„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brniště

Nové produkty Brniště

Dlažby a obrubníky Brniště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brniště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brniště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brniště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brniště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brniště, Levná dlažba Brniště, Dlažba Brniště, Zámkové dlažby Brniště, Zámkové dlažba Brniště, Betonové dlažby Brniště, Betonová dlažba Brniště, Zdící prvky Brniště, Dlažby II jakosti Brniště, Dlažba II jakosti Brniště, Plošné dlažby Brniště, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Koloděje Nymburk Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Královice Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 22 Vsetín Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Beroun Hodonín Praha-Troja Praha 2 Praha 5 Praha 9 Plzeň-město Rakovník Klatovy Teplice Praha-Libuš Kroměříž Hradec Králové Písek Praha 16 Praha-Klánovice Tábor Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Nový Jičín Sokolov Praha 14 Jihlava Děčín Praha 18 Prostějov Karlovy Vary Brno-město Plzeň-jih Blansko Praha-západ Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Most Jindřichův Hradec Praha 4 Jeseník Chomutov Kolín Praha 12 Semily Rokycany Hlavní město Praha Bruntál Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Kolovraty Náchod Chrudim Praha 13 Praha-Zbraslav Zlín Třebíč Olomouc Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Satalice Praha-Suchdol Cheb Praha 17 Praha 19 Znojmo Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Domažlice Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Nedvězí Praha 6 Brno-venkov Příbram Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Plzeň-sever Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brniště

Levná dlažba Brniště

Dlažba Brniště

Zámkové dlažby Brniště

Zámkové betonové dlažby Brniště

Zámková dlažba Brniště

Betonové dlažby Brniště

Betonová dlažba Brniště

Zdící prvky Brniště

Dlažby II jakosti Brniště

Dlažba II jakosti Brniště

Plošné dlažby Brniště