„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břestek

Nové produkty Břestek

Dlažby a obrubníky Břestek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břestek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břestek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břestek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břestek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břestek, Levná dlažba Břestek, Dlažba Břestek, Zámkové dlažby Břestek, Zámkové dlažba Břestek, Betonové dlažby Břestek, Betonová dlažba Břestek, Zdící prvky Břestek, Dlažby II jakosti Břestek, Dlažba II jakosti Břestek, Plošné dlažby Břestek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Teplice Chomutov Praha 16 Blansko Praha-Suchdol Praha-Čakovice Karviná Praha 1 Trutnov Pelhřimov Česká Lípa Cheb Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Praha 18 Svitavy Kroměříž Prostějov Praha-Vinoř Sokolov Strakonice Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 15 Karlovy Vary Praha 13 Louny Praha-Satalice Praha-Benice Olomouc Kutná Hora Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Přerov Most Praha 5 Hlavní město Praha Liberec Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Tábor Nymburk Praha 6 Praha-Křeslice Český Krumlov Mělník Chrudim Praha-Újezd Opava Plzeň-jih Praha-Kunratice Jihlava Praha-Běchovice Semily Písek Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Královice Jindřichův Hradec Břeclav Bruntál Praha-Nedvězí Pardubice Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Lipence Praha-Slivenec České Budějovice Rokycany Praha 22 Praha-Dubeč Ostrava-město Litoměřice Praha-Petrovice Praha 11 Domažlice Benešov Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha 19 Náchod Tachov Praha 17 Praha 9 Praha 4 Praha-Kolovraty Rakovník Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Znojmo Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břestek

Levná dlažba Břestek

Dlažba Břestek

Zámkové dlažby Břestek

Zámkové betonové dlažby Břestek

Zámková dlažba Břestek

Betonové dlažby Břestek

Betonová dlažba Břestek

Zdící prvky Břestek

Dlažby II jakosti Břestek

Dlažba II jakosti Břestek

Plošné dlažby Břestek