„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Libuš Klatovy Praha 9 Blansko Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-Štěrboholy Chrudim Praha 18 Prostějov Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Karlovy Vary Plzeň-jih Tachov Louny Vsetín Praha-Královice Cheb Znojmo České Budějovice Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Koloděje Pelhřimov Třebíč Rokycany Nový Jičín Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Lysolaje Příbram Přerov Mělník Praha-Benice Praha 14 Praha 13 Vyškov Zlín Praha 19 Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Dubeč Strakonice Jablonec nad Nisou Děčín Hradec Králové Pardubice Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha-západ Tábor Sokolov Praha-Kolovraty Praha 16 Šumperk Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Újezd Plzeň-sever Praha 10 Písek Jičín Prachatice Kolín Semily Praha-Březiněves Praha 21 Praha 7 Praha-Běchovice Chomutov Praha 5 Praha 15 Praha-Lipence Olomouc Praha-východ Frýdek-Místek Praha 6 Jeseník Praha 17 Hodonín Praha-Řeporyje Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina