„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha 2 Praha 3 Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Satalice Prachatice Beroun Pardubice Praha-Královice Praha 21 Praha 12 Bruntál Semily Praha 10 Benešov Plzeň-jih Praha-Kunratice Kutná Hora Hodonín Opava Český Krumlov Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha-Klánovice Trutnov Písek Zlín Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Liberec Kolín Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Rakovník Mělník Vyškov Třebíč Praha-Benice Praha 15 Jeseník Nymburk Klatovy Praha 8 Plzeň-město Prostějov Příbram Kroměříž Praha 9 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Strakonice Náchod Tachov Praha 20 Praha 7 Most Děčín Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Dolní Počernice Znojmo České Budějovice Česká Lípa Svitavy Litoměřice Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Vsetín Šumperk Kladno Praha-Kolovraty Praha-Lipence Nový Jičín Praha-východ Mladá Boleslav Karviná Praha-Libuš Louny Tábor Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Ostrava-město Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha 17 Praha-Vinoř Karlovy Vary Teplice Olomouc Praha 13 Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina