„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Louny Praha-Kolovraty Jihlava Mělník Praha-Slivenec Třebíč Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Most Praha-Královice Praha-Čakovice Kolín Praha-Zbraslav Znojmo Praha 5 Praha-Újezd Kroměříž Náchod Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Opava Hodonín Ostrava-město Praha 1 Litoměřice Plzeň-sever Brno-venkov Nymburk Plzeň-město Praha-Lipence Cheb Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha-Řeporyje Přerov Děčín Praha-západ Ústí nad Labem Pelhřimov Jeseník Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 7 Praha 11 Praha 16 Praha-Křeslice Beroun Chrudim Praha 20 Praha 15 Karlovy Vary Zlín Česká Lípa Prostějov České Budějovice Jablonec nad Nisou Šumperk Vyškov Prachatice Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha-Lochkov Klatovy Praha-Nebušice Bruntál Liberec Kutná Hora Mladá Boleslav Vsetín Praha 22 Praha-Satalice Praha-Suchdol Příbram Praha 18 Břeclav Praha 10 Český Krumlov Chomutov Praha 8 Praha-východ Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 13 Domažlice Tábor Praha 19 Praha-Kunratice Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy