„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 18 Praha-Troja Břeclav Praha 16 Praha 7 Náchod Plzeň-město Prostějov Děčín Opava Brno-venkov Praha 20 Chrudim Rakovník Praha-Lipence Domažlice Olomouc Praha 4 České Budějovice Praha-Čakovice Chomutov Jihlava Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Beroun Litoměřice Kolín Pelhřimov Praha 21 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Písek Znojmo Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Petrovice Benešov Rokycany Nový Jičín Praha 8 Žďár nad Sázavou Semily Praha 19 Praha-západ Praha 10 Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Vyškov Praha 9 Prachatice Pardubice Praha 11 Praha-Suchdol Třebíč Sokolov Brno-město Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Satalice Praha 1 Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 13 Praha 14 Vsetín Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Liberec Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Libuš Hradec Králové Šumperk Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Jičín Kroměříž Praha-Zbraslav Kutná Hora Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 6 Svitavy Strakonice Zlín Ostrava-město Plzeň-sever Teplice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice