„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Budětsko

Nové produkty Budětsko

Dlažby a obrubníky Budětsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Budětsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Budětsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Budětsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Budětsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Budětsko, Levná dlažba Budětsko, Dlažba Budětsko, Zámkové dlažby Budětsko, Zámkové dlažba Budětsko, Betonové dlažby Budětsko, Betonová dlažba Budětsko, Zdící prvky Budětsko, Dlažby II jakosti Budětsko, Dlažba II jakosti Budětsko, Plošné dlažby Budětsko, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Olomouc Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Česká Lípa Ostrava-město Hlavní město Praha Třebíč Praha-Petrovice Písek Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Hodonín Praha-Lipence Praha 14 Praha 11 Tachov Plzeň-město Praha-Slivenec Rokycany Přerov Pelhřimov Břeclav Praha-Dubeč Znojmo Český Krumlov Ústí nad Labem Zlín Chrudim Hradec Králové Praha 16 Praha 21 Praha-Libuš Praha 10 Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Frýdek-Místek Prachatice Praha 8 Vsetín Jeseník Praha 22 Praha-Vinoř Praha 18 Teplice Praha-Ďáblice Praha-Satalice Most Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Náchod Louny Praha-Březiněves Domažlice Liberec Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Semily Svitavy Praha 19 Děčín Praha 4 Prostějov Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha 9 Plzeň-sever Mladá Boleslav Mělník Jihlava Vyškov Praha 20 Uherské Hradiště Praha 2 Praha 6 Praha-Lysolaje Praha 5 Kolín Praha-Zličín Šumperk Praha 3 Bruntál Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Strakonice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha-západ Jablonec nad Nisou České Budějovice Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Budětsko

Levná dlažba Budětsko

Dlažba Budětsko

Zámkové dlažby Budětsko

Zámkové betonové dlažby Budětsko

Zámková dlažba Budětsko

Betonové dlažby Budětsko

Betonová dlažba Budětsko

Zdící prvky Budětsko

Dlažby II jakosti Budětsko

Dlažba II jakosti Budětsko

Plošné dlažby Budětsko