„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Benešov Praha 9 Praha-Běchovice Praha 15 Klatovy Opava Praha-východ Praha-Benice Vyškov Příbram Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 20 Uherské Hradiště Praha 14 Tábor Praha 6 Ústí nad Labem Domažlice Nový Jičín Praha-Klánovice Plzeň-jih Šumperk Rokycany Semily Tachov Cheb Praha-Troja Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Blansko Hlavní město Praha Chrudim Přerov Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Beroun Louny Praha 5 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha 22 Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha-Královice Písek Praha 12 Kladno Praha-Zličín Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 11 Praha-Koloděje Rakovník Plzeň-sever Zlín Praha 4 Jeseník Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Dubeč Kolín Praha-Újezd Praha 17 Pardubice Praha 1 Praha 19 Vsetín Kroměříž Most Litoměřice Karviná Praha-Nedvězí Praha 10 Třebíč Praha 18 Český Krumlov Znojmo Praha-západ Jihlava Praha-Satalice Praha 8 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Trutnov Břeclav Praha 16 Náchod Brno-venkov Praha 3 Praha-Suchdol Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest