„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Plzeň-sever Brno-venkov Praha 19 Klatovy Pelhřimov Žďár nad Sázavou Kroměříž Příbram Náchod Kladno Beroun Benešov Plzeň-město Praha-Újezd Břeclav Praha 11 Jičín Praha 3 Česká Lípa Praha-Slivenec Pardubice Písek Praha 12 Most Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Kunratice Praha-Královice Jihlava Havlíčkův Brod Prachatice Praha-Zličín Sokolov Louny Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 20 Zlín Praha-Ďáblice Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 7 Plzeň-jih Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha 15 Děčín Karviná Šumperk Přerov Praha-Nebušice Svitavy Praha-Zbraslav Jeseník Vyškov Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha 6 Rokycany Praha 1 Třebíč Ústí nad Labem Tábor Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha 10 Praha-Benice Strakonice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Semily Blansko Praha 17 Olomouc Chrudim Praha-Dubeč Chomutov Opava České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Znojmo Praha 13 Praha 14 Bruntál Litoměřice Teplice Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Lipence Praha 18 Jindřichův Hradec Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest