„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 8 Praha-Libuš Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Praha 4 Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-Nebušice Jihlava Přerov Jeseník Mělník Praha-východ Ústí nad Orlicí Blansko Litoměřice Liberec Praha 10 Příbram Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Tachov Praha 17 Praha 9 České Budějovice Šumperk Praha-Suchdol Praha 22 Karlovy Vary Praha 7 Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Zbraslav Teplice Sokolov Kroměříž Znojmo Uherské Hradiště Plzeň-sever Ostrava-město Bruntál Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Lochkov Prostějov Děčín Opava Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha 14 Tábor Praha-Benice Praha 18 Domažlice Praha 16 Pardubice Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-západ Frýdek-Místek Praha 3 Benešov Praha 21 Praha-Štěrboholy Trutnov Vyškov Praha 5 Klatovy Písek Praha-Čakovice Chrudim Prachatice Žďár nad Sázavou Nový Jičín Nymburk Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Újezd Kladno Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Semily Svitavy Praha 12 Praha-Troja Olomouc Chomutov Strakonice Jičín Hodonín Praha-Slivenec Beroun Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy