„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha 4 Tachov Praha 15 Praha-Troja Mělník Praha-Suchdol Praha-Kunratice Rakovník Praha 7 Písek Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha 18 Jablonec nad Nisou Blansko Kolín Praha-Nedvězí Brno-město Ústí nad Labem Praha-Dubeč Nymburk Hradec Králové Praha 20 Praha-Křeslice Trutnov Jičín Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Děčín Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha 19 Pelhřimov Břeclav Beroun Litoměřice Praha 14 Šumperk Praha 16 Vyškov Chomutov Strakonice Zlín Rokycany Praha-Petrovice Klatovy Praha 17 Jihlava Znojmo Nový Jičín Třebíč Kutná Hora Praha 6 Olomouc Praha-Šeberov Plzeň-město Praha 1 Praha-Zličín Česká Lípa Sokolov Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Kladno Bruntál Tábor Ostrava-město Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 11 Plzeň-sever Liberec Náchod Teplice Louny Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Hodonín Uherské Hradiště Plzeň-jih Prachatice Praha 22 České Budějovice Praha-východ Praha-Čakovice Pardubice Praha 5 Praha-Lipence Benešov Příbram Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek