„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Kolín Ostrava-město Prostějov Příbram Praha 5 Svitavy Kladno Praha 9 Praha 3 Praha 2 Blansko Nymburk Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Česká Lípa Rakovník Liberec Třebíč Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Olomouc Děčín Bruntál Uherské Hradiště Praha-Královice Litoměřice Plzeň-jih Nový Jičín Beroun Strakonice Praha-Suchdol Přerov Jindřichův Hradec Praha 4 Hodonín Praha-Čakovice Rokycany Písek Praha-Slivenec Praha 11 Vyškov Praha-Dolní Počernice Mělník Praha 21 Praha 14 Praha-Benice Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Satalice Praha 22 Praha-Kolovraty Jeseník Cheb Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Vsetín Pelhřimov Praha 12 Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 17 Jihlava Brno-venkov Praha-Újezd Zlín Hradec Králové Praha 13 Praha-Řeporyje České Budějovice Praha 6 Kutná Hora Sokolov Praha 19 Praha 18 Chomutov Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha 16 Praha-Troja Praha 10 Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Most Praha-západ Šumperk Praha-Nedvězí Praha 20 Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest