„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bublava

Nové produkty Bublava

Dlažby a obrubníky Bublava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bublava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bublava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bublava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bublava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bublava, Levná dlažba Bublava, Dlažba Bublava, Zámkové dlažby Bublava, Zámkové dlažba Bublava, Betonové dlažby Bublava, Betonová dlažba Bublava, Zdící prvky Bublava, Dlažby II jakosti Bublava, Dlažba II jakosti Bublava, Plošné dlažby Bublava, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Písek Litoměřice Ústí nad Labem Chrudim Praha-Klánovice Klatovy Praha-Suchdol Cheb Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha 15 Tachov Praha 7 Praha 16 Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Most Praha-Vinoř Jeseník Česká Lípa Praha 3 Znojmo Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Libuš Trutnov Praha-západ Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Blansko Olomouc Jihlava Ostrava-město Pelhřimov Praha 13 Liberec Praha 5 Plzeň-sever Bruntál Praha-Královice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Prachatice Děčín Praha 4 Sokolov Praha 17 Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 6 Praha 8 Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Kolín Strakonice Praha-východ Praha-Kunratice Kladno Praha 18 Praha-Satalice Svitavy Opava Jičín Karviná Praha-Zličín Praha-Troja Náchod Praha 10 Praha-Újezd Praha-Lysolaje Mělník Praha-Březiněves Přerov Brno-město Praha-Čakovice Břeclav Vsetín Teplice Beroun Nový Jičín Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Třebíč Domažlice Rakovník Praha-Křeslice Praha 21 Semily Český Krumlov Louny Praha-Lipence Praha-Šeberov Brno-venkov Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bublava

Levná dlažba Bublava

Dlažba Bublava

Zámkové dlažby Bublava

Zámkové betonové dlažby Bublava

Zámková dlažba Bublava

Betonové dlažby Bublava

Betonová dlažba Bublava

Zdící prvky Bublava

Dlažby II jakosti Bublava

Dlažba II jakosti Bublava

Plošné dlažby Bublava