„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Plzeň-sever Hradec Králové Znojmo Praha-Petrovice Vsetín Ostrava-město Cheb Praha-Zbraslav Strakonice Domažlice Kutná Hora Šumperk Česká Lípa Praha-Slivenec Pardubice Plzeň-jih Jičín Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha-Újezd Příbram Litoměřice Bruntál Praha 2 Mladá Boleslav Zlín Praha 7 Písek Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha 1 Tábor Český Krumlov Louny Jeseník Tachov Praha 19 Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Třebíč Praha-Královice Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Rakovník Most Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Řeporyje Děčín Svitavy Praha 10 Prostějov Karlovy Vary Praha 13 Trutnov Hlavní město Praha Klatovy Uherské Hradiště Opava Kladno Praha 4 Brno-venkov Chomutov Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Benice Vyškov Praha-západ Jindřichův Hradec Nymburk Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha 11 Praha-Šeberov Semily Praha 3 Praha-Dubeč Hodonín Karviná Praha 12 Praha-Klánovice Teplice Náchod Praha-Ďáblice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy