„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Cheb Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 3 Prachatice Praha 6 Ostrava-město Praha-Slivenec Rakovník Svitavy Jeseník Praha-Zbraslav Opava Rychnov nad Kněžnou Vsetín Jihlava Strakonice Praha-Dubeč Tábor Praha 1 Kolín Karlovy Vary Praha 9 Praha-Křeslice Praha 10 Písek Praha 12 Příbram Praha-východ Praha 5 Děčín Benešov Český Krumlov Praha 19 Trutnov Olomouc Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Louny Praha 17 Hodonín Praha 7 Praha-Troja Prostějov Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 4 Semily Most Chrudim Praha 13 Česká Lípa Kroměříž Brno-venkov Praha-Nedvězí Jičín Praha 22 Vyškov Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha 11 Beroun Pardubice Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Nymburk Chomutov Klatovy Praha-Koloděje Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 20 Kladno Hradec Králové Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy