„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březské

Nové produkty Březské

Dlažby a obrubníky Březské

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březské

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březské

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březské

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březské

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březské, Levná dlažba Březské, Dlažba Březské, Zámkové dlažby Březské, Zámkové dlažba Březské, Betonové dlažby Březské, Betonová dlažba Březské, Zdící prvky Březské, Dlažby II jakosti Březské, Dlažba II jakosti Březské, Plošné dlažby Březské, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Blansko Praha 15 Jablonec nad Nisou Ostrava-město Plzeň-sever Jičín Liberec Jindřichův Hradec Znojmo Klatovy Praha-Troja Praha-Vinoř Hlavní město Praha Český Krumlov Třebíč Nymburk Praha 9 Praha-Lipence Praha-Kunratice Vsetín Hodonín Domažlice Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Bruntál Šumperk Přerov Semily Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha-Libuš Jeseník Praha 20 Pardubice Strakonice Praha-Újezd Chomutov Praha 8 Benešov Uherské Hradiště Pelhřimov Rokycany Prostějov Praha-Zličín Praha-západ Louny Praha-Nebušice Děčín Praha 22 Olomouc Praha 19 Praha 18 Kutná Hora České Budějovice Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Běchovice Náchod Praha-Dubeč Jihlava Praha 13 Praha 6 Praha-Klánovice Opava Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha 1 Praha 7 Praha-Satalice Praha 3 Plzeň-jih Praha 10 Karlovy Vary Litoměřice Cheb Most Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Hradec Králové Chrudim Praha 12 Praha-Zbraslav Svitavy Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Dolní Počernice Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březské

Levná dlažba Březské

Dlažba Březské

Zámkové dlažby Březské

Zámkové betonové dlažby Březské

Zámková dlažba Březské

Betonové dlažby Březské

Betonová dlažba Březské

Zdící prvky Březské

Dlažby II jakosti Březské

Dlažba II jakosti Březské

Plošné dlažby Březské