„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březnice

Nové produkty Březnice

Dlažby a obrubníky Březnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březnice, Levná dlažba Březnice, Dlažba Březnice, Zámkové dlažby Březnice, Zámkové dlažba Březnice, Betonové dlažby Březnice, Betonová dlažba Březnice, Zdící prvky Březnice, Dlažby II jakosti Březnice, Dlažba II jakosti Březnice, Plošné dlažby Březnice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Přerov Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha 6 Louny Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Vyškov Ústí nad Labem Beroun Třebíč Plzeň-sever Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha 9 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha 5 Tachov Olomouc Příbram Praha 3 Praha 11 Praha 1 Praha-východ Kroměříž Praha-Dubeč Praha 16 Kolín Jeseník Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Šeberov Praha-Slivenec Česká Lípa Prachatice Benešov Rakovník Praha-Klánovice Brno-venkov Hradec Králové Praha 13 Praha 18 Praha-Březiněves Šumperk Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 17 Teplice Praha-Královice Praha 21 Břeclav Praha-Lysolaje Cheb Praha 8 Zlín Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Jihlava Uherské Hradiště Praha-Libuš Jičín Nymburk Plzeň-jih Domažlice Praha-Satalice Praha-Nedvězí Liberec Praha-Nebušice Praha-Křeslice České Budějovice Praha 15 Praha 12 Praha 19 Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-západ Bruntál Tábor Brno-město Praha-Kunratice Praha-Troja Znojmo Opava Rokycany Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březnice

Levná dlažba Březnice

Dlažba Březnice

Zámkové dlažby Březnice

Zámkové betonové dlažby Březnice

Zámková dlažba Březnice

Betonové dlažby Březnice

Betonová dlažba Březnice

Zdící prvky Březnice

Dlažby II jakosti Březnice

Dlažba II jakosti Březnice

Plošné dlažby Březnice