„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březina

Nové produkty Březina

Dlažby a obrubníky Březina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březina, Levná dlažba Březina, Dlažba Březina, Zámkové dlažby Březina, Zámkové dlažba Březina, Betonové dlažby Březina, Betonová dlažba Březina, Zdící prvky Březina, Dlažby II jakosti Březina, Dlažba II jakosti Březina, Plošné dlažby Březina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Semily Rakovník Praha 16 Praha-Koloděje Praha 10 Praha 19 Nymburk Kroměříž Teplice Praha-Lysolaje Praha 6 Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Nebušice Česká Lípa Brno-venkov Louny Pardubice Vsetín Rokycany Praha 11 Plzeň-sever Ostrava-město Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Satalice Vyškov Liberec Jihlava Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-východ Domažlice Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha 3 Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Libuš Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Opava Nový Jičín Pelhřimov Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Karviná Přerov Praha 1 Jeseník Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Blansko Praha 14 Praha 13 Znojmo Jičín České Budějovice Praha 4 Hradec Králové Praha 5 Sokolov Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Hodonín Praha 12 Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha 20 Praha 8 Benešov Tábor Prostějov Most Zlín Trutnov Praha 22 Praha 17 Kladno Kolín Karlovy Vary Praha 21 Praha-západ Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha-Troja Chomutov Strakonice Náchod Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březina

Levná dlažba Březina

Dlažba Březina

Zámkové dlažby Březina

Zámkové betonové dlažby Březina

Zámková dlažba Březina

Betonové dlažby Březina

Betonová dlažba Březina

Zdící prvky Březina

Dlažby II jakosti Březina

Dlažba II jakosti Březina

Plošné dlažby Březina