„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březské

Nové produkty Březské

Dlažby a obrubníky Březské

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březské

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březské

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březské

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březské

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březské, Levná dlažba Březské, Dlažba Březské, Zámkové dlažby Březské, Zámkové dlažba Březské, Betonové dlažby Březské, Betonová dlažba Březské, Zdící prvky Březské, Dlažby II jakosti Březské, Dlažba II jakosti Březské, Plošné dlažby Březské, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha 15 Sokolov Příbram Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Zlín Mělník Teplice Hodonín Praha-Koloděje Rokycany Praha-Čakovice Svitavy Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Běchovice Pardubice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Strakonice Domažlice Litoměřice Třebíč Praha 11 Praha 18 České Budějovice Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha 1 Praha 19 Praha 8 Liberec Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Bruntál Plzeň-sever Karviná Ústí nad Labem Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Královice Plzeň-město Pelhřimov Plzeň-jih Brno-město Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Troja Hlavní město Praha Chrudim Klatovy Břeclav Cheb Praha-západ Praha-Kolovraty Brno-venkov Děčín Jeseník Prostějov Praha 6 Tachov Praha 7 Praha-Kunratice Benešov Chomutov Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha 10 Praha 13 Praha 21 Česká Lípa Praha-Újezd Znojmo Semily Jičín Praha 17 Praha-Nedvězí Český Krumlov Tábor Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha 2 Kolín Praha 16 Jihlava Praha 20 Kladno Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březské

Levná dlažba Březské

Dlažba Březské

Zámkové dlažby Březské

Zámkové betonové dlažby Březské

Zámková dlažba Březské

Betonové dlažby Březské

Betonová dlažba Březské

Zdící prvky Březské

Dlažby II jakosti Březské

Dlažba II jakosti Březské

Plošné dlažby Březské