„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březiny

Nové produkty Březiny

Dlažby a obrubníky Březiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březiny, Levná dlažba Březiny, Dlažba Březiny, Zámkové dlažby Březiny, Zámkové dlažba Březiny, Betonové dlažby Březiny, Betonová dlažba Březiny, Zdící prvky Březiny, Dlažby II jakosti Březiny, Dlažba II jakosti Březiny, Plošné dlažby Březiny, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Liberec Praha 19 Český Krumlov Opava Most Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Rokycany Tachov Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Nedvězí Přerov Praha-Újezd Praha-Běchovice Plzeň-město Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Děčín Praha 9 Jindřichův Hradec Rakovník Beroun České Budějovice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Svitavy Kladno Praha-Suchdol Praha 13 Zlín Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-Zbraslav Jeseník Břeclav Mělník Praha-Vinoř Praha 1 Praha 2 Praha-Satalice Praha 20 Pelhřimov Česká Lípa Klatovy Písek Brno-město Příbram Praha-Dubeč Hodonín Pardubice Semily Prostějov Tábor Mladá Boleslav Jihlava Cheb Benešov Praha-Zličín Trutnov Znojmo Chomutov Hradec Králové Praha 4 Praha-Královice Praha-Křeslice Louny Domažlice Praha 3 Praha-Řeporyje Kolín Náchod Praha-Šeberov Chrudim Karlovy Vary Havlíčkův Brod Kutná Hora Praha 11 Praha-Klánovice Praha 21 Praha 7 Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Lipence Třebíč Praha-Kolovraty Praha-západ Prachatice Praha 5 Praha 10 Nymburk Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Strakonice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březiny

Levná dlažba Březiny

Dlažba Březiny

Zámkové dlažby Březiny

Zámkové betonové dlažby Březiny

Zámková dlažba Březiny

Betonové dlažby Březiny

Betonová dlažba Březiny

Zdící prvky Březiny

Dlažby II jakosti Březiny

Dlažba II jakosti Březiny

Plošné dlažby Březiny