„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Karlovy Vary Praha 20 Praha 21 Praha-Zličín Sokolov Praha-Troja Praha 4 Praha 22 Cheb Plzeň-sever Pardubice Praha-Běchovice Praha 11 Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Bruntál Praha 15 Plzeň-město Plzeň-jih Nymburk Praha 16 Praha-Lipence Praha-Slivenec Chomutov Praha 13 Jičín Uherské Hradiště Praha 3 Jihlava Přerov Třebíč Chrudim Praha-západ Benešov Prostějov Rakovník Praha 7 Kutná Hora Hradec Králové Praha 6 Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Strakonice Trutnov Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Blansko Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Kladno Praha 17 Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha 19 Praha-Libuš Kroměříž Praha-Lysolaje Klatovy Praha 5 Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Liberec Brno-město Praha-Nedvězí Praha 18 Ústí nad Labem Děčín Praha 14 Havlíčkův Brod Písek Vsetín Praha-Koloděje Ostrava-město Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Lochkov Prachatice Mladá Boleslav Znojmo Vyškov Frýdek-Místek Praha-Suchdol Česká Lípa Jeseník Praha-Benice Beroun Praha-Šeberov Praha 2 České Budějovice Louny Praha-Velká Chuchle Teplice Jablonec nad Nisou Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice