„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břevnice

Nové produkty Břevnice

Dlažby a obrubníky Břevnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břevnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břevnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břevnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břevnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břevnice, Levná dlažba Břevnice, Dlažba Břevnice, Zámkové dlažby Břevnice, Zámkové dlažba Břevnice, Betonové dlažby Břevnice, Betonová dlažba Břevnice, Zdící prvky Břevnice, Dlažby II jakosti Břevnice, Dlažba II jakosti Břevnice, Plošné dlažby Břevnice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 6 Praha 13 Prachatice Karlovy Vary Vsetín Praha 8 Sokolov Praha-Lysolaje Praha 20 Třebíč Česká Lípa Mladá Boleslav Jeseník Praha-Lochkov Praha 1 Praha-Zbraslav Praha 2 Beroun Praha-Koloděje Vyškov Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Blansko Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 7 Trutnov Plzeň-město Nymburk Praha-Dubeč Louny Litoměřice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Plzeň-jih Klatovy Praha-Satalice Tábor Rakovník Opava Hradec Králové Semily Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Most Český Krumlov Praha 10 Příbram Praha-Křeslice Tachov Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Troja Praha 12 Frýdek-Místek Liberec Teplice Praha-západ Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Zličín Praha-Královice Pelhřimov Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Jičín Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Libuš Domažlice Chomutov Kolín Olomouc Praha 5 Prostějov Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Běchovice Bruntál Hodonín Praha 16 Jihlava Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín České Budějovice Praha-Újezd Praha 4 Strakonice Praha-Vinoř Mělník Praha 11 Praha-Suchdol Praha 18 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břevnice

Levná dlažba Břevnice

Dlažba Břevnice

Zámkové dlažby Břevnice

Zámkové betonové dlažby Břevnice

Zámková dlažba Břevnice

Betonové dlažby Břevnice

Betonová dlažba Břevnice

Zdící prvky Břevnice

Dlažby II jakosti Břevnice

Dlažba II jakosti Břevnice

Plošné dlažby Břevnice