„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha 18 Praha-Satalice Pelhřimov Praha-Královice Příbram Strakonice Praha 20 Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha 8 Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Běchovice Semily Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha 16 Benešov Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Nymburk Hradec Králové Brno-město Praha 5 Český Krumlov Praha-Zbraslav Chrudim Rokycany Děčín Praha 7 Praha-Lysolaje Praha-Lipence Vyškov Zlín Opava Praha-Řeporyje Praha 19 Hlavní město Praha Praha-Libuš Tábor Most Prachatice Praha-Troja Praha 6 Rakovník Praha-východ Kolín Teplice Praha 14 Liberec České Budějovice Praha 22 Bruntál Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 13 Svitavy Jeseník Přerov Jihlava Praha-Březiněves Mělník Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Mladá Boleslav Česká Lípa Kladno Praha 21 Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Klánovice Šumperk Praha-Benice Praha 3 Uherské Hradiště Praha 4 Klatovy Praha 10 Praha 2 Brno-venkov Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Nebušice Tachov Praha 9 Beroun Praha 15 Praha-Zličín Karlovy Vary Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy