„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehy

Nové produkty Břehy

Dlažby a obrubníky Břehy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehy, Levná dlažba Břehy, Dlažba Břehy, Zámkové dlažby Břehy, Zámkové dlažba Břehy, Betonové dlažby Břehy, Betonová dlažba Břehy, Zdící prvky Břehy, Dlažby II jakosti Břehy, Dlažba II jakosti Břehy, Plošné dlažby Břehy, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Most Ostrava-město Praha 19 Praha-Dolní Počernice Příbram Praha 12 Louny Vyškov Praha 18 Benešov Praha 5 Sokolov Praha-Dolní Chabry Kladno Liberec Praha-Libuš Brno-město Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha 11 Cheb Chomutov Semily Plzeň-sever Strakonice Česká Lípa Opava Praha 4 Jihlava Praha-Slivenec Hlavní město Praha Nymburk Vsetín Beroun Praha-Zbraslav Plzeň-jih České Budějovice Praha 10 Olomouc Praha-Zličín Praha 16 Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Mělník Rakovník Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha-Kunratice Uherské Hradiště Trutnov Praha-Běchovice Praha-Benice Praha 22 Praha 1 Písek Děčín Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-západ Jeseník Praha-Ďáblice Kutná Hora Pardubice Praha-Újezd Hodonín Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 9 Praha-Královice Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Znojmo Praha-Koloděje Jičín Frýdek-Místek Český Krumlov Karviná Tachov Praha 20 Praha-Suchdol Praha 14 Třebíč Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 3 Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Bruntál Svitavy Přerov Praha-Troja Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehy

Levná dlažba Břehy

Dlažba Břehy

Zámkové dlažby Břehy

Zámkové betonové dlažby Břehy

Zámková dlažba Břehy

Betonové dlažby Břehy

Betonová dlažba Břehy

Zdící prvky Břehy

Dlažby II jakosti Břehy

Dlažba II jakosti Břehy

Plošné dlažby Břehy