„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Benice Praha 11 Praha 3 Praha 16 Kolín Teplice Mladá Boleslav Olomouc Uherské Hradiště Znojmo Třebíč Zlín Praha 14 Praha-východ Tábor Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 22 Jičín Praha 12 Most Litoměřice Chomutov Praha-Slivenec Karlovy Vary Prachatice Praha-Libuš Praha-západ Přerov České Budějovice Tachov Praha 21 Brno-město Praha 2 Blansko Praha-Zbraslav Strakonice Písek Praha-Újezd Hodonín Praha-Klánovice Děčín Vsetín Kutná Hora Svitavy Jihlava Frýdek-Místek Trutnov Pardubice Praha 18 Praha 20 Praha-Troja Žďár nad Sázavou Beroun Benešov Břeclav Praha 17 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha 4 Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 10 Nymburk Praha-Dubeč Louny Havlíčkův Brod Mělník Cheb Praha-Suchdol Klatovy Praha-Petrovice Nový Jičín Kladno Praha 1 Praha 5 Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha 7 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Náchod Praha-Královice Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy