„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Domažlice Kolín Praha 9 Praha-Křeslice Třebíč České Budějovice Plzeň-jih Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha 3 Svitavy Most Cheb Rakovník Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Pardubice Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha 11 Praha 16 Šumperk Ostrava-město Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Troja Nový Jičín Tachov Kladno Frýdek-Místek Praha 22 Praha-západ Praha-Benice Praha-Březiněves Jeseník Vsetín Děčín Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha 10 Mladá Boleslav Chomutov Benešov Beroun Žďár nad Sázavou Vyškov Hodonín Praha-Nedvězí Hradec Králové Louny Praha 2 Znojmo Praha 7 Přerov Praha 8 Praha 19 Brno-venkov Zlín Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Kunratice Karlovy Vary Prachatice Praha-Čakovice Praha 4 Plzeň-město Brno-město Česká Lípa Mělník Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Běchovice Sokolov Praha 20 Praha-Lipence Písek Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 5 Opava Praha-Újezd Rokycany Břeclav Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina