„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Březůvky

Nové produkty Březůvky

Dlažby a obrubníky Březůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Březůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Březůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Březůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Březůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Březůvky, Levná dlažba Březůvky, Dlažba Březůvky, Zámkové dlažby Březůvky, Zámkové dlažba Březůvky, Betonové dlažby Březůvky, Betonová dlažba Březůvky, Zdící prvky Březůvky, Dlažby II jakosti Březůvky, Dlažba II jakosti Březůvky, Plošné dlažby Březůvky, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Ďáblice Třebíč Ústí nad Labem Praha-Suchdol Znojmo Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 3 České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Troja Hodonín Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Klánovice Rakovník Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Český Krumlov Karviná Prostějov Praha 2 Hradec Králové Beroun Praha-Křeslice Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Kolovraty Břeclav Chomutov Náchod Brno-venkov Kolín Blansko Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Děčín Praha-západ Praha 19 Česká Lípa Přerov Plzeň-sever Ostrava-město Písek Ústí nad Orlicí Cheb Jeseník Litoměřice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Praha 5 Louny Karlovy Vary Jičín Praha 7 Nymburk Uherské Hradiště Liberec Mělník Kroměříž Zlín Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Benešov Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 6 Plzeň-jih Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 1 Praha-Satalice Praha 22 Kladno Pardubice Praha 8 Tachov Praha-Dubeč Teplice Šumperk Olomouc Kutná Hora Semily Tábor Praha-východ Svitavy Praha 12 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Březůvky

Levná dlažba Březůvky

Dlažba Březůvky

Zámkové dlažby Březůvky

Zámkové betonové dlažby Březůvky

Zámková dlažba Březůvky

Betonové dlažby Březůvky

Betonová dlažba Březůvky

Zdící prvky Březůvky

Dlažby II jakosti Březůvky

Dlažba II jakosti Březůvky

Plošné dlažby Březůvky