„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Dolní Chabry Kroměříž Svitavy Trutnov Praha-Šeberov Praha-Libuš Plzeň-sever Praha 11 Praha-Královice Litoměřice Praha-Kunratice Opava Třebíč Praha 21 Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Ostrava-město České Budějovice Pelhřimov Praha 8 Jihlava Praha 16 Sokolov Ústí nad Labem Hodonín Liberec Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha 6 Louny Praha-Koloděje Praha 1 Brno-venkov Písek Zlín Praha-Petrovice Praha-Vinoř Uherské Hradiště Vyškov Praha-Slivenec Cheb Karviná Chomutov Děčín Praha 20 Prostějov Praha 22 Jičín Teplice Mladá Boleslav Praha-Klánovice Jeseník Česká Lípa Znojmo Náchod Kladno Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Zbraslav Rakovník Olomouc Prachatice Brno-město Praha 19 Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha 2 Pardubice Tachov Šumperk Praha-východ Bruntál Hlavní město Praha Praha 3 Praha-Dubeč Kolín Praha 17 Benešov Praha 18 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 15 Jablonec nad Nisou Vsetín Praha-Lochkov Klatovy Praha 10 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Blansko Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy