„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Broumov

Nové produkty Broumov

Dlažby a obrubníky Broumov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Broumov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Broumov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Broumov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Broumov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Broumov, Levná dlažba Broumov, Dlažba Broumov, Zámkové dlažby Broumov, Zámkové dlažba Broumov, Betonové dlažby Broumov, Betonová dlažba Broumov, Zdící prvky Broumov, Dlažby II jakosti Broumov, Dlažba II jakosti Broumov, Plošné dlažby Broumov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Znojmo Česká Lípa Brno-venkov Praha 11 Ostrava-město Praha 8 Opava Praha 20 Praha 12 Praha 17 Hradec Králové Třebíč Trutnov Praha-Benice Břeclav Praha 6 Praha 19 Olomouc Bruntál Praha-Troja Praha-Čakovice Praha 14 Nový Jičín Praha-Lochkov Vyškov Mladá Boleslav Plzeň-město Nymburk Praha 1 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Karviná Kolín Kladno České Budějovice Uherské Hradiště Klatovy Praha 18 Praha 13 Jeseník Praha 7 Praha-Řeporyje Rokycany Praha 4 Strakonice Praha-Klánovice Ústí nad Labem Písek Praha-Běchovice Praha-Slivenec Blansko Chomutov Liberec Vsetín Chrudim Praha-Újezd Rakovník Cheb Benešov Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha 22 Jablonec nad Nisou Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Frýdek-Místek Šumperk Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha 9 Litoměřice Prachatice Plzeň-sever Pardubice Praha-východ Praha-Dubeč Jihlava Prostějov Hlavní město Praha Plzeň-jih Svitavy Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Karlovy Vary Tábor Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Broumov

Levná dlažba Broumov

Dlažba Broumov

Zámkové dlažby Broumov

Zámkové betonové dlažby Broumov

Zámková dlažba Broumov

Betonové dlažby Broumov

Betonová dlažba Broumov

Zdící prvky Broumov

Dlažby II jakosti Broumov

Dlažba II jakosti Broumov

Plošné dlažby Broumov