„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brniště

Nové produkty Brniště

Dlažby a obrubníky Brniště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brniště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brniště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brniště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brniště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brniště, Levná dlažba Brniště, Dlažba Brniště, Zámkové dlažby Brniště, Zámkové dlažba Brniště, Betonové dlažby Brniště, Betonová dlažba Brniště, Zdící prvky Brniště, Dlažby II jakosti Brniště, Dlažba II jakosti Brniště, Plošné dlažby Brniště, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Dolní Chabry Benešov Klatovy Praha-Benice Chomutov Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 6 Ústí nad Orlicí Děčín Praha 15 Olomouc Praha 11 Trutnov Praha 12 Praha-Klánovice Svitavy Praha-Šeberov Hradec Králové Písek Praha 14 Semily Nový Jičín Praha 20 Opava Brno-venkov Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha 21 Ostrava-město Praha 9 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-Řeporyje Hodonín Pelhřimov Rokycany Blansko Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 17 Vyškov Praha 13 Teplice Český Krumlov Praha-Lipence Mělník Zlín Kladno Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Koloděje Rakovník Praha 7 Praha 1 Prostějov Znojmo Most Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 22 Jablonec nad Nisou Jičín Karlovy Vary Jihlava Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves České Budějovice Praha-Kolovraty Plzeň-sever Uherské Hradiště Prachatice Brno-město Třebíč Praha 2 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Strakonice Přerov Kolín Litoměřice Praha 5 Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brniště

Levná dlažba Brniště

Dlažba Brniště

Zámkové dlažby Brniště

Zámkové betonové dlažby Brniště

Zámková dlažba Brniště

Betonové dlažby Brniště

Betonová dlažba Brniště

Zdící prvky Brniště

Dlažby II jakosti Brniště

Dlažba II jakosti Brniště

Plošné dlažby Brniště