„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brniště

Nové produkty Brniště

Dlažby a obrubníky Brniště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brniště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brniště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brniště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brniště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brniště, Levná dlažba Brniště, Dlažba Brniště, Zámkové dlažby Brniště, Zámkové dlažba Brniště, Betonové dlažby Brniště, Betonová dlažba Brniště, Zdící prvky Brniště, Dlažby II jakosti Brniště, Dlažba II jakosti Brniště, Plošné dlažby Brniště, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Hradec Králové Nymburk Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Řeporyje Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-západ Praha-východ Mělník Praha-Klánovice Praha-Suchdol Rokycany Praha 9 Karlovy Vary Praha-Satalice Pelhřimov Písek Vyškov Praha 14 Zlín Děčín Náchod Praha 22 Kolín Ústí nad Labem Prostějov Praha-Dubeč Praha 6 Praha 12 Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Trutnov Olomouc Břeclav Příbram Praha 3 Praha 11 Praha-Újezd Benešov Vsetín Frýdek-Místek Opava Praha-Zbraslav Praha 1 Litoměřice Praha-Dolní Počernice Třebíč Hodonín Praha 13 Jičín Praha-Troja Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Kunratice Kutná Hora Teplice Brno-město Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha 17 Bruntál Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Semily Praha 16 Liberec Pardubice Most Louny Praha-Královice Praha 21 Karviná Praha 18 Praha-Křeslice Domažlice Jablonec nad Nisou Svitavy Plzeň-jih Plzeň-sever Český Krumlov Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Tachov Jihlava Prachatice Kladno Praha 4 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brniště

Levná dlažba Brniště

Dlažba Brniště

Zámkové dlažby Brniště

Zámkové betonové dlažby Brniště

Zámková dlažba Brniště

Betonové dlažby Brniště

Betonová dlažba Brniště

Zdící prvky Brniště

Dlažby II jakosti Brniště

Dlažba II jakosti Brniště

Plošné dlažby Brniště