„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Znojmo Prostějov Jindřichův Hradec Strakonice Praha-Dolní Chabry Jeseník Vyškov Přerov Kolín Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 19 Louny Karviná Česká Lípa Rakovník Praha 8 Příbram Praha-Troja Písek Mělník Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha 16 Karlovy Vary Teplice Jihlava Praha 12 Praha-Koloděje Praha 10 Rokycany Praha 9 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Tábor Praha 18 Nový Jičín Praha-Královice Praha 21 Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Náchod Chrudim Praha-Libuš Praha-Vinoř Blansko Brno-město Praha 17 Praha 11 Praha 5 Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 4 Tachov Hodonín Mladá Boleslav Most Děčín Trutnov Třebíč Kroměříž Vsetín Praha 22 České Budějovice Praha-Suchdol Hradec Králové Pelhřimov Praha-Slivenec Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 1 Kladno Ostrava-město Praha 3 Chomutov Praha 6 Sokolov Praha-Nebušice Svitavy Praha-Čakovice Olomouc Praha-Lochkov Cheb Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha 14 Brno-venkov Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy