„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Dubeč Teplice Brno-venkov Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha 11 Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Koloděje Opava Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Vyškov Praha 20 Chomutov Praha 3 Semily Pelhřimov Jablonec nad Nisou Děčín Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Satalice Prachatice Vsetín Praha 22 Náchod Praha-Běchovice Praha 4 Benešov Ústí nad Orlicí Svitavy Praha 10 Praha 17 Praha-Vinoř Karlovy Vary Nový Jičín Sokolov Chrudim Praha-Lipence Praha 21 Rokycany Praha-Nebušice Šumperk Klatovy Praha-Čakovice Jeseník Ostrava-město Olomouc Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 13 Praha 15 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Most Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Třebíč Rakovník Praha 16 Praha 12 Liberec Litoměřice Praha 14 Hradec Králové Tachov Beroun Zlín Louny Jičín Karviná Praha 6 Mělník Přerov Žďár nad Sázavou Kolín Tábor Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Bruntál Praha-Suchdol Břeclav Česká Lípa Jindřichův Hradec Blansko Praha-Kolovraty Praha 5 České Budějovice Příbram Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko