„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumov

Nové produkty Broumov

Dlažby a obrubníky Broumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumov, Levná dlažba Broumov, Dlažba Broumov, Zámkové dlažby Broumov, Zámkové dlažba Broumov, Betonové dlažby Broumov, Betonová dlažba Broumov, Zdící prvky Broumov, Dlažby II jakosti Broumov, Dlažba II jakosti Broumov, Plošné dlažby Broumov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Šumperk Prostějov Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha 20 Znojmo Praha-Čakovice Brno-město Rokycany Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Prachatice Česká Lípa Tábor Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Strakonice Praha-Březiněves Bruntál Louny Vsetín Praha 18 Praha-Nebušice Mělník Vyškov Pelhřimov Kladno Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Jičín Praha 12 Kolín Břeclav Praha-Kolovraty Most Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Karlovy Vary Český Krumlov Karviná Pardubice Hradec Králové Ústí nad Labem Praha 16 Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha 21 Domažlice Praha 9 Uherské Hradiště Písek Praha-Běchovice Frýdek-Místek Hodonín Praha 19 Praha 6 Praha 15 Klatovy Praha 1 Praha 17 Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha 8 Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha 11 Rakovník Praha-západ Blansko Nymburk Praha-Lysolaje Příbram Ústí nad Orlicí Semily Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Suchdol Nový Jičín Svitavy Plzeň-sever Kutná Hora Tachov Praha-Křeslice Jihlava Praha 2 Třebíč Opava Kroměříž Jeseník Praha 4 Praha-Kunratice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumov

Levná dlažba Broumov

Dlažba Broumov

Zámkové dlažby Broumov

Zámkové betonové dlažby Broumov

Zámková dlažba Broumov

Betonové dlažby Broumov

Betonová dlažba Broumov

Zdící prvky Broumov

Dlažby II jakosti Broumov

Dlažba II jakosti Broumov

Plošné dlažby Broumov