„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehy

Nové produkty Břehy

Dlažby a obrubníky Břehy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehy, Levná dlažba Břehy, Dlažba Břehy, Zámkové dlažby Břehy, Zámkové dlažba Břehy, Betonové dlažby Břehy, Betonová dlažba Břehy, Zdící prvky Břehy, Dlažby II jakosti Břehy, Dlažba II jakosti Břehy, Plošné dlažby Břehy, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Pelhřimov Bruntál Praha-Zbraslav Tábor Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha-Čakovice Opava Kroměříž Litoměřice Praha 3 Prachatice Karlovy Vary Znojmo Mladá Boleslav Pardubice Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Chrudim Ostrava-město Praha 20 Praha-Benice Praha 18 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Benešov Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Teplice Vsetín Praha 15 Sokolov Frýdek-Místek Náchod Liberec Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 11 Jihlava Praha-Újezd Domažlice Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Jeseník Jičín Praha-Lipence Praha 13 Rakovník Praha 19 Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha 5 Ústí nad Orlicí Svitavy Děčín Praha 2 Břeclav Praha 14 Praha 21 Chomutov Praha-Zličín Cheb Uherské Hradiště Praha 10 Písek Přerov Praha 7 Praha-Královice Tachov Nymburk Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Mělník Příbram Beroun Praha-Troja Kladno Olomouc Karviná Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Šumperk Rychnov nad Kněžnou Vyškov Česká Lípa Klatovy Louny Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehy

Levná dlažba Břehy

Dlažba Břehy

Zámkové dlažby Břehy

Zámkové betonové dlažby Břehy

Zámková dlažba Břehy

Betonové dlažby Břehy

Betonová dlažba Břehy

Zdící prvky Břehy

Dlažby II jakosti Břehy

Dlažba II jakosti Břehy

Plošné dlažby Břehy