„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumov

Nové produkty Broumov

Dlažby a obrubníky Broumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumov, Levná dlažba Broumov, Dlažba Broumov, Zámkové dlažby Broumov, Zámkové dlažba Broumov, Betonové dlažby Broumov, Betonová dlažba Broumov, Zdící prvky Broumov, Dlažby II jakosti Broumov, Dlažba II jakosti Broumov, Plošné dlažby Broumov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Frýdek-Místek Opava Brno-venkov Kladno Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Kroměříž Břeclav České Budějovice Praha 13 Pardubice Praha 4 Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Ďáblice Rakovník Semily Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha 7 Praha 12 Praha 19 Nymburk Praha 2 Praha-Dubeč Kolín Jeseník Písek Praha-Petrovice Šumperk Třebíč Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha-západ Tachov Znojmo Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 3 Přerov Praha-Troja Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha-Křeslice Praha-Újezd Prachatice Praha-Kolovraty Praha 5 Karviná Pelhřimov Plzeň-sever Vsetín Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha 20 Svitavy Chrudim Ústí nad Labem Praha 15 Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Hradec Králové Prostějov Příbram Praha-východ Praha 22 Praha-Nebušice Blansko Kutná Hora Plzeň-město Praha-Lipence Plzeň-jih Jičín Nový Jičín Mělník Český Krumlov Most Praha-Satalice Praha 16 Jihlava Praha-Zličín Chomutov Náchod Hlavní město Praha Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Beroun Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumov

Levná dlažba Broumov

Dlažba Broumov

Zámkové dlažby Broumov

Zámkové betonové dlažby Broumov

Zámková dlažba Broumov

Betonové dlažby Broumov

Betonová dlažba Broumov

Zdící prvky Broumov

Dlažby II jakosti Broumov

Dlažba II jakosti Broumov

Plošné dlažby Broumov