„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Most Česká Lípa Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-západ Příbram Nový Jičín Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Jeseník Chrudim Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 6 Praha 17 Praha-východ Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 16 Kolín Náchod Kroměříž Rakovník Praha 2 Praha 19 Děčín Praha-Řeporyje Praha 11 Tábor Prachatice Praha 8 Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Liberec Jihlava Svitavy Plzeň-sever Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha 9 Brno-venkov Kladno Praha 18 Praha-Újezd Praha 7 Trutnov Brno-město Bruntál Šumperk Mělník Plzeň-jih Cheb Praha-Petrovice Teplice Blansko Ostrava-město Praha-Koloděje Opava Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 20 Frýdek-Místek Hradec Králové Sokolov Praha-Klánovice Klatovy Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha 5 Hodonín Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha 13 Praha-Královice Praha-Křeslice Písek Rychnov nad Kněžnou Jičín České Budějovice Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha 14 Praha 1 Praha 21 Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy