„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Prachatice Klatovy Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 6 Praha 10 Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha 21 Domažlice Hodonín Rychnov nad Kněžnou Liberec Beroun Ostrava-město Benešov Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Vinoř Karviná Rokycany Hlavní město Praha Praha 9 Jeseník Český Krumlov Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Mladá Boleslav Přerov Pardubice Teplice Praha 16 Náchod Praha-Šeberov Praha-Slivenec Jihlava Česká Lípa Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Louny Vyškov Frýdek-Místek Praha 3 Kolín Kutná Hora Praha 8 Praha-Březiněves Svitavy Uherské Hradiště Praha-Křeslice Děčín Cheb Praha-Satalice Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 20 Semily Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Nový Jičín Plzeň-město Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha-východ Kladno Ústí nad Orlicí Blansko Plzeň-jih Praha-Klánovice Třebíč Praha-Čakovice Rakovník Litoměřice Chrudim Praha-západ Praha-Koloděje Brno-město Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Most Pelhřimov Tábor Praha 7 Trutnov Nymburk Jindřichův Hradec Praha 22 Praha 14 Kroměříž Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek