„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Vyškov Praha 14 Praha 11 Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Brno-město Příbram Rokycany Žďár nad Sázavou Pelhřimov Prostějov Praha 5 Děčín Praha-Nedvězí Nymburk Chomutov Český Krumlov Praha-Slivenec Břeclav Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Běchovice Opava Louny Praha 3 Praha 13 Benešov Jeseník Ostrava-město Nový Jičín Tachov Klatovy Šumperk Hodonín Praha-Královice Praha-Satalice Praha-východ Ústí nad Orlicí Zlín Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha 10 Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Sokolov Praha 22 Pardubice Praha 17 Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-západ Praha-Nebušice Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Troja České Budějovice Blansko Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 20 Brno-venkov Znojmo Karlovy Vary Plzeň-město Praha 21 Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 7 Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Přerov Kolín Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha-Šeberov Uherské Hradiště Cheb Svitavy Trutnov Liberec Beroun Hlavní město Praha Písek Praha 16 Jihlava Česká Lípa Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek