„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Přerov Jihlava Praha 22 Praha 18 Chomutov Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Běchovice Praha-Nebušice Nymburk Praha 13 Hodonín Blansko Kladno Brno-venkov Svitavy Prachatice Praha 17 Plzeň-jih Praha 6 Praha-Troja Praha 14 Benešov Jičín Praha 8 Znojmo Praha-Slivenec Louny Jeseník Praha-Satalice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Mělník Rokycany Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 5 Frýdek-Místek Pardubice Praha-Benice Praha 9 Praha-Petrovice Nový Jičín Ústí nad Labem Tachov Praha-Lysolaje Praha-západ Kroměříž Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Suchdol Písek Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Český Krumlov Klatovy Praha-východ Cheb Pelhřimov Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Klánovice Brno-město Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha 10 Praha-Zbraslav Strakonice Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Šumperk Chrudim Praha 16 Rakovník Praha-Královice Zlín Praha 15 Praha-Újezd Beroun Břeclav Liberec Praha-Kunratice Děčín Bruntál Litoměřice Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek