„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Zlín Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha 15 Brno-město Praha-Nedvězí Písek Praha-Dubeč Děčín Praha-Petrovice Litoměřice Hodonín Rokycany Přerov Tábor Praha 19 Praha-Štěrboholy Blansko Ústí nad Orlicí Praha 12 Sokolov Kutná Hora Praha-Libuš Louny Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 13 Praha 8 Hlavní město Praha Plzeň-město Uherské Hradiště Benešov Praha 9 Praha-Vinoř Cheb Praha-Benice Praha-Královice Hradec Králové Znojmo Prachatice Praha-Újezd České Budějovice Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 3 Domažlice Plzeň-jih Praha 4 Praha-Čakovice Kolín Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Svitavy Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha 10 Třebíč Praha-Lipence Praha-Satalice Praha 22 Kladno Vyškov Příbram Nový Jičín Tachov Strakonice Jablonec nad Nisou Praha 14 Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Lochkov Semily Česká Lípa Jeseník Karviná Praha 20 Praha 18 Praha-Běchovice Bruntál Praha-Lysolaje Břeclav Liberec Pelhřimov Praha 17 Beroun Praha-Březiněves Praha 21 Vsetín Český Krumlov Olomouc Mělník Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc