„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březnice

Nové produkty Březnice

Dlažby a obrubníky Březnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březnice, Levná dlažba Březnice, Dlažba Březnice, Zámkové dlažby Březnice, Zámkové dlažba Březnice, Betonové dlažby Březnice, Betonová dlažba Březnice, Zdící prvky Březnice, Dlažby II jakosti Březnice, Dlažba II jakosti Březnice, Plošné dlažby Březnice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Přerov Hlavní město Praha Břeclav Havlíčkův Brod Kolín Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha 1 Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Děčín Beroun Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha 19 Česká Lípa Praha 8 Kutná Hora Plzeň-město Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 17 Praha-Vinoř Vsetín Praha-Šeberov Chrudim Praha-východ Praha 3 Český Krumlov Praha 5 Praha 16 Žďár nad Sázavou Litoměřice Liberec Pardubice Praha-Kunratice Hodonín Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Dubeč Praha-Benice Svitavy Tachov Praha 15 Třebíč Praha 18 Olomouc Šumperk Příbram Louny Praha-Lysolaje Prostějov Most Praha 12 Vyškov Praha-Zličín Praha 11 Kroměříž Praha-Libuš Nymburk Kladno Klatovy Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Satalice Praha 6 Praha-Nedvězí Praha 21 Náchod Praha 14 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 22 Jihlava Sokolov Rychnov nad Kněžnou Semily Trutnov Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Čakovice Praha 2 Domažlice Bruntál Benešov Praha 20 Brno-venkov Praha 9 Nový Jičín Praha-Ďáblice Mělník České Budějovice Frýdek-Místek Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březnice

Levná dlažba Březnice

Dlažba Březnice

Zámkové dlažby Březnice

Zámkové betonové dlažby Březnice

Zámková dlažba Březnice

Betonové dlažby Březnice

Betonová dlažba Březnice

Zdící prvky Březnice

Dlažby II jakosti Březnice

Dlažba II jakosti Březnice

Plošné dlažby Březnice