„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březnice

Nové produkty Březnice

Dlažby a obrubníky Březnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březnice, Levná dlažba Březnice, Dlažba Březnice, Zámkové dlažby Březnice, Zámkové dlažba Březnice, Betonové dlažby Březnice, Betonová dlažba Březnice, Zdící prvky Březnice, Dlažby II jakosti Březnice, Dlažba II jakosti Březnice, Plošné dlažby Březnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha-Libuš Praha 14 Louny Praha 19 Klatovy Chomutov Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 5 Hlavní město Praha Praha 6 Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Hradec Králové Vsetín Zlín Praha 1 Praha-Suchdol Kolín Praha 22 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Znojmo Liberec Praha-Kunratice Pelhřimov Most Hodonín Praha 7 Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Písek Praha 2 Chrudim Cheb Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Lipence Prachatice Praha 20 Beroun Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Příbram Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 15 Praha 3 Praha-Zličín Bruntál Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Vinoř Litoměřice Praha 4 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Slivenec Blansko Jihlava Kladno Česká Lípa Praha-Kolovraty Přerov Frýdek-Místek Praha 12 Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Březiněves Praha-Újezd Benešov Praha-západ Praha 9 Praha 11 Náchod Strakonice Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Břeclav Jeseník Plzeň-město Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Běchovice Tábor Praha-Benice Praha-Troja Praha-Královice Karlovy Vary Nymburk Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březnice

Levná dlažba Březnice

Dlažba Březnice

Zámkové dlažby Březnice

Zámkové betonové dlažby Březnice

Zámková dlažba Březnice

Betonové dlažby Březnice

Betonová dlažba Březnice

Zdící prvky Březnice

Dlažby II jakosti Březnice

Dlažba II jakosti Březnice

Plošné dlažby Březnice