„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břasy

Nové produkty Břasy

Dlažby a obrubníky Břasy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břasy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břasy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břasy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břasy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břasy, Levná dlažba Břasy, Dlažba Břasy, Zámkové dlažby Břasy, Zámkové dlažba Břasy, Betonové dlažby Břasy, Betonová dlažba Břasy, Zdící prvky Břasy, Dlažby II jakosti Břasy, Dlažba II jakosti Břasy, Plošné dlažby Břasy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Břeclav Praha 18 Praha-Koloděje Svitavy Semily Praha-Újezd Kutná Hora Praha-východ Ústí nad Labem Praha 16 Plzeň-jih Karlovy Vary Hlavní město Praha Pardubice České Budějovice Ostrava-město Zlín Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Troja Chrudim Jihlava Hradec Králové Praha-Suchdol Litoměřice Praha 8 Trutnov Praha-Štěrboholy Most Praha-Lysolaje Praha 12 Liberec Domažlice Blansko Praha 11 Praha-Čakovice Praha 17 Děčín Karviná Praha-Benice Přerov Kroměříž Česká Lípa Praha-Nebušice Rokycany Praha 13 Beroun Bruntál Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Petrovice Praha-Březiněves Příbram Praha-Lipence Opava Klatovy Znojmo Tachov Pelhřimov Brno-město Nový Jičín Praha 22 Praha-Dubeč Prachatice Praha 5 Praha-Zbraslav Kladno Vyškov Praha-Dolní Počernice Tábor Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Jičín Jablonec nad Nisou Prostějov Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Slivenec Praha 10 Olomouc Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha 1 Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 3 Vsetín Benešov Sokolov Praha-Libuš Hodonín Mělník Praha 7 Praha-Kunratice Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břasy

Levná dlažba Břasy

Dlažba Břasy

Zámkové dlažby Břasy

Zámkové betonové dlažby Břasy

Zámková dlažba Břasy

Betonové dlažby Břasy

Betonová dlažba Břasy

Zdící prvky Břasy

Dlažby II jakosti Břasy

Dlažba II jakosti Břasy

Plošné dlažby Břasy