„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buková

Nové produkty Buková

Dlažby a obrubníky Buková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buková, Levná dlažba Buková, Dlažba Buková, Zámkové dlažby Buková, Zámkové dlažba Buková, Betonové dlažby Buková, Betonová dlažba Buková, Zdící prvky Buková, Dlažby II jakosti Buková, Dlažba II jakosti Buková, Plošné dlažby Buková, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-východ Praha 12 Praha 6 Havlíčkův Brod Příbram Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Blansko Kladno Kutná Hora Praha-Koloděje Jičín Písek Praha-Nebušice Praha-Lochkov Zlín Sokolov Klatovy Prachatice Praha 10 Pardubice Brno-venkov Praha 19 Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Šeberov Chomutov Praha 20 Praha-Řeporyje Praha 9 Vyškov Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-západ Domažlice Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 21 Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Benešov Praha 16 Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Královice Plzeň-jih Náchod Praha-Zličín Kroměříž Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha 3 Semily Praha-Vinoř Nový Jičín Praha-Březiněves Ústí nad Labem Olomouc Jablonec nad Nisou Chrudim Vsetín Praha-Lipence Uherské Hradiště Frýdek-Místek Strakonice Praha-Újezd Třebíč Praha-Kunratice Český Krumlov Brno-město Kolín Česká Lípa Rokycany České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 11 Pelhřimov Trutnov Louny Nymburk Opava Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Rakovník Praha 17 Bruntál Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buková

Levná dlažba Buková

Dlažba Buková

Zámkové dlažby Buková

Zámkové betonové dlažby Buková

Zámková dlažba Buková

Betonové dlažby Buková

Betonová dlažba Buková

Zdící prvky Buková

Dlažby II jakosti Buková

Dlažba II jakosti Buková

Plošné dlažby Buková