„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břevnice

Nové produkty Břevnice

Dlažby a obrubníky Břevnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břevnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břevnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břevnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břevnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břevnice, Levná dlažba Břevnice, Dlažba Břevnice, Zámkové dlažby Břevnice, Zámkové dlažba Břevnice, Betonové dlažby Břevnice, Betonová dlažba Břevnice, Zdící prvky Břevnice, Dlažby II jakosti Břevnice, Dlažba II jakosti Břevnice, Plošné dlažby Břevnice, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Prostějov Děčín Uherské Hradiště Beroun Praha-Újezd Praha 14 Chrudim Rychnov nad Kněžnou Mělník Nový Jičín Brno-město Hodonín Praha-Koloděje Praha 16 Trutnov Praha 6 Brno-venkov Praha 10 Příbram Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Pardubice Liberec Praha-Vinoř Jihlava Karlovy Vary Plzeň-město Hradec Králové Praha 12 Praha-západ Praha 5 Olomouc Praha-Přední Kopanina Domažlice Pelhřimov Praha-Zbraslav Znojmo Kutná Hora Frýdek-Místek Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha-Suchdol Jičín Praha 9 Třebíč Teplice Praha-východ Praha-Královice Semily Praha 1 Praha 4 Plzeň-jih Praha-Benice Louny Ostrava-město Klatovy Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Karviná Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha-Křeslice Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha 11 Tábor Ústí nad Labem Praha 19 Praha 13 Přerov Rakovník Šumperk Cheb Havlíčkův Brod Most Praha 17 Benešov Kroměříž Tachov Praha 22 Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha 18 Strakonice Praha-Lipence Praha 2 Praha-Běchovice Praha-Čakovice Nymburk Praha-Kolovraty Jeseník Blansko Praha 20 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břevnice

Levná dlažba Břevnice

Dlažba Břevnice

Zámkové dlažby Břevnice

Zámkové betonové dlažby Břevnice

Zámková dlažba Břevnice

Betonové dlažby Břevnice

Betonová dlažba Břevnice

Zdící prvky Břevnice

Dlažby II jakosti Břevnice

Dlažba II jakosti Břevnice

Plošné dlažby Břevnice