„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumy

Nové produkty Broumy

Dlažby a obrubníky Broumy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumy, Levná dlažba Broumy, Dlažba Broumy, Zámkové dlažby Broumy, Zámkové dlažba Broumy, Betonové dlažby Broumy, Betonová dlažba Broumy, Zdící prvky Broumy, Dlažby II jakosti Broumy, Dlažba II jakosti Broumy, Plošné dlažby Broumy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Bruntál Praha-Šeberov Praha-Suchdol Beroun Pardubice Praha 21 Mladá Boleslav Pelhřimov Praha-Zličín Děčín Cheb Praha-Čakovice Náchod Jičín Praha-Lipence Kutná Hora Svitavy Ústí nad Orlicí Vsetín Teplice Kroměříž Praha-Nebušice Domažlice Praha-Klánovice Praha 22 Praha 10 Praha 8 Praha 4 Praha 16 Prachatice Sokolov Jindřichův Hradec Praha 5 Trutnov Jablonec nad Nisou Mělník Liberec Rakovník Jeseník Brno-venkov Semily Praha-Lochkov Klatovy Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Jihlava Karviná Praha-Satalice Praha-Benice Prostějov Třebíč Zlín Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 14 Most Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Řeporyje Louny Plzeň-město Praha 12 Frýdek-Místek Chomutov Brno-město Plzeň-jih České Budějovice Praha 6 Hodonín Český Krumlov Praha 13 Kladno Praha 18 Praha 20 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Karlovy Vary Příbram Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Libuš Praha 19 Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumy

Levná dlažba Broumy

Dlažba Broumy

Zámkové dlažby Broumy

Zámkové betonové dlažby Broumy

Zámková dlažba Broumy

Betonové dlažby Broumy

Betonová dlažba Broumy

Zdící prvky Broumy

Dlažby II jakosti Broumy

Dlažba II jakosti Broumy

Plošné dlažby Broumy