„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Lysolaje Náchod Praha 7 Semily Praha-Troja Blansko Jeseník České Budějovice Praha 6 Most Klatovy Hradec Králové Svitavy Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 13 Olomouc Kolín Praha-Kolovraty Třebíč Praha 18 Benešov Nymburk Opava Praha-východ Praha-západ Mělník Praha-Lochkov Tábor Kroměříž Plzeň-jih Praha 12 Praha 19 Vyškov Česká Lípa Prachatice Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Chomutov Pelhřimov Praha-Koloděje Hodonín Vsetín Cheb Praha 1 Praha 10 Praha-Běchovice Jičín Přerov Praha-Čakovice Příbram Praha 3 Uherské Hradiště Praha 15 Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Vinoř Znojmo Jablonec nad Nisou Praha 9 Zlín Břeclav Litoměřice Brno-město Praha-Kunratice Sokolov Jindřichův Hradec Liberec Chrudim Praha-Petrovice Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Prostějov Jihlava Pardubice Praha 20 Rokycany Praha 22 Ostrava-město Praha-Nebušice Bruntál Český Krumlov Beroun Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha 11 Rakovník Praha 2 Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Mladá Boleslav Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy