„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bublava

Nové produkty Bublava

Dlažby a obrubníky Bublava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bublava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bublava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bublava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bublava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bublava, Levná dlažba Bublava, Dlažba Bublava, Zámkové dlažby Bublava, Zámkové dlažba Bublava, Betonové dlažby Bublava, Betonová dlažba Bublava, Zdící prvky Bublava, Dlažby II jakosti Bublava, Dlažba II jakosti Bublava, Plošné dlažby Bublava, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Tábor Rokycany Šumperk Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Kladno Praha 4 Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Křeslice Praha 16 Praha 1 Klatovy Český Krumlov Praha-Královice Praha-Zličín Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Petrovice Trutnov Teplice Blansko Praha 12 Praha-východ Praha-Újezd Liberec Praha 19 Strakonice Příbram Jeseník Most Praha 21 Praha 20 Praha-Lysolaje Zlín Jičín Praha 17 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Beroun Semily Pardubice Praha-Libuš Brno-město Praha-Troja Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Koloděje Vyškov Praha-Lipence Brno-venkov Benešov Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha 22 Louny Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Vinoř Praha 9 Praha 13 Praha 3 Praha 10 Nymburk Karviná Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Slivenec Chrudim Mělník Děčín Náchod Břeclav Praha-Benice Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Prostějov Kutná Hora Praha 15 Jihlava Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Suchdol Cheb Tachov Litoměřice Plzeň-sever Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bublava

Levná dlažba Bublava

Dlažba Bublava

Zámkové dlažby Bublava

Zámkové betonové dlažby Bublava

Zámková dlažba Bublava

Betonové dlažby Bublava

Betonová dlažba Bublava

Zdící prvky Bublava

Dlažby II jakosti Bublava

Dlažba II jakosti Bublava

Plošné dlažby Bublava