„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buková

Nové produkty Buková

Dlažby a obrubníky Buková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buková, Levná dlažba Buková, Dlažba Buková, Zámkové dlažby Buková, Zámkové dlažba Buková, Betonové dlažby Buková, Betonová dlažba Buková, Zdící prvky Buková, Dlažby II jakosti Buková, Dlažba II jakosti Buková, Plošné dlažby Buková, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Ústí nad Labem Praha-Benice Jičín Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha 9 Mělník Znojmo Praha 5 Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Slivenec Praha 19 Vyškov Praha 11 Kutná Hora Strakonice Nymburk Brno-město Rokycany Chrudim Praha-Křeslice Most Jihlava Český Krumlov Brno-venkov Praha 18 Trutnov Praha-Kunratice Praha-Suchdol Ostrava-město Domažlice Zlín Liberec Karviná Náchod Tábor Praha-Petrovice Cheb Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Troja Praha 12 Třebíč Praha-Štěrboholy Jeseník Praha 13 Děčín Mladá Boleslav Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Prachatice Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha-Dubeč Praha 3 Uherské Hradiště Praha 20 Šumperk Vsetín Praha-Koloděje Praha-západ Praha 16 Praha-Královice Praha-Lipence Praha 22 Rakovník Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha 15 Písek Praha-Klánovice Beroun Chomutov Praha 7 Praha-Újezd Litoměřice Semily Pardubice Praha-Libuš Příbram České Budějovice Praha-Nebušice Tachov Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Svitavy Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buková

Levná dlažba Buková

Dlažba Buková

Zámkové dlažby Buková

Zámkové betonové dlažby Buková

Zámková dlažba Buková

Betonové dlažby Buková

Betonová dlažba Buková

Zdící prvky Buková

Dlažby II jakosti Buková

Dlažba II jakosti Buková

Plošné dlažby Buková