„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březinky

Nové produkty Březinky

Dlažby a obrubníky Březinky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březinky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březinky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březinky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březinky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březinky, Levná dlažba Březinky, Dlažba Březinky, Zámkové dlažby Březinky, Zámkové dlažba Březinky, Betonové dlažby Březinky, Betonová dlažba Březinky, Zdící prvky Březinky, Dlažby II jakosti Březinky, Dlažba II jakosti Březinky, Plošné dlažby Březinky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Písek Praha 9 Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha-Šeberov Benešov Most Jindřichův Hradec Louny Praha-Dolní Počernice Hodonín Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Znojmo Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Blansko Žďár nad Sázavou Vyškov Třebíč Přerov Kutná Hora Prostějov Praha 16 Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha 21 Olomouc Mělník Domažlice Praha-východ Tábor Chomutov Brno-město Jablonec nad Nisou Rakovník Karviná Pardubice Chrudim Rokycany Praha-Petrovice Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 7 Praha-Újezd Jičín Kroměříž Praha 12 Praha 3 Zlín Hradec Králové Pelhřimov Sokolov Praha-Koloděje Kladno Kolín Klatovy Praha 17 Plzeň-město Beroun Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 15 Praha 1 Semily Praha-Satalice České Budějovice Strakonice Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha 6 Praha-Zličín Praha-Troja Jihlava Havlíčkův Brod Praha 2 Břeclav Praha 10 Praha 11 Litoměřice Prachatice Cheb Praha 19 Uherské Hradiště Trutnov Vsetín Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Lochkov Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březinky

Levná dlažba Březinky

Dlažba Březinky

Zámkové dlažby Březinky

Zámkové betonové dlažby Březinky

Zámková dlažba Březinky

Betonové dlažby Březinky

Betonová dlažba Březinky

Zdící prvky Březinky

Dlažby II jakosti Březinky

Dlažba II jakosti Březinky

Plošné dlažby Březinky