„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břevnice

Nové produkty Břevnice

Dlažby a obrubníky Břevnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břevnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břevnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břevnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břevnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břevnice, Levná dlažba Břevnice, Dlažba Břevnice, Zámkové dlažby Břevnice, Zámkové dlažba Břevnice, Betonové dlažby Břevnice, Betonová dlažba Břevnice, Zdící prvky Břevnice, Dlažby II jakosti Břevnice, Dlažba II jakosti Břevnice, Plošné dlažby Břevnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Plzeň-město Kutná Hora Hradec Králové Praha 10 Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Zličín Karviná Ústí nad Orlicí Příbram Praha 17 Přerov Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Trutnov Plzeň-jih Praha 8 Brno-město Rokycany Hodonín Blansko Praha 2 Praha 14 Praha-Čakovice Kolín Praha-Dubeč Praha-Křeslice Šumperk Praha-východ Tábor Praha 7 Česká Lípa Strakonice Praha-Lysolaje Písek Jihlava Praha-Dolní Chabry Vyškov Břeclav Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Plzeň-sever Vsetín Cheb Prostějov České Budějovice Praha-Zbraslav Tachov Praha 3 Praha 20 Rakovník Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 12 Děčín Praha-Suchdol Most Svitavy Klatovy Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Chrudim Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Nebušice Nový Jičín Pardubice Zlín Praha 21 Mělník Praha-Troja Praha 4 Uherské Hradiště Domažlice Louny Prachatice Náchod Praha 13 Praha 1 Praha 9 Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Ostrava-město Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Kladno Teplice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břevnice

Levná dlažba Břevnice

Dlažba Břevnice

Zámkové dlažby Břevnice

Zámkové betonové dlažby Břevnice

Zámková dlažba Břevnice

Betonové dlažby Břevnice

Betonová dlažba Břevnice

Zdící prvky Břevnice

Dlažby II jakosti Břevnice

Dlažba II jakosti Břevnice

Plošné dlažby Břevnice