„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březiny

Nové produkty Březiny

Dlažby a obrubníky Březiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březiny, Levná dlažba Březiny, Dlažba Březiny, Zámkové dlažby Březiny, Zámkové dlažba Březiny, Betonové dlažby Březiny, Betonová dlažba Březiny, Zdící prvky Březiny, Dlažby II jakosti Březiny, Dlažba II jakosti Březiny, Plošné dlažby Březiny, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Kladno Beroun Opava Svitavy Praha 8 Praha-Klánovice Praha 7 Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Troja Břeclav Praha-Újezd Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha 13 Praha-Běchovice Plzeň-jih Kolín Jičín Cheb Praha-Kunratice Teplice Semily Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Hodonín Praha 12 Praha-Dolní Chabry Zlín Brno-město Liberec Praha-západ Příbram Praha-Petrovice Most Český Krumlov Jihlava Tachov Trutnov Rakovník Praha 5 Praha 10 Třebíč Praha-Lysolaje Praha 4 Uherské Hradiště Sokolov Praha 6 Praha-Nedvězí Děčín Prostějov Hlavní město Praha Hradec Králové Nový Jičín České Budějovice Praha-Lipence Praha-Benice Jeseník Praha 2 Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Rokycany Praha 15 Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 17 Karlovy Vary Prachatice Chomutov Blansko Praha-Křeslice Benešov Jindřichův Hradec Vyškov Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Ďáblice Pardubice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Dubeč Chrudim Ústí nad Labem Klatovy Praha-Štěrboholy Karviná Praha-Čakovice Znojmo Brno-venkov Strakonice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březiny

Levná dlažba Březiny

Dlažba Březiny

Zámkové dlažby Březiny

Zámkové betonové dlažby Březiny

Zámková dlažba Březiny

Betonové dlažby Březiny

Betonová dlažba Březiny

Zdící prvky Březiny

Dlažby II jakosti Březiny

Dlažba II jakosti Březiny

Plošné dlažby Březiny