„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březejc

Nové produkty Březejc

Dlažby a obrubníky Březejc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březejc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březejc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březejc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březejc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březejc, Levná dlažba Březejc, Dlažba Březejc, Zámkové dlažby Březejc, Zámkové dlažba Březejc, Betonové dlažby Březejc, Betonová dlažba Březejc, Zdící prvky Březejc, Dlažby II jakosti Březejc, Dlažba II jakosti Březejc, Plošné dlažby Březejc, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 8 Hradec Králové Třebíč Praha 16 Rokycany Pardubice Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Český Krumlov Kutná Hora Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha 7 Plzeň-sever Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Vinoř Kladno Praha 10 Praha-Kolovraty Praha 12 Brno-venkov Praha-Petrovice Prachatice Litoměřice Sokolov Bruntál Praha 4 Praha 18 Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Šeberov Praha-Koloděje Strakonice Rakovník Ústí nad Orlicí Louny Praha 3 Karviná Olomouc Praha 21 Znojmo Kroměříž Trutnov Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 1 Most Jeseník Frýdek-Místek Vyškov Hlavní město Praha Prostějov Náchod Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha 5 Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 22 Praha 15 Klatovy Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Čakovice Plzeň-město Praha 6 Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 19 Břeclav Brno-město Ostrava-město Chomutov České Budějovice Vsetín Svitavy Praha-východ Jičín Karlovy Vary Blansko Praha-Řeporyje Děčín Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha 17 Šumperk Hodonín Příbram Praha-Štěrboholy Semily Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březejc

Levná dlažba Březejc

Dlažba Březejc

Zámkové dlažby Březejc

Zámkové betonové dlažby Březejc

Zámková dlažba Březejc

Betonové dlažby Březejc

Betonová dlažba Březejc

Zdící prvky Březejc

Dlažby II jakosti Březejc

Dlažba II jakosti Březejc

Plošné dlažby Březejc