„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina České Budějovice Opava Louny Praha-Zbraslav Nový Jičín Pardubice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 1 Praha 19 Třebíč Karlovy Vary Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Kladno Děčín Svitavy Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 10 Olomouc Břeclav Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Březiněves Semily Praha-Zličín Nymburk Praha 12 Mladá Boleslav Přerov Praha 15 Žďár nad Sázavou Mělník Tachov Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Satalice Praha 5 Plzeň-město Klatovy Praha-Kolovraty Chrudim Praha 21 Praha-Koloděje Trutnov Praha-Slivenec Kolín Chomutov Praha 13 Praha-západ Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Domažlice Písek Rokycany Praha 14 Hradec Králové Vyškov Praha 11 Prachatice Plzeň-jih Praha 9 Tábor Praha 20 Praha-Dolní Počernice Náchod Most Brno-město Příbram Praha-Královice Praha-Troja Zlín Brno-venkov Bruntál Prostějov Strakonice Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Vinoř Sokolov Praha 16 Praha 17 Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy