„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Sokolov Praha-Libuš Jihlava Blansko Ústí nad Labem Písek Praha-Koloděje Prostějov Břeclav Olomouc Praha 16 Žďár nad Sázavou Karviná Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha 17 Mladá Boleslav Zlín Vyškov Teplice Pelhřimov Benešov Vsetín Praha 11 Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Klatovy Nymburk Třebíč Praha 13 Praha 3 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Benice Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-Nedvězí Praha 22 Litoměřice Praha-Suchdol Trutnov Prachatice Semily Louny Rychnov nad Kněžnou Strakonice Plzeň-jih Praha-západ Znojmo Přerov Praha 6 Praha 14 Svitavy Praha 19 Praha-Březiněves Uherské Hradiště Děčín Chrudim Praha 21 Rokycany Praha 18 Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Hodonín Praha 8 Brno-město Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha-východ Jičín Praha 10 Praha-Vinoř Praha-Běchovice Česká Lípa Most Frýdek-Místek Praha 15 Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha 1 Tachov Náchod Praha-Dolní Počernice Příbram Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy