„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Libuš Česká Lípa Praha 10 Český Krumlov Jičín Praha-Běchovice Tábor Praha-Vinoř Rokycany Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Písek Praha-Nebušice Jihlava Praha-Újezd Praha 22 Prostějov Praha-Klánovice Kroměříž Praha-Dubeč Opava Prachatice České Budějovice Jeseník Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 9 Rakovník Praha 1 Praha-Kunratice Praha 20 Kladno Praha-Koloděje Frýdek-Místek Třebíč Praha 4 Karlovy Vary Bruntál Brno-město Hradec Králové Praha-Troja Kolín Praha-západ Praha 5 Praha 3 Plzeň-sever Uherské Hradiště Děčín Vsetín Ostrava-město Pelhřimov Praha-Satalice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Chrudim Blansko Karviná Praha 2 Trutnov Svitavy Praha-východ Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Lipence Praha-Ďáblice Beroun Praha 12 Praha-Dolní Chabry Benešov Praha 11 Náchod Praha-Lysolaje Pardubice Ústí nad Labem Praha-Benice Praha-Suchdol Šumperk Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Královice Plzeň-město Hlavní město Praha Litoměřice Louny Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Kolovraty Nymburk Praha 17 Znojmo Praha-Velká Chuchle Zlín Nový Jičín Semily Praha-Zličín Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest