„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Litoměřice Nymburk Louny Strakonice Praha 11 Mělník Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 20 Praha 13 Praha 22 Havlíčkův Brod Semily Karlovy Vary Praha-Lochkov Prachatice Hodonín Praha-Královice Praha 4 Český Krumlov Šumperk Praha-Kunratice Jičín Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Ústí nad Labem Cheb Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Svitavy Praha-Čakovice Kolín Bruntál Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 18 Frýdek-Místek Nový Jičín Opava Klatovy Praha-Satalice Brno-město Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha 8 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Pelhřimov Most Domažlice Praha-Slivenec Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Přerov Praha 10 Praha 5 Praha 3 Blansko Vyškov Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Křeslice Benešov Písek Praha 15 Karviná Praha-západ Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Běchovice Praha 2 Prostějov Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Tábor Tachov Liberec Mladá Boleslav Vsetín Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Lipence Znojmo Plzeň-město Děčín Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Ďáblice Kladno Praha-Zličín Praha-Kolovraty Zlín Praha 9 Praha 1 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy