„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březůvky

Nové produkty Březůvky

Dlažby a obrubníky Březůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březůvky, Levná dlažba Březůvky, Dlažba Březůvky, Zámkové dlažby Březůvky, Zámkové dlažba Březůvky, Betonové dlažby Březůvky, Betonová dlažba Březůvky, Zdící prvky Březůvky, Dlažby II jakosti Březůvky, Dlažba II jakosti Březůvky, Plošné dlažby Březůvky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Písek Praha-Klánovice Strakonice Plzeň-jih Beroun Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Rakovník Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 14 Svitavy Praha-Lipence Praha 1 Vsetín Praha 5 Praha 10 Přerov Praha 3 Praha-Újezd Karviná Jičín Praha-východ Praha-Libuš Praha 18 Praha-Křeslice Praha 15 Děčín Havlíčkův Brod Louny Uherské Hradiště Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Pardubice Tachov Nový Jičín Praha-Benice Kutná Hora Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha-Troja Chrudim Praha-Nebušice Kladno Plzeň-sever Praha 11 Žďár nad Sázavou Rokycany Jihlava Frýdek-Místek Praha 20 Praha 13 Vyškov Praha 19 Trutnov České Budějovice Praha-Březiněves Zlín Blansko Prostějov Praha-Čakovice Bruntál Praha 17 Praha-Zličín Chomutov Kolín Brno-venkov Domažlice Most Mělník Břeclav Jindřichův Hradec Třebíč Praha 7 Liberec Praha-Přední Kopanina Teplice Praha-Zbraslav Klatovy Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Znojmo Olomouc Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha 8 Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březůvky

Levná dlažba Březůvky

Dlažba Březůvky

Zámkové dlažby Březůvky

Zámkové betonové dlažby Březůvky

Zámková dlažba Březůvky

Betonové dlažby Březůvky

Betonová dlažba Březůvky

Zdící prvky Březůvky

Dlažby II jakosti Březůvky

Dlažba II jakosti Březůvky

Plošné dlažby Březůvky