„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehy

Nové produkty Břehy

Dlažby a obrubníky Břehy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehy, Levná dlažba Břehy, Dlažba Břehy, Zámkové dlažby Břehy, Zámkové dlažba Břehy, Betonové dlažby Břehy, Betonová dlažba Břehy, Zdící prvky Břehy, Dlažby II jakosti Břehy, Dlažba II jakosti Břehy, Plošné dlažby Břehy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Satalice Semily Zlín Jihlava Prostějov Český Krumlov Svitavy Praha 8 Praha 17 Písek Břeclav Praha 3 Praha-Přední Kopanina Louny Kladno Praha 7 Praha-Lysolaje Kroměříž Praha-Šeberov Jeseník Praha-Čakovice Pelhřimov Chomutov Opava Praha-Královice Praha 14 Domažlice Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Troja Brno-město Blansko Praha 20 Přerov Praha-Vinoř Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Koloděje Sokolov Praha 11 Prachatice Praha 13 Rakovník Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Litoměřice Frýdek-Místek České Budějovice Praha 19 Klatovy Ostrava-město Bruntál Praha-Dolní Počernice Liberec Vsetín Praha 12 Praha-Dubeč Šumperk Praha-Nedvězí Znojmo Rokycany Praha-východ Nymburk Praha 6 Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Most Kolín Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Tachov Praha 22 Pardubice Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Lochkov Praha-Zličín Strakonice Beroun Plzeň-jih Praha 1 Plzeň-město Praha 10 Olomouc Praha-Libuš Karlovy Vary Brno-venkov Trutnov Mladá Boleslav Vyškov Příbram Praha-Běchovice Hradec Králové Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehy

Levná dlažba Břehy

Dlažba Břehy

Zámkové dlažby Břehy

Zámkové betonové dlažby Břehy

Zámková dlažba Břehy

Betonové dlažby Břehy

Betonová dlažba Břehy

Zdící prvky Břehy

Dlažby II jakosti Břehy

Dlažba II jakosti Břehy

Plošné dlažby Břehy