„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Budětsko

Nové produkty Budětsko

Dlažby a obrubníky Budětsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Budětsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Budětsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Budětsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Budětsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Budětsko, Levná dlažba Budětsko, Dlažba Budětsko, Zámkové dlažby Budětsko, Zámkové dlažba Budětsko, Betonové dlažby Budětsko, Betonová dlažba Budětsko, Zdící prvky Budětsko, Dlažby II jakosti Budětsko, Dlažba II jakosti Budětsko, Plošné dlažby Budětsko, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha 4 Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Újezd Chrudim Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha-Nebušice Praha 21 Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Čakovice Kladno Prachatice Praha-západ Opava Prostějov Cheb Praha-Vinoř Kolín Praha 18 Brno-venkov Chomutov Uherské Hradiště Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Lochkov Náchod Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Trutnov Mladá Boleslav Tábor Třebíč Tachov Vsetín Praha-východ Praha-Kunratice Příbram Praha-Troja Praha 16 Praha 2 Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Lysolaje Pelhřimov Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Slivenec Ostrava-město Praha 1 Žďár nad Sázavou Jihlava Praha 7 Praha-Kolovraty Praha 8 Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Královice Hodonín Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha-Šeberov Nymburk Praha 6 Jablonec nad Nisou Rokycany Písek Praha-Nedvězí Zlín Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha-Benice Praha 15 Praha-Libuš Praha 20 Praha 17 Blansko Praha 10 Plzeň-jih Břeclav Benešov Havlíčkův Brod Sokolov Domažlice Jindřichův Hradec Šumperk Kutná Hora Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Jeseník Liberec Praha-Štěrboholy Praha 22 Louny Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Budětsko

Levná dlažba Budětsko

Dlažba Budětsko

Zámkové dlažby Budětsko

Zámkové betonové dlažby Budětsko

Zámková dlažba Budětsko

Betonové dlažby Budětsko

Betonová dlažba Budětsko

Zdící prvky Budětsko

Dlažby II jakosti Budětsko

Dlažba II jakosti Budětsko

Plošné dlažby Budětsko