„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brodeslavy

Nové produkty Brodeslavy

Dlažby a obrubníky Brodeslavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brodeslavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brodeslavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brodeslavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brodeslavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brodeslavy, Levná dlažba Brodeslavy, Dlažba Brodeslavy, Zámkové dlažby Brodeslavy, Zámkové dlažba Brodeslavy, Betonové dlažby Brodeslavy, Betonová dlažba Brodeslavy, Zdící prvky Brodeslavy, Dlažby II jakosti Brodeslavy, Dlažba II jakosti Brodeslavy, Plošné dlažby Brodeslavy, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Praha 5 Plzeň-sever Kutná Hora Praha-Lysolaje Šumperk Praha 4 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-Čakovice Kolín Praha-Petrovice Kroměříž Cheb Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha 12 Praha 1 Tachov Trutnov Praha-Koloděje Přerov Praha-Troja Pelhřimov Český Krumlov Opava Praha-Královice Louny Beroun Praha-Ďáblice Karviná Znojmo Rakovník Havlíčkův Brod Teplice Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-západ Česká Lípa Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 20 Most Sokolov Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha 3 Ostrava-město Praha 7 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Satalice Jeseník Rychnov nad Kněžnou Jičín Náchod Benešov Praha 16 Blansko Praha-Suchdol Praha-Křeslice Mělník Prostějov Semily Hodonín Praha-Kolovraty Olomouc Praha 19 Uherské Hradiště Mladá Boleslav Bruntál Praha-Újezd Praha 8 Praha-Běchovice Prachatice Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 17 Litoměřice Praha 13 Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Šeberov Praha-východ Praha 22 Písek Chomutov Brno-venkov Klatovy Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brodeslavy

Levná dlažba Brodeslavy

Dlažba Brodeslavy

Zámkové dlažby Brodeslavy

Zámkové betonové dlažby Brodeslavy

Zámková dlažba Brodeslavy

Betonové dlažby Brodeslavy

Betonová dlažba Brodeslavy

Zdící prvky Brodeslavy

Dlažby II jakosti Brodeslavy

Dlažba II jakosti Brodeslavy

Plošné dlažby Brodeslavy