„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brněnec

Nové produkty Brněnec

Dlažby a obrubníky Brněnec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brněnec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brněnec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brněnec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brněnec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brněnec, Levná dlažba Brněnec, Dlažba Brněnec, Zámkové dlažby Brněnec, Zámkové dlažba Brněnec, Betonové dlažby Brněnec, Betonová dlažba Brněnec, Zdící prvky Brněnec, Dlažby II jakosti Brněnec, Dlažba II jakosti Brněnec, Plošné dlažby Brněnec, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha 5 Zlín Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha-Lochkov Praha 1 Plzeň-jih Tachov Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice České Budějovice Nymburk Beroun Praha-Satalice Česká Lípa Opava Brno-venkov Přerov Mělník Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Benice Rokycany Praha 10 Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Petrovice Most Příbram Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha-Dubeč Praha-Suchdol Blansko Bruntál Chomutov Praha-Velká Chuchle Děčín Liberec Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Hradec Králové Vsetín Kutná Hora Praha 4 Praha-Běchovice Louny Praha-Zličín Kroměříž Frýdek-Místek Praha 17 Plzeň-město Svitavy Praha 15 Strakonice Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Karviná Praha-Křeslice Břeclav Praha-Koloděje Benešov Cheb Teplice Prachatice Rakovník Praha 8 Chrudim Praha-Újezd Hlavní město Praha Ostrava-město Praha 16 Kladno Praha 2 Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Královice Domažlice Znojmo Třebíč Prostějov Praha 7 Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Olomouc Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha 11 Tábor Praha-západ Klatovy Pelhřimov Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brněnec

Levná dlažba Brněnec

Dlažba Brněnec

Zámkové dlažby Brněnec

Zámkové betonové dlažby Brněnec

Zámková dlažba Brněnec

Betonové dlažby Brněnec

Betonová dlažba Brněnec

Zdící prvky Brněnec

Dlažby II jakosti Brněnec

Dlažba II jakosti Brněnec

Plošné dlažby Brněnec