„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Benice Praha 15 Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Plzeň-město Beroun Praha-Lochkov Praha-Březiněves Ústí nad Labem Kladno Prachatice Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha 21 Praha 16 Olomouc Praha 9 Chomutov Písek Praha-Libuš Pelhřimov Praha-Dubeč Přerov Karlovy Vary Hlavní město Praha Šumperk Most Ústí nad Orlicí Svitavy Děčín Karviná Praha-západ Praha-Čakovice Třebíč Náchod Nový Jičín Kutná Hora Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha 8 Zlín Liberec Praha-Štěrboholy Praha 22 Český Krumlov Praha-Vinoř Blansko Praha 3 Praha 17 Praha 2 Praha-Královice Nymburk Praha-Dolní Chabry Rakovník Česká Lípa Plzeň-jih Praha 13 Klatovy Prostějov Praha-Klánovice Jičín Hradec Králové Jihlava Praha-Nedvězí Praha 18 Praha 12 Praha-Zbraslav Cheb Mělník Semily Sokolov Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Suchdol Louny Kroměříž Praha-Troja Praha 19 Kolín Trutnov Praha-Lysolaje Tábor Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Běchovice Teplice Opava Praha 14 Vsetín Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina