„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Blansko Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Hodonín Most Pelhřimov Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 3 Ostrava-město Mělník Ústí nad Orlicí Praha 4 Teplice Praha-Šeberov Benešov Plzeň-sever Praha-Libuš Jihlava Praha 1 Praha 11 Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha-Vinoř Jičín Praha-Satalice Hlavní město Praha Cheb Strakonice Znojmo Praha 19 Praha-Zbraslav Beroun Praha 16 Karviná Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Praha 20 Olomouc Tábor Praha-Slivenec Příbram Kladno Praha 5 Jeseník Semily Chrudim Vyškov Praha 7 Praha-Benice Břeclav Praha 22 Praha 9 Náchod Litoměřice Praha-Březiněves Kolín Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha-západ Praha 8 České Budějovice Nymburk Děčín Domažlice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Přerov Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Plzeň-město Hradec Králové Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha 2 Praha-Lipence Praha 12 Brno-město Praha-Křeslice Liberec Mladá Boleslav Pardubice Praha 21 Praha-východ Praha 13 Prachatice Praha-Kolovraty Šumperk Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy