„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březí

Nové produkty Březí

Dlažby a obrubníky Březí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březí, Levná dlažba Březí, Dlažba Březí, Zámkové dlažby Březí, Zámkové dlažba Březí, Betonové dlažby Březí, Betonová dlažba Březí, Zdící prvky Březí, Dlažby II jakosti Březí, Dlažba II jakosti Březí, Plošné dlažby Březí, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Zlín Praha 12 Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha 2 Praha-Petrovice Třebíč Kroměříž Frýdek-Místek Praha 16 Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Beroun Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha 19 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 1 Praha 4 Prachatice Praha 22 Děčín Liberec Uherské Hradiště Pardubice Plzeň-sever Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Teplice Znojmo Kolín Litoměřice Praha-Újezd Kladno Hlavní město Praha Semily Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Domažlice Praha 15 Praha-Libuš Cheb Šumperk Chomutov Praha-Slivenec Most Opava Vsetín Jeseník Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Bruntál Jičín Praha 10 Praha 17 Náchod Příbram Mělník Louny Chrudim Prostějov Praha-Běchovice Tachov Pelhřimov Praha 7 Brno-město Praha-Šeberov Jihlava Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha 6 Ostrava-město Praha-Březiněves Český Krumlov Benešov Strakonice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Hodonín Praha 11 Rakovník Praha-Štěrboholy Svitavy Olomouc Praha-Velká Chuchle Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březí

Levná dlažba Březí

Dlažba Březí

Zámkové dlažby Březí

Zámkové betonové dlažby Březí

Zámková dlažba Březí

Betonové dlažby Březí

Betonová dlažba Březí

Zdící prvky Březí

Dlažby II jakosti Březí

Dlažba II jakosti Březí

Plošné dlažby Březí