„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březová

Nové produkty Březová

Dlažby a obrubníky Březová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březová, Levná dlažba Březová, Dlažba Březová, Zámkové dlažby Březová, Zámkové dlažba Březová, Betonové dlažby Březová, Betonová dlažba Březová, Zdící prvky Březová, Dlažby II jakosti Březová, Dlažba II jakosti Březová, Plošné dlažby Březová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Děčín Praha-Šeberov Praha 7 Karviná Chomutov Praha-Zbraslav Chrudim Ostrava-město Praha-Petrovice Přerov Písek Praha-Křeslice Zlín Rokycany Vyškov Teplice Kutná Hora České Budějovice Praha-Čakovice Náchod Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha 8 Praha 2 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Příbram Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha 11 Jičín Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Klatovy Liberec Praha 5 Plzeň-město Praha-Libuš Kolín Praha 16 Blansko Praha-Lipence Třebíč Česká Lípa Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Semily Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Vsetín Praha-Štěrboholy Praha-východ Benešov Tábor Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Nymburk Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 12 Břeclav Jihlava Brno-venkov Praha-Březiněves Most Praha-Dubeč Karlovy Vary Hodonín Opava Tachov Olomouc Frýdek-Místek Cheb Litoměřice Beroun Praha 10 Hradec Králové Rakovník Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Královice Znojmo Plzeň-jih Praha-západ Svitavy Praha-Satalice Praha 13 Praha-Zličín Praha 19 Kladno Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březová

Levná dlažba Březová

Dlažba Březová

Zámkové dlažby Březová

Zámkové betonové dlažby Březová

Zámková dlažba Březová

Betonové dlažby Březová

Betonová dlažba Březová

Zdící prvky Březová

Dlažby II jakosti Březová

Dlažba II jakosti Březová

Plošné dlažby Březová