„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Ďáblice Přerov Praha 9 Praha-Šeberov Praha-Březiněves Děčín Vsetín Vyškov Praha 7 Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Teplice Nymburk Třebíč Praha-Koloděje Praha-Libuš Pelhřimov Praha-Lipence Klatovy Rakovník Praha-Lysolaje Jeseník Žďár nad Sázavou Domažlice Brno-město Jičín Praha-Kunratice Praha-Benice Chomutov Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Mělník Praha-Zbraslav Ostrava-město Příbram České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Petrovice Trutnov Praha-Lochkov Benešov Blansko Praha 1 Kolín Praha-Troja Zlín Havlíčkův Brod Louny Ústí nad Orlicí Olomouc Jablonec nad Nisou Tachov Semily Hradec Králové Praha-Satalice Praha 6 Karviná Praha 2 Most Praha 14 Strakonice Praha 4 Praha-Újezd Znojmo Plzeň-jih Cheb Praha 17 Plzeň-město Hlavní město Praha Tábor Praha-Čakovice Praha 16 Prostějov Svitavy Liberec Praha 13 Praha 3 Praha-Běchovice Beroun Chrudim Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Sokolov Opava Prachatice Rokycany Český Krumlov Praha-Zličín Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy