„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buková

Nové produkty Buková

Dlažby a obrubníky Buková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buková, Levná dlažba Buková, Dlažba Buková, Zámkové dlažby Buková, Zámkové dlažba Buková, Betonové dlažby Buková, Betonová dlažba Buková, Zdící prvky Buková, Dlažby II jakosti Buková, Dlažba II jakosti Buková, Plošné dlažby Buková, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Kolín Praha-Nedvězí Praha 15 Most Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Klánovice Praha 11 Praha 7 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha 2 Bruntál Prostějov Praha-západ Praha-Lochkov Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha 16 Opava Karviná Tachov Praha 9 Plzeň-sever Brno-město Teplice Prachatice Pelhřimov Praha 18 Hodonín Brno-venkov Praha 22 Uherské Hradiště Zlín Jičín Blansko Semily Praha-Újezd Praha 21 Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Klatovy Mělník Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Lipence Znojmo Písek Litoměřice Praha 5 Český Krumlov Třebíč Praha 3 Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha 1 Praha 13 Mladá Boleslav Praha 6 Trutnov Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Čakovice Kladno Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Náchod Jihlava Praha-Libuš Havlíčkův Brod Hradec Králové Jablonec nad Nisou Plzeň-město Ústí nad Orlicí Beroun Nový Jičín Benešov Domažlice Chrudim Rakovník Vyškov Přerov Příbram Louny Praha-Velká Chuchle Děčín Praha 14 Praha-Petrovice Praha-východ Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buková

Levná dlažba Buková

Dlažba Buková

Zámkové dlažby Buková

Zámkové betonové dlažby Buková

Zámková dlažba Buková

Betonové dlažby Buková

Betonová dlažba Buková

Zdící prvky Buková

Dlažby II jakosti Buková

Dlažba II jakosti Buková

Plošné dlažby Buková