„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-západ Rakovník Semily Praha 13 Louny Chrudim Kladno Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Liberec Tábor Blansko Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-východ Praha 18 Praha 12 Kolín Praha-Křeslice Praha 5 Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha 7 Plzeň-město Praha-Kunratice Kroměříž Nový Jičín Přerov Prostějov Prachatice Karviná Bruntál Praha 2 Praha 17 Praha 20 Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Benice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Čakovice Cheb Litoměřice Praha-Vinoř Plzeň-jih Teplice Praha 4 Rokycany Praha-Nedvězí Praha 10 Sokolov Praha 1 Praha-Březiněves Praha 8 Svitavy Český Krumlov Ústí nad Orlicí Opava Praha 16 Česká Lípa Hodonín Brno-město Praha 6 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Písek Hradec Králové Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Petrovice Pelhřimov Praha 3 Praha-Dubeč Klatovy Příbram Beroun Jeseník Praha 19 Uherské Hradiště Vyškov Náchod Praha 15 Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice