„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 6 Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 12 Praha 1 Praha-Šeberov Jihlava Praha-Kunratice Nový Jičín Tábor Praha-Troja Praha 16 Děčín Praha-Újezd Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 21 Klatovy Znojmo Praha-Březiněves Praha 4 Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Most Praha-Koloděje Ostrava-město Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Přerov Náchod Praha 18 Liberec Praha 10 Uherské Hradiště Plzeň-město Praha-Královice Jičín Olomouc Cheb Český Krumlov Praha 11 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha 3 Kolín Domažlice Hodonín Praha-Satalice Beroun Vsetín Mladá Boleslav České Budějovice Bruntál Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha 17 Zlín Praha 2 Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Zličín Kladno Kroměříž Praha-Slivenec Praha-východ Česká Lípa Praha 15 Praha-Ďáblice Prostějov Frýdek-Místek Louny Pelhřimov Praha-Petrovice Plzeň-jih Trutnov Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha 14 Praha 9 Praha 5 Semily Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy