„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březová

Nové produkty Březová

Dlažby a obrubníky Březová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březová, Levná dlažba Březová, Dlažba Březová, Zámkové dlažby Březová, Zámkové dlažba Březová, Betonové dlažby Březová, Betonová dlažba Březová, Zdící prvky Březová, Dlažby II jakosti Březová, Dlažba II jakosti Březová, Plošné dlažby Březová, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 5 Praha 4 Praha 3 Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Praha 2 Jeseník Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha-Újezd Jičín Vsetín Liberec Zlín Praha-Troja Hodonín Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Tachov Louny Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Semily Ostrava-město Praha 18 České Budějovice Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Opava Tábor Vyškov Domažlice Náchod Nymburk Praha-Čakovice Chomutov Praha-Petrovice Pelhřimov Jihlava Praha 11 Strakonice Praha-Lipence Mělník Rakovník Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-západ Most Praha 19 Beroun Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Znojmo Klatovy Brno-venkov Praha-Kunratice Teplice Litoměřice Olomouc Praha-Satalice Svitavy Kladno Cheb Hlavní město Praha Praha 1 Praha 16 Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Prostějov Praha 10 Sokolov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Kolín Praha 20 Kutná Hora Praha 22 Český Krumlov Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Karlovy Vary Rokycany Přerov Pardubice Praha-Nebušice Děčín Brno-město Praha 15 Šumperk Praha-Zbraslav Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březová

Levná dlažba Březová

Dlažba Březová

Zámkové dlažby Březová

Zámkové betonové dlažby Březová

Zámková dlažba Březová

Betonové dlažby Březová

Betonová dlažba Březová

Zdící prvky Březová

Dlažby II jakosti Březová

Dlažba II jakosti Březová

Plošné dlažby Březová