„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brťov-Jeneč

Nové produkty Brťov-Jeneč

Dlažby a obrubníky Brťov-Jeneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brťov-Jeneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brťov-Jeneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brťov-Jeneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brťov-Jeneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč, Levná dlažba Brťov-Jeneč, Dlažba Brťov-Jeneč, Zámkové dlažby Brťov-Jeneč, Zámkové dlažba Brťov-Jeneč, Betonové dlažby Brťov-Jeneč, Betonová dlažba Brťov-Jeneč, Zdící prvky Brťov-Jeneč, Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč, Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč, Plošné dlažby Brťov-Jeneč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Most Louny Tachov Praha-Čakovice Prostějov Trutnov Písek Znojmo Opava Praha-východ Karviná Litoměřice Praha-Újezd Praha-Petrovice Strakonice Praha-Křeslice Pardubice Přerov Praha 20 Vyškov Kutná Hora Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha-Nedvězí Praha 4 Chomutov Chrudim Šumperk Praha 5 Praha-Zličín Klatovy Praha 18 Příbram Praha 1 Brno-město Praha 7 Plzeň-sever Praha 3 Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Praha-Lipence Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Ostrava-město Svitavy Jindřichův Hradec Hodonín Břeclav Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Liberec Praha 11 Domažlice Praha 22 Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 14 Rakovník Jihlava Rychnov nad Kněžnou Blansko Hradec Králové Kroměříž Praha-Troja Praha-Kolovraty Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Nymburk Praha-Lochkov Praha 6 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Zlín Havlíčkův Brod Praha 12 Třebíč Děčín Praha 2 Vsetín Jičín Benešov Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 19 Semily Praha-Vinoř Praha-Suchdol Beroun Uherské Hradiště Praha-Libuš Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč

Levná dlažba Brťov-Jeneč

Dlažba Brťov-Jeneč

Zámkové dlažby Brťov-Jeneč

Zámkové betonové dlažby Brťov-Jeneč

Zámková dlažba Brťov-Jeneč

Betonové dlažby Brťov-Jeneč

Betonová dlažba Brťov-Jeneč

Zdící prvky Brťov-Jeneč

Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč

Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč

Plošné dlažby Brťov-Jeneč