„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Hradec Králové Jablonec nad Nisou Jeseník Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Cheb Praha-západ Olomouc Praha-Křeslice Česká Lípa Znojmo Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Klatovy Svitavy Brno-venkov Louny Praha-Lysolaje Rakovník Chrudim Rokycany Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 14 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 18 Chomutov Praha 17 Praha-Nedvězí Praha 8 Praha 1 Praha-Dubeč Kladno Sokolov Praha 9 Nymburk Blansko Praha-Újezd Pardubice Praha 16 Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Koloděje Uherské Hradiště Břeclav Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Suchdol Litoměřice Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Příbram Praha-Šeberov Praha-Troja Praha 20 Beroun Praha-Kunratice Praha 12 Opava Přerov Most Vyškov Náchod Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Benice Domažlice Praha 6 Trutnov Frýdek-Místek Kolín Děčín Ostrava-město Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Lipence Jihlava Prachatice Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Dolní Chabry Tábor Tachov Praha 22 Teplice Praha-Běchovice Benešov Ústí nad Labem Praha 13 Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc