„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Semily Brno-venkov Praha-Řeporyje Most Praha-Dolní Počernice Vsetín Děčín Nový Jičín Olomouc Opava Praha-Královice Jičín Tábor Praha-Lipence Tachov Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha 4 Liberec Příbram Rakovník Prostějov Břeclav Ústí nad Labem Rokycany Prachatice Trutnov Litoměřice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha 10 Praha-Šeberov Jeseník Praha-Troja Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 8 Praha 18 Chomutov Praha-východ Praha-Suchdol Strakonice Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha 11 Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Kolín Praha 5 Praha 20 Kroměříž Praha-Lochkov Domažlice Zlín Praha-Křeslice Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Zbraslav Kladno Praha-Dubeč Praha 19 Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice České Budějovice Praha 15 Teplice Sokolov Mladá Boleslav Třebíč Přerov Praha 22 Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Satalice Praha 1 Bruntál Chrudim Praha 6 Praha 13 Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 17 Praha 16 Mělník Praha 14 Karlovy Vary Česká Lípa Benešov Brno-město Nymburk Uherské Hradiště Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko