„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Nový Jičín Chomutov Kutná Hora Opava Benešov Vyškov Praha 4 Praha-Březiněves Praha 1 Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Petrovice Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Troja Náchod Mělník Praha-Klánovice Česká Lípa Jablonec nad Nisou Zlín Praha 13 Český Krumlov Praha 10 Třebíč Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Beroun Praha-Řeporyje Praha 2 Praha-Újezd Praha 14 Praha 20 Pardubice Praha 5 Olomouc Kolín Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha-Královice Praha 19 Chrudim Trutnov Praha-západ Tábor Hradec Králové Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Suchdol Cheb Bruntál Praha-Štěrboholy Nymburk Znojmo Most Jeseník Prostějov Praha-Zbraslav Teplice Praha-Běchovice Praha 6 Přerov Semily Praha-Slivenec Praha-Vinoř Plzeň-sever Kladno Rychnov nad Kněžnou Brno-město Ostrava-město Domažlice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Příbram Praha 22 Jihlava Břeclav Praha 7 Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Benice Hodonín Liberec Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy