dlažba Brtnice, Zdící prvky Brtnice, Dlažby II jakosti Brtnice, Dlažba II jakosti Brtnice, Plošné dlažby Brtnice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Štěrboholy Nymburk Ústí nad Orlicí Brno-město Chrudim Praha-Libuš Náchod Praha-Ďáblice Praha 2 Plzeň-sever Praha-Troja Kutná Hora Praha 21 Prostějov Příbram Praha 16 Plzeň-jih Vyškov Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-Dubeč Litoměřice Brno-venkov Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Česká Lípa Hradec Králové Semily Praha-Lysolaje Pelhřimov Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Chomutov Praha-Čakovice Přerov Praha-Lipence Nový Jičín Praha 11 Praha-Satalice Opava Praha-Újezd Vsetín Louny Praha-Zličín České Budějovice Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Nebušice Kolín Praha-východ Klatovy Blansko Strakonice Svitavy Cheb Jablonec nad Nisou Praha 14 Hodonín Děčín Praha 20 Beroun Praha 17 Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Hlavní město Praha Ústí nad Labem Tachov Most Benešov Bruntál Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Koloděje Liberec Teplice Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Jihlava Jeseník Praha 19 Praha 9 Praha 6 Zlín Praha-Kunratice Olomouc Praha 12 Praha 4 Praha-Šeberov Sokolov Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brtnice

Levná dlažba Brtnice

Dlažba Brtnice

Zámkové dlažby Brtnice

Zámkové betonové dlažby Brtnice

Zámková dlažba Brtnice

Betonové dlažby Brtnice

Betonová dlažba Brtnice

Zdící prvky Brtnice

Dlažby II jakosti Brtnice

Dlažba II jakosti Brtnice

Plošné dlažby Brtnice