„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha 6 Plzeň-město Praha 5 Beroun Praha-Březiněves Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Třebíč Mělník Kroměříž Příbram Šumperk Přerov Žďár nad Sázavou Jeseník Svitavy Blansko Praha-Troja Praha 3 Benešov Frýdek-Místek Děčín Domažlice Brno-venkov Praha 16 Nový Jičín Rakovník Hradec Králové Praha-Nebušice Kolín Praha 21 Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Cheb Karlovy Vary Praha 1 Praha-Libuš Chomutov Trutnov Znojmo Praha 10 Teplice Louny Praha-Čakovice Praha 22 Ostrava-město Kladno Pardubice Praha-Kolovraty Praha 15 Liberec Hodonín Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Pelhřimov Klatovy Vsetín Praha-Královice Praha 19 Vyškov Opava Praha-Dolní Měcholupy Tachov Rokycany Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Brno-město Kutná Hora Karviná Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-východ Praha 2 Praha 20 Česká Lípa Sokolov Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Lochkov Prachatice Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Řeporyje Nymburk Praha-Dubeč Praha 17 Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha-západ Praha 12 Zlín Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko