„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Benice Plzeň-jih Rakovník Praha 9 Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Královice Tábor Plzeň-sever Praha-Libuš Praha-Újezd Trutnov Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha 11 Písek Praha 10 Kladno Třebíč Cheb Kutná Hora Praha 12 Teplice Bruntál Praha-Kolovraty Louny Rokycany Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Klánovice České Budějovice Praha 21 Praha 7 Benešov Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha-východ Jihlava Praha 3 Olomouc Praha-Troja Praha-Dubeč Praha 5 Domažlice Jeseník Břeclav Praha-Ďáblice Opava Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Prostějov Česká Lípa Děčín Beroun Praha-Zbraslav Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Příbram Pardubice Vsetín Praha-Vinoř Praha 1 Semily Brno-venkov Strakonice Praha-Kunratice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Liberec Nymburk Klatovy Praha-Šeberov Český Krumlov Praha-Březiněves Kroměříž Most Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Kolín Praha-Petrovice Sokolov Znojmo Chomutov Šumperk Praha 20 Praha 18 Praha 22 Chrudim Praha-Nedvězí Přerov Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko