„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Most Nový Jičín Praha-Šeberov Praha-Troja Vyškov Tachov Praha-Nedvězí Tábor Praha 8 Mělník Praha 20 Bruntál Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Královice Hodonín Trutnov Přerov Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha 13 Praha 10 Praha-Dubeč Třebíč Kladno Zlín Břeclav Praha-Štěrboholy Rakovník Ostrava-město České Budějovice Karviná Praha-Klánovice Praha 16 Chrudim Praha-Vinoř Pelhřimov Klatovy Beroun Litoměřice Blansko Benešov Karlovy Vary Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha 12 Rokycany Praha-Benice Praha 6 Praha-Slivenec Příbram Domažlice Praha 7 Praha-Lipence Liberec Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-východ Šumperk Praha-Řeporyje Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Semily Plzeň-jih Praha 11 Praha-Lochkov Opava Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Suchdol Jeseník Děčín Praha-Běchovice Praha 14 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 3 Brno-město Nymburk Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Hradec Králové Praha 1 Praha 17 Náchod Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest