„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březůvky

Nové produkty Březůvky

Dlažby a obrubníky Březůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březůvky, Levná dlažba Březůvky, Dlažba Březůvky, Zámkové dlažby Březůvky, Zámkové dlažba Březůvky, Betonové dlažby Březůvky, Betonová dlažba Březůvky, Zdící prvky Březůvky, Dlažby II jakosti Březůvky, Dlažba II jakosti Březůvky, Plošné dlažby Březůvky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha 14 Ústí nad Labem Mělník Praha-Šeberov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Libuš Blansko Praha-Nebušice Šumperk Praha 3 Praha-Klánovice Praha-Čakovice Vyškov Praha 7 Praha 12 Sokolov Litoměřice Brno-venkov Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Kunratice Semily Praha 10 Jeseník Domažlice Praha 8 Chomutov Praha 21 Kroměříž Jablonec nad Nisou Hradec Králové Tachov Nový Jičín Praha-Lochkov Beroun Praha 5 Prachatice Louny Přerov Praha-Dolní Počernice Strakonice Písek Praha-Královice Benešov Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Březiněves Chrudim Praha 16 Jičín Svitavy Plzeň-sever Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Kutná Hora Pardubice Liberec Praha-Troja Praha-Štěrboholy Rakovník Praha-Řeporyje Praha 11 Kolín Praha 22 Český Krumlov Náchod Prostějov Třebíč Nymburk Příbram Praha 19 Jihlava Praha-Křeslice Vsetín Praha-Velká Chuchle Břeclav Havlíčkův Brod Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Kolovraty Karviná Praha 4 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březůvky

Levná dlažba Březůvky

Dlažba Březůvky

Zámkové dlažby Březůvky

Zámkové betonové dlažby Březůvky

Zámková dlažba Březůvky

Betonové dlažby Březůvky

Betonová dlažba Březůvky

Zdící prvky Březůvky

Dlažby II jakosti Březůvky

Dlažba II jakosti Březůvky

Plošné dlažby Březůvky