„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brťov-Jeneč

Nové produkty Brťov-Jeneč

Dlažby a obrubníky Brťov-Jeneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brťov-Jeneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brťov-Jeneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brťov-Jeneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brťov-Jeneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč, Levná dlažba Brťov-Jeneč, Dlažba Brťov-Jeneč, Zámkové dlažby Brťov-Jeneč, Zámkové dlažba Brťov-Jeneč, Betonové dlažby Brťov-Jeneč, Betonová dlažba Brťov-Jeneč, Zdící prvky Brťov-Jeneč, Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč, Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč, Plošné dlažby Brťov-Jeneč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 18 Pardubice Břeclav Praha-Běchovice Praha 6 Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Klatovy Praha 16 Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Chrudim Sokolov Praha 11 Praha 7 Praha-Libuš Praha-Benice Praha-Královice Havlíčkův Brod Mělník Karlovy Vary Strakonice Praha 1 Praha-Lochkov Tábor Bruntál Olomouc Jičín Praha 17 Mladá Boleslav Most Praha-Troja Cheb Praha 19 Plzeň-jih Opava Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 15 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Tachov Semily Náchod Praha-Slivenec Liberec Praha-Přední Kopanina České Budějovice Přerov Praha-Lysolaje Praha 20 Zlín Praha 2 Benešov Rokycany Praha-západ Vsetín Hradec Králové Jihlava Praha-Lipence Jindřichův Hradec Louny Praha-Dubeč Praha 8 Nymburk Praha 13 Beroun Uherské Hradiště Děčín Nový Jičín Praha 4 Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha 14 Hodonín Příbram Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha-Zličín Pelhřimov Praha-Satalice Šumperk Teplice Plzeň-sever Praha-Březiněves Kroměříž Písek Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Křeslice Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč

Levná dlažba Brťov-Jeneč

Dlažba Brťov-Jeneč

Zámkové dlažby Brťov-Jeneč

Zámkové betonové dlažby Brťov-Jeneč

Zámková dlažba Brťov-Jeneč

Betonové dlažby Brťov-Jeneč

Betonová dlažba Brťov-Jeneč

Zdící prvky Brťov-Jeneč

Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč

Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč

Plošné dlažby Brťov-Jeneč