„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Budětsko

Nové produkty Budětsko

Dlažby a obrubníky Budětsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Budětsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Budětsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Budětsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Budětsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Budětsko, Levná dlažba Budětsko, Dlažba Budětsko, Zámkové dlažby Budětsko, Zámkové dlažba Budětsko, Betonové dlažby Budětsko, Betonová dlažba Budětsko, Zdící prvky Budětsko, Dlažby II jakosti Budětsko, Dlažba II jakosti Budětsko, Plošné dlažby Budětsko, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Trutnov Praha 3 Pelhřimov Hlavní město Praha Kolín Chrudim Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-západ Vsetín Bruntál Praha 18 Praha 13 Praha-Kunratice Praha-Újezd Karviná Vyškov Klatovy Písek Praha-Běchovice Praha-Klánovice Český Krumlov Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Troja Ústí nad Labem Praha 14 Přerov Praha 8 Litoměřice Beroun Praha 10 Domažlice Praha 7 Česká Lípa Mladá Boleslav Olomouc České Budějovice Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha 6 Praha-Dolní Počernice Semily Svitavy Pardubice Praha-Zbraslav Příbram Praha 9 Šumperk Jihlava Plzeň-město Praha-východ Praha 20 Sokolov Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha-Zličín Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Lysolaje Mělník Uherské Hradiště Brno-město Brno-venkov Havlíčkův Brod Prachatice Ostrava-město Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha 4 Most Hodonín Praha-Kolovraty Znojmo Zlín Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 17 Praha 15 Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Královice Praha 16 Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha-Nebušice Benešov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Budětsko

Levná dlažba Budětsko

Dlažba Budětsko

Zámkové dlažby Budětsko

Zámkové betonové dlažby Budětsko

Zámková dlažba Budětsko

Betonové dlažby Budětsko

Betonová dlažba Budětsko

Zdící prvky Budětsko

Dlažby II jakosti Budětsko

Dlažba II jakosti Budětsko

Plošné dlažby Budětsko