„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha 12 Praha 4 Praha-Nedvězí Benešov Praha-Zbraslav Chrudim Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Kladno Praha-Kunratice Vsetín Praha 14 Třebíč Pelhřimov Praha-západ Svitavy Brno-město Praha-Lochkov Praha 21 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha 18 Praha 6 Praha 17 Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Libuš Klatovy Praha-Koloděje Mladá Boleslav Nymburk Praha 11 Liberec Praha-Újezd Rakovník Semily Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha 7 Český Krumlov Náchod Opava Praha 1 Most Zlín Tábor Praha 2 Praha-Běchovice Karviná Ostrava-město Praha 19 Praha-Řeporyje České Budějovice Brno-venkov Praha-Suchdol Frýdek-Místek Chomutov Bruntál Praha 10 Praha-Přední Kopanina Pardubice Jihlava Praha-východ Písek Praha-Čakovice Plzeň-jih Plzeň-město Blansko Kutná Hora Louny Mělník Prostějov Cheb Šumperk Praha-Šeberov Strakonice Praha-Satalice Praha 9 Praha-Vinoř Kolín Nový Jičín Praha 20 Plzeň-sever Beroun Praha-Velká Chuchle Hodonín Jičín Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy