„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Plzeň-jih Liberec Brno-město Jihlava Šumperk Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Tábor Pardubice Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Královice Vsetín Praha-Zbraslav Praha-Újezd Jeseník Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Čakovice Zlín Cheb Brno-venkov Český Krumlov Teplice Praha-Libuš Praha 19 Hradec Králové Kutná Hora Rakovník Semily Klatovy Ostrava-město Chomutov Jablonec nad Nisou Praha 17 Opava Kladno Praha-Benice Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Klánovice Praha 13 Prostějov Praha-Satalice Břeclav Kolín Praha 1 Praha 6 Nymburk Tachov Bruntál Praha 11 Praha-Březiněves Praha 3 Praha 15 Děčín Praha-východ Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Blansko Praha-Přední Kopanina Olomouc Beroun Plzeň-město Praha-Slivenec Pelhřimov Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Náchod Prachatice Praha 21 Praha-Koloděje Hodonín Kroměříž Praha-Zličín Praha-Ďáblice Jičín Praha-Nebušice Uherské Hradiště Vyškov Karviná České Budějovice Trutnov Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 4 Praha-Křeslice Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko