„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Troja Tábor Znojmo Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha 13 Tachov Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Jihlava Děčín Benešov Praha 4 Bruntál Zlín Český Krumlov Praha 18 Praha-Březiněves Strakonice Praha-Petrovice Plzeň-jih Karlovy Vary Praha 19 Cheb Praha-Vinoř Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Rakovník Jindřichův Hradec Praha 21 Louny Praha 16 Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Koloděje Domažlice Praha 5 Pardubice Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-východ Příbram Praha 9 Praha-Lysolaje Svitavy Plzeň-město Hodonín Praha-Královice Prostějov Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 7 Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Satalice Ostrava-město Přerov Praha 22 Most Chrudim Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Olomouc Třebíč Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Karviná Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Dubeč Klatovy Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha 20 Praha 2 Hradec Králové Trutnov Sokolov Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha-Benice Praha-Čakovice Kutná Hora Praha 3 Praha-Újezd Praha 11 Rokycany Praha 8 Praha-Libuš Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest