„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březí

Nové produkty Březí

Dlažby a obrubníky Březí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březí, Levná dlažba Březí, Dlažba Březí, Zámkové dlažby Březí, Zámkové dlažba Březí, Betonové dlažby Březí, Betonová dlažba Březí, Zdící prvky Březí, Dlažby II jakosti Březí, Dlažba II jakosti Březí, Plošné dlažby Březí, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Příbram Praha 3 Praha 19 Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha 7 Kolín Hradec Králové Praha-Březiněves Břeclav Strakonice Praha-Nebušice Hlavní město Praha Beroun Praha-Benice Cheb Frýdek-Místek Teplice Praha-Kunratice Zlín Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Lipence Nový Jičín Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha 13 Sokolov Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha 1 Brno-venkov Praha-Zbraslav Litoměřice Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Svitavy Plzeň-jih Praha 8 Praha-Satalice Praha-Libuš Prostějov Praha 10 Děčín Opava Karlovy Vary Praha 2 Vyškov Plzeň-sever Znojmo Praha-Kolovraty Klatovy Chrudim Louny Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Šeberov Benešov České Budějovice Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Suchdol Domažlice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Jičín Kroměříž Kutná Hora Semily Žďár nad Sázavou Most Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha-Ďáblice Bruntál Šumperk Praha 18 Praha-Újezd Praha 4 Praha-Nedvězí Praha 21 Prachatice Praha 17 Přerov Praha 14 Praha-Řeporyje Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Jeseník Tachov Třebíč Praha-Dubeč Rakovník Praha-východ Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březí

Levná dlažba Březí

Dlažba Březí

Zámkové dlažby Březí

Zámkové betonové dlažby Březí

Zámková dlažba Březí

Betonové dlažby Březí

Betonová dlažba Březí

Zdící prvky Březí

Dlažby II jakosti Březí

Dlažba II jakosti Březí

Plošné dlažby Březí