„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Zbraslav Karlovy Vary Kroměříž Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Příbram Praha-Slivenec Nový Jičín Jihlava Bruntál Praha-Petrovice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha 19 Praha-Nebušice Kolín Rakovník Blansko Praha-Koloděje Náchod Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Vinoř Plzeň-sever Rokycany Praha 15 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Děčín Chomutov Praha-Běchovice Praha-Benice Ostrava-město Praha 20 Znojmo Zlín Plzeň-město Praha 4 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Strakonice Praha 5 Teplice Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Čakovice Olomouc Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Brno-město Břeclav Jablonec nad Nisou Sokolov Praha-Dubeč Praha-Troja Hodonín Beroun Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Přerov Praha 21 Benešov Domažlice Tachov Praha 8 Šumperk Praha 9 Semily Mělník Praha 13 Třebíč Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Dolní Chabry Cheb Trutnov Praha-Zličín Tábor Praha-Dolní Měcholupy Louny Liberec Pelhřimov Praha 6 Klatovy Svitavy Praha-Kunratice Praha 7 Most Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko