„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brněnec

Nové produkty Brněnec

Dlažby a obrubníky Brněnec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brněnec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brněnec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brněnec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brněnec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brněnec, Levná dlažba Brněnec, Dlažba Brněnec, Zámkové dlažby Brněnec, Zámkové dlažba Brněnec, Betonové dlažby Brněnec, Betonová dlažba Brněnec, Zdící prvky Brněnec, Dlažby II jakosti Brněnec, Dlažba II jakosti Brněnec, Plošné dlažby Brněnec, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Troja Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha 1 Praha 7 Jindřichův Hradec Teplice Prostějov Praha 22 Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Přerov Cheb Plzeň-sever Praha 6 Praha-Petrovice Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Rakovník Vyškov Svitavy Praha 21 Praha 2 Pelhřimov Sokolov Louny Chomutov Praha-Libuš Blansko Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Královice Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-východ Chrudim Praha-Satalice Praha 17 Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Ústí nad Labem Brno-město Praha-Dubeč Praha-Suchdol Česká Lípa Kolín Mělník Jičín Praha 4 Praha 13 Semily Benešov Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Kunratice Písek Praha-Běchovice Praha-Zličín Plzeň-jih Nový Jičín Pardubice Praha 15 Jeseník Praha-Nebušice Beroun Most Praha 9 Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Klánovice Nymburk Karlovy Vary Tábor Vsetín Praha 12 Olomouc Kladno Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Domažlice Náchod Brno-venkov Praha-Benice Rokycany Praha-Lochkov Trutnov Praha 19 Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Liberec Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brněnec

Levná dlažba Brněnec

Dlažba Brněnec

Zámkové dlažby Brněnec

Zámkové betonové dlažby Brněnec

Zámková dlažba Brněnec

Betonové dlažby Brněnec

Betonová dlažba Brněnec

Zdící prvky Brněnec

Dlažby II jakosti Brněnec

Dlažba II jakosti Brněnec

Plošné dlažby Brněnec