„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Břehy

Nové produkty Břehy

Dlažby a obrubníky Břehy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Břehy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Břehy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Břehy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Břehy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Břehy, Levná dlažba Břehy, Dlažba Břehy, Zámkové dlažby Břehy, Zámkové dlažba Břehy, Betonové dlažby Břehy, Betonová dlažba Břehy, Zdící prvky Břehy, Dlažby II jakosti Břehy, Dlažba II jakosti Břehy, Plošné dlažby Břehy, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Pelhřimov Tábor Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Běchovice Praha 7 Kroměříž Praha-Klánovice Praha 11 Chomutov Kolín Hodonín Příbram Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 14 Ústí nad Orlicí Kladno Cheb Děčín Praha-Kunratice Liberec Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 22 Teplice Žďár nad Sázavou Praha 19 Domažlice Prachatice Prostějov Praha 18 Praha-Suchdol Sokolov Plzeň-sever Vsetín Praha-Slivenec Praha 5 Uherské Hradiště Náchod Praha 17 Praha-Křeslice Praha 2 Olomouc Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Šeberov Nymburk Louny Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha 21 Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Strakonice Zlín Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha 15 Nový Jičín Trutnov Praha-Vinoř Praha 1 Třebíč Vyškov Mělník Semily Praha 10 Tachov Přerov Praha 4 Brno-město Praha 6 Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-východ Břeclav Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Jičín Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Satalice České Budějovice Hradec Králové Praha-Troja Benešov Opava Praha 16 Havlíčkův Brod Rokycany Rakovník Praha-Královice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Břehy

Levná dlažba Břehy

Dlažba Břehy

Zámkové dlažby Břehy

Zámkové betonové dlažby Břehy

Zámková dlažba Břehy

Betonové dlažby Břehy

Betonová dlažba Břehy

Zdící prvky Břehy

Dlažby II jakosti Břehy

Dlažba II jakosti Břehy

Plošné dlažby Břehy