„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Pelhřimov Karviná Pardubice Praha 15 Praha 8 Nový Jičín Kolín Louny Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Třebíč Semily Český Krumlov Praha-Lochkov Frýdek-Místek Most Praha-Koloděje Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Svitavy Ústí nad Labem Praha-Libuš Kladno Praha-Vinoř Praha-Šeberov Tachov Prachatice Jeseník Praha-Dubeč Kroměříž Karlovy Vary Liberec Rokycany Opava Domažlice Praha-Čakovice Šumperk Praha 5 Praha-Klánovice Brno-venkov Olomouc Praha-východ Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Chomutov Praha-Štěrboholy Jičín Praha-západ Benešov Beroun Jihlava Prostějov Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha 16 Zlín Vyškov Sokolov Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 6 Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 11 Česká Lípa Mělník Cheb Ústí nad Orlicí Děčín Brno-město Praha-Křeslice Nymburk Blansko Praha 17 Strakonice Praha 12 Tábor Břeclav Náchod Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha 7 Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Satalice Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice