„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březová

Nové produkty Březová

Dlažby a obrubníky Březová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březová, Levná dlažba Březová, Dlažba Březová, Zámkové dlažby Březová, Zámkové dlažba Březová, Betonové dlažby Březová, Betonová dlažba Březová, Zdící prvky Březová, Dlažby II jakosti Březová, Dlažba II jakosti Březová, Plošné dlažby Březová, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha 17 Litoměřice Praha-Koloděje Písek Praha 12 Tábor Praha 21 Strakonice Brno-venkov Rakovník Rokycany Praha-Běchovice Pardubice Příbram Praha-Slivenec Prachatice Praha-Suchdol Praha 11 Praha 16 Praha-Satalice Praha 1 Jeseník Klatovy Hlavní město Praha Jičín Louny Praha-Vinoř Praha 9 Ústí nad Labem Česká Lípa Most Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Chrudim Opava Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Troja Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Benešov Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Liberec Břeclav Jindřichův Hradec Praha 22 Přerov Praha 8 Praha-Libuš Děčín Kolín Praha 4 Praha-Královice Brno-město Semily Mladá Boleslav Znojmo Hradec Králové Praha-Šeberov Svitavy Ostrava-město Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Petrovice Sokolov Šumperk Vyškov Blansko Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Zličín Náchod Praha-Nedvězí Prostějov Český Krumlov Vsetín Beroun Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha 15 Nový Jičín Kroměříž Praha 20 Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Cheb Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březová

Levná dlažba Březová

Dlažba Březová

Zámkové dlažby Březová

Zámkové betonové dlažby Březová

Zámková dlažba Březová

Betonové dlažby Březová

Betonová dlažba Březová

Zdící prvky Březová

Dlažby II jakosti Březová

Dlažba II jakosti Březová

Plošné dlažby Březová