„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březí

Nové produkty Březí

Dlažby a obrubníky Březí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březí, Levná dlažba Březí, Dlažba Březí, Zámkové dlažby Březí, Zámkové dlažba Březí, Betonové dlažby Březí, Betonová dlažba Březí, Zdící prvky Březí, Dlažby II jakosti Březí, Dlažba II jakosti Březí, Plošné dlažby Březí, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Benešov Praha-západ Praha-Lochkov Rokycany Cheb Brno-venkov Tachov Praha-Libuš Chrudim Praha 9 Jičín Praha 17 Litoměřice Hradec Králové Praha-Lysolaje Nymburk Jeseník Praha-Královice Nový Jičín Praha 8 Břeclav Kroměříž Praha 12 Kutná Hora Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Beroun Znojmo Uherské Hradiště Praha-Kunratice Vyškov Praha-Újezd Kolín Ústí nad Orlicí Praha 19 Olomouc Pardubice Frýdek-Místek Prachatice Sokolov Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha-Zličín Praha 13 Trutnov Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Čakovice Bruntál Opava Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha 5 Praha 6 Praha-východ Praha 3 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Jablonec nad Nisou Česká Lípa Domažlice Praha-Vinoř Zlín Praha 18 Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 4 Přerov Rakovník Svitavy Praha 22 Kladno Hodonín Český Krumlov Plzeň-sever Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Lipence Praha-Šeberov Plzeň-jih Šumperk Praha 16 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Teplice Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březí

Levná dlažba Březí

Dlažba Březí

Zámkové dlažby Březí

Zámkové betonové dlažby Březí

Zámková dlažba Březí

Betonové dlažby Březí

Betonová dlažba Březí

Zdící prvky Březí

Dlažby II jakosti Březí

Dlažba II jakosti Březí

Plošné dlažby Březí