„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Bruntál Praha-Čakovice Kladno Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Litoměřice Rakovník Karviná Praha-Újezd Praha-Lipence Příbram Praha-Koloděje Praha-Královice České Budějovice Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 13 Znojmo Praha 5 Břeclav Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Hodonín Karlovy Vary Vsetín Nový Jičín Praha 17 Sokolov Praha-západ Písek Praha-Suchdol Náchod Praha 22 Praha-Zličín Praha-Běchovice Strakonice Praha-Lysolaje Jičín Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Řeporyje Prachatice Praha 12 Most Zlín Ústí nad Orlicí Semily Svitavy Praha-Benice Trutnov Praha 6 Praha 7 Plzeň-sever Praha-Klánovice Liberec Opava Praha 21 Český Krumlov Praha 16 Domažlice Prostějov Praha-Slivenec Přerov Chrudim Hradec Králové Plzeň-město Praha-východ Kutná Hora Praha 2 Praha-Libuš Mělník Louny Kolín Chomutov Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha 14 Olomouc Praha 20 Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Tábor Třebíč Brno-venkov Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Kroměříž Praha-Satalice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina