„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Zlín Mladá Boleslav Jeseník Písek Praha 19 Praha 6 Jihlava Praha 20 Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Hradec Králové Uherské Hradiště Prostějov Blansko Děčín Praha 18 Brno-město Praha-Dubeč Prachatice Klatovy Praha 17 Chrudim Mělník Praha-Dolní Počernice Most Znojmo Ostrava-město Praha 16 Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha 4 Karviná Plzeň-jih Praha-Satalice Frýdek-Místek Tábor Beroun Praha-Nedvězí Praha 9 Česká Lípa Ústí nad Orlicí Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Rakovník Přerov Praha-Královice Vyškov Olomouc Praha-Libuš Praha 11 Kroměříž Praha-Šeberov Náchod Příbram Český Krumlov Semily Kutná Hora Kladno Praha-západ Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha 14 Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Koloděje Tachov Domažlice Praha 13 Praha 22 Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha 1 Strakonice Břeclav Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Jičín Vsetín Pardubice Litoměřice Pelhřimov Jindřichův Hradec Sokolov Svitavy Brno-venkov Praha 21 Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Čakovice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek