„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Kolín Ústí nad Labem Teplice Nymburk Zlín Praha-Řeporyje Praha 9 Opava Plzeň-město Svitavy Příbram Chomutov Praha-Satalice Praha-Šeberov Litoměřice Praha-Koloděje Semily Uherské Hradiště Znojmo Sokolov Tábor Praha 13 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Kladno Hlavní město Praha Písek Ostrava-město Most Benešov Praha-Královice Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Brno-město Břeclav Louny Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Zbraslav České Budějovice Šumperk Přerov Blansko Praha-Vinoř Strakonice Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Praha 5 Děčín Praha-Nebušice Olomouc Praha-východ Pelhřimov Praha 16 Rakovník Praha-Křeslice Praha 7 Praha-Lochkov Beroun Brno-venkov Praha 11 Praha-Troja Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 6 Jihlava Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-západ Nový Jičín Praha 1 Praha 2 Frýdek-Místek Cheb Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Plzeň-sever Hodonín Praha 18 Jeseník Prachatice Praha 10 Rokycany Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha 14 Praha 19 Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Čakovice Praha 3 Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko