„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Rokycany Frýdek-Místek Vsetín Přerov Praha-Klánovice Opava Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha 21 Praha 15 Praha-Zličín Olomouc Vyškov Praha-Řeporyje Semily Praha 8 Praha 4 Praha 2 Klatovy Karlovy Vary Praha-Nedvězí Písek Pelhřimov Šumperk Praha 14 Tachov Praha-Dubeč Zlín Hlavní město Praha Kroměříž Plzeň-sever Mělník Praha-Benice Praha 9 Praha 17 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Děčín Praha-Petrovice Blansko Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 22 Litoměřice Praha 11 Pardubice Praha 13 Havlíčkův Brod Jičín Náchod Rakovník Teplice České Budějovice Praha 19 Prostějov Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha 3 Ústí nad Labem Jeseník Praha-Kunratice Ostrava-město Znojmo Praha 1 Strakonice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Nebušice Jihlava Rychnov nad Kněžnou Kolín Kutná Hora Praha-Ďáblice Příbram Praha-Lochkov Praha 18 Praha 5 Český Krumlov Praha-Vinoř Domažlice Tábor Třebíč Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Cheb Sokolov Bruntál Praha-západ Praha 6 Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc