„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břest

Nové produkty Břest

Dlažby a obrubníky Břest

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břest

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břest

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břest

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břest

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břest, Levná dlažba Břest, Dlažba Břest, Zámkové dlažby Břest, Zámkové dlažba Břest, Betonové dlažby Břest, Betonová dlažba Břest, Zdící prvky Břest, Dlažby II jakosti Břest, Dlažba II jakosti Břest, Plošné dlažby Břest, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Kolovraty Praha 3 Praha 19 Jablonec nad Nisou Klatovy Přerov Liberec Praha-Klánovice Písek Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Hlavní město Praha Praha 5 Praha 20 Litoměřice Praha 17 Praha 6 Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Ostrava-město Semily Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-západ Mladá Boleslav Pardubice Praha 11 Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Vyškov Praha 8 Praha 7 Praha-Běchovice Praha 21 Jihlava Frýdek-Místek Louny Praha-Petrovice Rakovník Praha 1 Nymburk Jičín Praha 22 Praha-Lipence Sokolov Praha-Koloděje Most Praha 2 Vsetín Trutnov Třebíč Brno-venkov Tábor Příbram Hodonín Blansko Kladno Břeclav Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Mělník Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Strakonice Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 13 Hradec Králové Zlín Praha-Libuš Opava Kroměříž Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 9 Šumperk Prachatice Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Čakovice Tachov Prostějov Cheb Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břest

Levná dlažba Břest

Dlažba Břest

Zámkové dlažby Břest

Zámkové betonové dlažby Břest

Zámková dlažba Břest

Betonové dlažby Břest

Betonová dlažba Břest

Zdící prvky Břest

Dlažby II jakosti Břest

Dlažba II jakosti Břest

Plošné dlažby Břest