„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha 12 Pelhřimov Praha 15 Zlín Přerov Česká Lípa Praha 10 Pardubice Žďár nad Sázavou Děčín Praha-Královice Praha 17 Brno-město Praha-Lochkov Praha-Křeslice Trutnov Praha-Kolovraty Praha-východ Kolín Strakonice Tábor Praha-Suchdol Beroun Opava Prostějov Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha 4 Praha 6 Teplice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Třebíč Blansko Karviná Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Řeporyje Mělník Kladno Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha 21 Písek Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Rokycany Břeclav Praha 20 Praha-Zličín Praha 5 Jindřichův Hradec Vsetín Louny České Budějovice Nový Jičín Prachatice Rychnov nad Kněžnou Tachov Kroměříž Praha-Petrovice Mladá Boleslav Svitavy Praha-Újezd Klatovy Praha-Klánovice Praha-Benice Olomouc Nymburk Praha 22 Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 1 Praha 13 Praha 14 Praha 3 Praha-Vinoř Praha 9 Praha 18 Znojmo Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Březiněves Sokolov Praha-Čakovice Most Plzeň-jih Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko