„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brniště

Nové produkty Brniště

Dlažby a obrubníky Brniště

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brniště

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brniště

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brniště

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brniště

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brniště, Levná dlažba Brniště, Dlažba Brniště, Zámkové dlažby Brniště, Zámkové dlažba Brniště, Betonové dlažby Brniště, Betonová dlažba Brniště, Zdící prvky Brniště, Dlažby II jakosti Brniště, Dlažba II jakosti Brniště, Plošné dlažby Brniště, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Čakovice Praha 5 Domažlice Mělník Louny Praha 17 Praha-Satalice Vsetín Semily Nymburk Praha-Libuš Šumperk Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 8 Prostějov Jičín Sokolov Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Ďáblice Jihlava Praha 21 Tábor Praha 1 Praha 6 Karlovy Vary Litoměřice Plzeň-sever Strakonice Praha 16 Vyškov Kladno Kutná Hora Benešov Beroun Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Hodonín Praha 2 Rakovník Praha-západ Praha 10 Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Lysolaje Klatovy Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Český Krumlov Břeclav Karviná Praha 20 Praha 13 Děčín Náchod Přerov Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha-Běchovice Hradec Králové Bruntál Praha 18 Praha-Velká Chuchle Tachov Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Písek Mladá Boleslav Svitavy Praha-Lipence Praha-Koloděje Trutnov Praha-Šeberov Chomutov Praha-Lochkov Brno-město Praha 4 Most Praha 22 Uherské Hradiště Cheb Liberec Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Vinoř Ostrava-město Blansko Praha-Nedvězí Praha 3 Zlín Praha 15 Praha-Troja Kolín Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brniště

Levná dlažba Brniště

Dlažba Brniště

Zámkové dlažby Brniště

Zámkové betonové dlažby Brniště

Zámková dlažba Brniště

Betonové dlažby Brniště

Betonová dlažba Brniště

Zdící prvky Brniště

Dlažby II jakosti Brniště

Dlažba II jakosti Brniště

Plošné dlažby Brniště