„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brťov-Jeneč

Nové produkty Brťov-Jeneč

Dlažby a obrubníky Brťov-Jeneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brťov-Jeneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brťov-Jeneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brťov-Jeneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brťov-Jeneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč, Levná dlažba Brťov-Jeneč, Dlažba Brťov-Jeneč, Zámkové dlažby Brťov-Jeneč, Zámkové dlažba Brťov-Jeneč, Betonové dlažby Brťov-Jeneč, Betonová dlažba Brťov-Jeneč, Zdící prvky Brťov-Jeneč, Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč, Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč, Plošné dlažby Brťov-Jeneč, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou České Budějovice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha 17 Praha-Štěrboholy Zlín Havlíčkův Brod Vsetín Břeclav Kladno Praha 14 Pardubice Tábor Sokolov Mladá Boleslav Benešov Svitavy Hlavní město Praha Opava Praha-východ Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Kutná Hora Praha-Lochkov Praha-Troja Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Most Šumperk Kroměříž Praha 10 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Libuš Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 21 Rokycany Praha 22 Praha-Královice Jihlava Louny Náchod Praha 18 Praha-Zličín Znojmo Litoměřice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha 20 Blansko Praha-Klánovice Praha 9 Praha 7 Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Děčín Praha-Vinoř Praha-Suchdol Strakonice Plzeň-město Trutnov Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Přerov Rakovník Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-západ Praha-Kolovraty Olomouc Prachatice Beroun Praha 11 Nymburk Teplice Tachov Karviná Kolín Uherské Hradiště Jičín Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Písek Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brťov-Jeneč

Levná dlažba Brťov-Jeneč

Dlažba Brťov-Jeneč

Zámkové dlažby Brťov-Jeneč

Zámkové betonové dlažby Brťov-Jeneč

Zámková dlažba Brťov-Jeneč

Betonové dlažby Brťov-Jeneč

Betonová dlažba Brťov-Jeneč

Zdící prvky Brťov-Jeneč

Dlažby II jakosti Brťov-Jeneč

Dlažba II jakosti Brťov-Jeneč

Plošné dlažby Brťov-Jeneč