„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Kladno Praha-Suchdol Praha-Šeberov Hradec Králové Praha 13 Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha 5 Jeseník Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Troja Karlovy Vary Praha 21 Jičín Praha-Čakovice Semily Praha-Libuš Praha 17 Rokycany Praha-Dubeč Kolín Plzeň-jih Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Prostějov Brno-město Uherské Hradiště Praha-Satalice Brno-venkov Praha-Vinoř Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Vyškov Chrudim Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Náchod Praha-Slivenec Klatovy Příbram Praha 19 Praha 10 Praha 18 Praha-Velká Chuchle Karviná Praha 22 Mladá Boleslav Most Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Šumperk Praha-východ Praha 20 Frýdek-Místek Praha 1 Zlín Praha-Lipence Olomouc Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Vsetín Praha 12 Liberec Cheb Praha 4 Praha 11 Praha 3 České Budějovice Praha-Újezd Praha 14 Praha 6 Pardubice Praha-Petrovice Kutná Hora Prachatice Praha-Zličín Louny Strakonice Plzeň-město Třebíč Praha 9 Písek Děčín Ústí nad Orlicí Litoměřice Rakovník Nymburk Praha 15 Praha-západ Praha 2 Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy