„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březiny

Nové produkty Březiny

Dlažby a obrubníky Březiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březiny, Levná dlažba Březiny, Dlažba Březiny, Zámkové dlažby Březiny, Zámkové dlažba Březiny, Betonové dlažby Březiny, Betonová dlažba Březiny, Zdící prvky Březiny, Dlažby II jakosti Březiny, Dlažba II jakosti Březiny, Plošné dlažby Březiny, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Lysolaje Klatovy Kolín Ostrava-město Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Beroun Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Libuš Karviná Praha 19 Praha 2 Rakovník Litoměřice Praha 5 Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-Újezd Praha-Koloděje Benešov Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha 11 Cheb Brno-město Brno-venkov Tábor Frýdek-Místek Praha 20 Praha 14 Praha-Lochkov Česká Lípa Praha 6 Přerov Rychnov nad Kněžnou Znojmo Hlavní město Praha Sokolov Kutná Hora Trutnov Praha-Přední Kopanina Opava Hodonín Kroměříž Nymburk Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 3 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Nebušice Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Děčín Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Troja Pardubice Praha 13 Praha 4 Vsetín Karlovy Vary Most Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha-Vinoř Teplice Praha-Dubeč Praha-Kunratice Louny Praha-Satalice Praha-západ Praha 9 Liberec Náchod Praha-Královice Praha-Šeberov Praha 10 Chomutov Praha-Petrovice Hradec Králové Strakonice Praha-Štěrboholy Rokycany Prachatice Praha-Lipence Praha-Běchovice Semily Praha-Benice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březiny

Levná dlažba Březiny

Dlažba Březiny

Zámkové dlažby Březiny

Zámkové betonové dlažby Březiny

Zámková dlažba Březiny

Betonové dlažby Březiny

Betonová dlažba Březiny

Zdící prvky Březiny

Dlažby II jakosti Březiny

Dlažba II jakosti Březiny

Plošné dlažby Březiny