„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brníčko

Nové produkty Brníčko

Dlažby a obrubníky Brníčko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brníčko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brníčko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brníčko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brníčko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brníčko, Levná dlažba Brníčko, Dlažba Brníčko, Zámkové dlažby Brníčko, Zámkové dlažba Brníčko, Betonové dlažby Brníčko, Betonová dlažba Brníčko, Zdící prvky Brníčko, Dlažby II jakosti Brníčko, Dlažba II jakosti Brníčko, Plošné dlažby Brníčko, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 6 Praha-Ďáblice Česká Lípa Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Jičín Praha-západ Domažlice Praha-Zličín Praha-Klánovice Prachatice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha 14 Praha 19 Náchod Blansko Praha-Běchovice Praha 3 Liberec Praha-Dubeč Praha 17 Rokycany Písek Benešov Klatovy Olomouc České Budějovice Praha 16 Plzeň-jih Pelhřimov Plzeň-sever Beroun Žďár nad Sázavou Zlín Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Tachov Havlíčkův Brod Pardubice Karviná Louny Praha-Slivenec Praha 8 Kutná Hora Znojmo Kolín Praha-Lysolaje Trutnov Vyškov Břeclav Svitavy Frýdek-Místek Praha 7 Praha 4 Litoměřice Praha-Vinoř Jihlava Praha-východ Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Brno-venkov Chrudim Praha-Petrovice Praha-Březiněves Kroměříž Jindřichův Hradec Vsetín Nymburk Nový Jičín Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha-Královice Brno-město Karlovy Vary Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Jeseník Český Krumlov Praha 9 Kladno Hodonín Opava Praha-Lipence Děčín Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brníčko

Levná dlažba Brníčko

Dlažba Brníčko

Zámkové dlažby Brníčko

Zámkové betonové dlažby Brníčko

Zámková dlažba Brníčko

Betonové dlažby Brníčko

Betonová dlažba Brníčko

Zdící prvky Brníčko

Dlažby II jakosti Brníčko

Dlažba II jakosti Brníčko

Plošné dlažby Brníčko