„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březí

Nové produkty Březí

Dlažby a obrubníky Březí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březí, Levná dlažba Březí, Dlažba Březí, Zámkové dlažby Březí, Zámkové dlažba Březí, Betonové dlažby Březí, Betonová dlažba Březí, Zdící prvky Březí, Dlažby II jakosti Březí, Dlažba II jakosti Březí, Plošné dlažby Březí, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Jičín Kolín Praha 6 Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Benešov Praha-Troja Domažlice Sokolov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-východ Cheb Praha-Čakovice Praha-Královice Prostějov Praha-Řeporyje Strakonice Praha 11 Chomutov Beroun Most Frýdek-Místek Česká Lípa Český Krumlov Louny Ostrava-město Praha 5 Praha 18 Praha-Lysolaje Kroměříž Praha-Dubeč Praha 9 Praha 8 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Trutnov Zlín Praha-Petrovice Náchod Chrudim Praha 3 Praha 22 Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 12 Litoměřice Plzeň-město Plzeň-jih Opava Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Zličín Písek Kladno Jeseník Praha 14 Kutná Hora Brno-město Rakovník Praha-Běchovice Praha 1 Mladá Boleslav Vsetín Praha 13 Praha-Satalice Nymburk Praha-Lipence Teplice Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Znojmo Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Plzeň-sever Pardubice Pelhřimov Rokycany Praha 4 Praha-Koloděje Praha-západ Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 19 Praha 7 Břeclav Brno-venkov Tábor Praha-Újezd Praha-Libuš Praha 10 Šumperk Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březí

Levná dlažba Březí

Dlažba Březí

Zámkové dlažby Březí

Zámkové betonové dlažby Březí

Zámková dlažba Březí

Betonové dlažby Březí

Betonová dlažba Březí

Zdící prvky Březí

Dlažby II jakosti Březí

Dlažba II jakosti Březí

Plošné dlažby Březí