„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břevnice

Nové produkty Břevnice

Dlažby a obrubníky Břevnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břevnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břevnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břevnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břevnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břevnice, Levná dlažba Břevnice, Dlažba Břevnice, Zámkové dlažby Břevnice, Zámkové dlažba Břevnice, Betonové dlažby Břevnice, Betonová dlažba Břevnice, Zdící prvky Břevnice, Dlažby II jakosti Břevnice, Dlažba II jakosti Břevnice, Plošné dlažby Břevnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha 13 Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha 19 Děčín Karviná Praha 15 Praha 2 Praha 16 Břeclav Praha 10 Ústí nad Orlicí Příbram Praha 3 Karlovy Vary Plzeň-sever Rakovník Praha-západ Sokolov Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Troja Tábor Praha-Ďáblice Praha 17 Praha 20 Nový Jičín Praha 12 Bruntál Prostějov Plzeň-město Tachov Praha 8 Vsetín Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Dubeč Jihlava Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Přerov Vyškov Blansko Hodonín Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha-Újezd Trutnov Mladá Boleslav Praha-Suchdol Teplice Praha 7 Semily Litoměřice Praha 14 Cheb Olomouc Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Královice Šumperk Praha-Čakovice Brno-město Třebíč Svitavy Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Lochkov Brno-venkov Mělník Praha-Petrovice Ostrava-město Praha 1 Praha-Vinoř Kutná Hora Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Nymburk Český Krumlov České Budějovice Louny Praha 5 Strakonice Jeseník Klatovy Praha-Satalice Kolín Liberec Praha-Slivenec Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břevnice

Levná dlažba Břevnice

Dlažba Břevnice

Zámkové dlažby Břevnice

Zámkové betonové dlažby Břevnice

Zámková dlažba Břevnice

Betonové dlažby Břevnice

Betonová dlažba Břevnice

Zdící prvky Břevnice

Dlažby II jakosti Břevnice

Dlažba II jakosti Břevnice

Plošné dlažby Břevnice