„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehy

Nové produkty Břehy

Dlažby a obrubníky Břehy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehy, Levná dlažba Břehy, Dlažba Břehy, Zámkové dlažby Břehy, Zámkové dlažba Břehy, Betonové dlažby Břehy, Betonová dlažba Břehy, Zdící prvky Břehy, Dlažby II jakosti Břehy, Dlažba II jakosti Břehy, Plošné dlažby Břehy, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Domažlice Hlavní město Praha Prachatice Praha-Dolní Počernice Teplice Praha 7 Praha 9 Praha-Petrovice Litoměřice Louny Brno-venkov Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Vinoř Hodonín Uherské Hradiště Praha 5 Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Štěrboholy Praha 15 Vyškov Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Klatovy Praha 12 Kutná Hora Tachov Strakonice Praha-Lochkov Jeseník Cheb Přerov Rakovník Blansko Praha-Přední Kopanina Břeclav Most Prostějov Jičín Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-Klánovice Příbram Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha-Benice Hradec Králové Benešov Česká Lípa Praha 20 Praha 14 Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Ostrava-město Bruntál Praha-Čakovice Brno-město Praha 1 Praha 2 Rokycany Zlín Praha-Troja Praha 4 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Semily Praha 3 Pelhřimov Písek Plzeň-sever České Budějovice Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha 11 Kladno Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 10 Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Běchovice Svitavy Praha-Libuš Opava Mělník Trutnov Jihlava Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Vsetín Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehy

Levná dlažba Břehy

Dlažba Břehy

Zámkové dlažby Břehy

Zámkové betonové dlažby Břehy

Zámková dlažba Břehy

Betonové dlažby Břehy

Betonová dlažba Břehy

Zdící prvky Břehy

Dlažby II jakosti Břehy

Dlažba II jakosti Břehy

Plošné dlažby Břehy