„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buková

Nové produkty Buková

Dlažby a obrubníky Buková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buková, Levná dlažba Buková, Dlažba Buková, Zámkové dlažby Buková, Zámkové dlažba Buková, Betonové dlažby Buková, Betonová dlažba Buková, Zdící prvky Buková, Dlažby II jakosti Buková, Dlažba II jakosti Buková, Plošné dlažby Buková, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Benešov Praha-Nebušice Kladno Praha 18 Brno-venkov Liberec Praha 10 Hlavní město Praha Hradec Králové Vsetín Vyškov Praha-Zličín Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Křeslice Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha-Slivenec Tachov Praha 17 Jihlava Havlíčkův Brod Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-západ Trutnov Praha-Ďáblice Příbram Brno-město Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Plzeň-sever Chrudim Ústí nad Labem Praha-Suchdol Domažlice Strakonice Praha-východ Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Opava Praha 20 Praha 12 Karviná Praha-Řeporyje Jeseník Klatovy Bruntál Šumperk Praha 3 Praha-Lipence Znojmo Praha-Čakovice Praha 21 Praha 9 Chomutov Děčín Praha 7 Plzeň-jih Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Svitavy Kutná Hora Náchod Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Libuš Nymburk Olomouc Zlín Teplice Třebíč Louny Praha-Kolovraty Písek Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Cheb Praha 2 Praha 14 Přerov Kroměříž Rokycany Prostějov Praha 8 Sokolov Praha-Nedvězí Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buková

Levná dlažba Buková

Dlažba Buková

Zámkové dlažby Buková

Zámkové betonové dlažby Buková

Zámková dlažba Buková

Betonové dlažby Buková

Betonová dlažba Buková

Zdící prvky Buková

Dlažby II jakosti Buková

Dlažba II jakosti Buková

Plošné dlažby Buková