„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Brzice

Nové produkty Brzice

Dlažby a obrubníky Brzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Brzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Brzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Brzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Brzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Brzice, Levná dlažba Brzice, Dlažba Brzice, Zámkové dlažby Brzice, Zámkové dlažba Brzice, Betonové dlažby Brzice, Betonová dlažba Brzice, Zdící prvky Brzice, Dlažby II jakosti Brzice, Dlažba II jakosti Brzice, Plošné dlažby Brzice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha 5 Šumperk Sokolov Praha-Nedvězí Semily Kutná Hora Most Jičín Praha-Suchdol Příbram Liberec Prachatice Pardubice Praha 6 Praha 22 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha 11 Kladno Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Karlovy Vary Opava Benešov Blansko Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Nymburk Praha-Slivenec Děčín Kolín Praha-Ďáblice Praha-západ Náchod Ostrava-město Zlín Rokycany Praha 10 Praha 18 Praha-Běchovice Písek Prostějov Litoměřice Teplice Cheb Znojmo Praha 15 Praha-Zličín Praha-Královice Praha 3 Praha-Troja Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 8 Hlavní město Praha Vyškov Praha-východ Praha-Zbraslav Klatovy Trutnov Praha 2 Plzeň-sever Louny Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 9 Uherské Hradiště Praha 7 Hradec Králové Praha-Křeslice Jihlava Mělník Praha-Velká Chuchle Beroun Tábor Chomutov Praha 13 Přerov Frýdek-Místek Hodonín Praha 4 Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Petrovice Vsetín Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Lochkov Nový Jičín Ústí nad Orlicí Strakonice Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Brzice

Levná dlažba Brzice

Dlažba Brzice

Zámkové dlažby Brzice

Zámkové betonové dlažby Brzice

Zámková dlažba Brzice

Betonové dlažby Brzice

Betonová dlažba Brzice

Zdící prvky Brzice

Dlažby II jakosti Brzice

Dlažba II jakosti Brzice

Plošné dlažby Brzice