„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Teplice Brno-venkov Liberec Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Uherské Hradiště Bruntál Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha 21 Beroun Praha 6 Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha 17 Pardubice Praha-Suchdol Olomouc Chomutov Kolín Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Blansko Strakonice Praha-východ Šumperk Kladno Tábor Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Plzeň-město Karlovy Vary Hradec Králové Rakovník Prachatice Praha 9 Benešov Písek Praha-Kunratice Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha 19 Jeseník Praha 8 Praha-Benice Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Cheb Jičín Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha 3 Kroměříž Brno-město Praha-západ Český Krumlov Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Řeporyje Děčín Litoměřice Louny Mladá Boleslav Semily Hodonín Mělník Praha 4 Praha 12 Nový Jičín Praha-Petrovice Praha 20 Ostrava-město Karviná Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha 2 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy