„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březůvky

Nové produkty Březůvky

Dlažby a obrubníky Březůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březůvky, Levná dlažba Březůvky, Dlažba Březůvky, Zámkové dlažby Březůvky, Zámkové dlažba Březůvky, Betonové dlažby Březůvky, Betonová dlažba Březůvky, Zdící prvky Březůvky, Dlažby II jakosti Březůvky, Dlažba II jakosti Březůvky, Plošné dlažby Březůvky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Plzeň-město Uherské Hradiště Cheb Praha-Nedvězí Praha 8 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Most Praha-Dolní Chabry Praha 14 Děčín Praha-Dubeč Praha 20 Sokolov Opava Brno-venkov Ostrava-město Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha 1 Jeseník Litoměřice Praha-západ Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Suchdol Česká Lípa Semily Svitavy Praha 9 Přerov Benešov Beroun Pardubice Praha 6 Brno-město Tachov Praha-Újezd Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha 16 Pelhřimov Teplice Praha 4 Chomutov Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Blansko Jičín Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-východ Praha-Běchovice Náchod Praha 12 Znojmo Kolín Karlovy Vary Praha-Slivenec Praha 7 Třebíč České Budějovice Písek Mladá Boleslav Šumperk Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Klánovice Domažlice Liberec Praha-Štěrboholy Rokycany Kroměříž Prachatice Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha 5 Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Benice Praha-Nebušice Praha 15 Prostějov Praha 19 Praha-Zličín Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březůvky

Levná dlažba Březůvky

Dlažba Březůvky

Zámkové dlažby Březůvky

Zámkové betonové dlažby Březůvky

Zámková dlažba Březůvky

Betonové dlažby Březůvky

Betonová dlažba Březůvky

Zdící prvky Březůvky

Dlažby II jakosti Březůvky

Dlažba II jakosti Březůvky

Plošné dlažby Březůvky