„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Libuš Mladá Boleslav Benešov Praha 13 Plzeň-jih Prostějov Praha-Přední Kopanina Beroun Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Cheb Louny Brno-venkov Praha 11 Olomouc Vyškov Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Šeberov Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-západ Pelhřimov Chomutov Praha-Satalice Bruntál Břeclav Praha 12 Teplice Havlíčkův Brod Praha 19 Praha 14 Praha 16 Jičín Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-východ Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Čakovice Rakovník Chrudim Praha-Vinoř Plzeň-město Hodonín Praha 15 Písek Praha 10 Nymburk Praha 7 Tachov Nový Jičín Liberec Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha-Lipence Trutnov Plzeň-sever Praha-Lochkov Prachatice Příbram Klatovy České Budějovice Kolín Praha-Dubeč Česká Lípa Brno-město Praha-Královice Praha-Zličín Kladno Domažlice Jindřichův Hradec Praha 8 Přerov Tábor Šumperk Hradec Králové Praha 5 Praha-Velká Chuchle Opava Karviná Praha 21 Praha-Řeporyje Praha 20 Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Troja Náchod Zlín Praha 1 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko