„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Satalice Praha 21 Praha 18 Praha 6 Brno-venkov Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Lochkov Louny Mělník Příbram Trutnov Praha-Královice Praha 8 Karviná Praha-Benice Praha 5 Prostějov Praha-Újezd Semily Jablonec nad Nisou Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Litoměřice Přerov Praha-Petrovice Jihlava Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Slivenec Znojmo Brno-město Praha-Lipence Svitavy Kroměříž Praha 14 Beroun Náchod Hodonín Praha-Vinoř Šumperk Zlín Frýdek-Místek Praha 20 Olomouc Nymburk Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha 1 Vyškov Praha-Dolní Počernice Bruntál Praha-Troja Chrudim Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Strakonice Klatovy Děčín Tábor Praha-Nedvězí Praha 17 Česká Lípa Praha 16 Praha 19 Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Prachatice Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 4 Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Benešov Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-západ Chomutov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha 11 Písek Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Plzeň-jih Rakovník Praha 9 Domažlice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc