„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Karviná Hodonín Náchod Jindřichův Hradec Jičín Praha-Kunratice Šumperk Plzeň-město Praha-Benice Praha-západ Prachatice Bruntál Praha 21 Zlín Děčín Praha 11 Praha 16 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Mělník Vsetín Blansko Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 22 Praha-Slivenec Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha 1 Chrudim Svitavy Praha-Klánovice Mladá Boleslav Česká Lípa Vyškov Praha 8 Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Šeberov Český Krumlov Praha 14 Třebíč Praha-Kolovraty Louny Praha-Suchdol Liberec Plzeň-jih Chomutov Praha 2 Praha 12 Praha-Březiněves Pardubice Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Lipence Prostějov Praha-Štěrboholy Rakovník Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Libuš Hradec Králové Karlovy Vary Kroměříž Jihlava Nymburk Benešov Znojmo Plzeň-sever Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Vinoř Praha 15 Praha 18 Praha-Dubeč Praha 3 Ostrava-město Domažlice Most Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Trutnov Praha 13 Praha-Nebušice Kolín Příbram Přerov Praha 4 Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc