„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březinky

Nové produkty Březinky

Dlažby a obrubníky Březinky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březinky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březinky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březinky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březinky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březinky, Levná dlažba Březinky, Dlažba Březinky, Zámkové dlažby Březinky, Zámkové dlažba Březinky, Betonové dlažby Březinky, Betonová dlažba Březinky, Zdící prvky Březinky, Dlažby II jakosti Březinky, Dlažba II jakosti Březinky, Plošné dlažby Březinky, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Beroun Benešov Nový Jičín Praha 12 Prostějov Jablonec nad Nisou Karviná Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha 19 Praha-Lochkov Svitavy Tábor Příbram Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 13 Teplice Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Přerov Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Křeslice Náchod Karlovy Vary Domažlice Praha-západ Praha 20 Zlín Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Liberec Břeclav Hradec Králové Praha 9 Plzeň-sever Semily Praha-Troja Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha 5 Praha 8 Blansko Praha 11 Praha-Újezd Nymburk Pelhřimov Hodonín Praha-Štěrboholy Praha 3 Prachatice Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Čakovice Praha 1 Praha 17 Praha 22 Strakonice Rakovník Šumperk Litoměřice Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha 2 České Budějovice Praha-Lipence Brno-město Praha 6 Mělník Mladá Boleslav Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Klatovy Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha 21 Vyškov Znojmo Praha-Benice Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Jeseník Praha 14 Plzeň-město Praha-Březiněves Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březinky

Levná dlažba Březinky

Dlažba Březinky

Zámkové dlažby Březinky

Zámkové betonové dlažby Březinky

Zámková dlažba Březinky

Betonové dlažby Březinky

Betonová dlažba Březinky

Zdící prvky Březinky

Dlažby II jakosti Březinky

Dlažba II jakosti Březinky

Plošné dlažby Březinky