„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha 9 Praha-Koloděje Rokycany Praha 19 Nový Jičín Kutná Hora Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Hradec Králové Uherské Hradiště Zlín Cheb Praha 2 Semily Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha 13 Hodonín Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Klánovice Litoměřice Praha-východ Písek Praha 7 Mladá Boleslav Rakovník Znojmo Jindřichův Hradec Nymburk Děčín Jičín Most Plzeň-město Praha-Lochkov Plzeň-jih Česká Lípa Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Benice Prostějov Praha 14 Náchod Praha-Lysolaje Chomutov Praha 18 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 10 Pardubice Vyškov Třebíč Žďár nad Sázavou Teplice Trutnov Praha 1 Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Šeberov Strakonice Šumperk Blansko Beroun Praha 8 Bruntál Karviná Ústí nad Labem Praha-Křeslice Svitavy Plzeň-sever Praha 17 Chrudim Ostrava-město Praha 3 Tábor Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha 11 Benešov Jeseník Sokolov Přerov Kladno Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 5 Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice