„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha-Nedvězí Karviná Nymburk Praha-Šeberov Domažlice Praha-Petrovice Praha 16 Strakonice Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Louny Plzeň-jih Kolín Havlíčkův Brod Chrudim Nový Jičín Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha 22 Přerov Trutnov Ostrava-město Praha 11 Praha-Klánovice Klatovy Praha-Štěrboholy Bruntál Vsetín Praha 17 Benešov Sokolov Česká Lípa Praha-Zličín Praha 7 Jeseník Mělník Brno-město Olomouc Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Benice Praha 13 Kladno Svitavy Chomutov Zlín Opava Praha 9 Prostějov Tachov Pardubice Karlovy Vary Praha-Kolovraty Třebíč Písek Hodonín Tábor Praha-západ Praha-Březiněves Praha-Čakovice Brno-venkov Náchod Praha 20 Praha-Satalice Semily Praha-Křeslice Teplice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Beroun Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Suchdol Praha 4 Kutná Hora Praha-Lochkov Blansko Plzeň-město Praha-Nebušice Most Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Jičín Ústí nad Orlicí Cheb Praha-Běchovice Břeclav Praha-Dubeč Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko