„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buk

Nové produkty Buk

Dlažby a obrubníky Buk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buk, Levná dlažba Buk, Dlažba Buk, Zámkové dlažby Buk, Zámkové dlažba Buk, Betonové dlažby Buk, Betonová dlažba Buk, Zdící prvky Buk, Dlažby II jakosti Buk, Dlažba II jakosti Buk, Plošné dlažby Buk, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Klánovice Vyškov Jičín Praha-Ďáblice Praha 13 Praha 15 Tachov Havlíčkův Brod Praha-západ Ostrava-město Kroměříž Praha-Nedvězí Karviná Prachatice Rakovník Praha-Královice Praha 20 Prostějov Mladá Boleslav Kladno Děčín Praha-Kunratice Jihlava Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Lipence Trutnov Příbram Praha-Dolní Počernice Strakonice Domažlice Semily Svitavy Cheb Praha 8 Louny Praha-Satalice Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Opava Rychnov nad Kněžnou Nymburk Vsetín Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha 19 Chrudim Český Krumlov Hradec Králové Benešov Praha-Štěrboholy Bruntál Praha 16 Praha 11 Most Praha 10 Karlovy Vary Rokycany Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha 5 Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Brno-město Písek Jeseník Brno-venkov Třebíč Plzeň-jih Praha-východ Praha 14 Znojmo Hlavní město Praha Klatovy Praha 7 Blansko Žďár nad Sázavou Praha 6 Náchod Praha-Dolní Chabry Praha 2 Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Řeporyje Liberec Praha-Slivenec Praha-Křeslice Kolín Praha 1 Břeclav Praha-Petrovice Přerov Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buk

Levná dlažba Buk

Dlažba Buk

Zámkové dlažby Buk

Zámkové betonové dlažby Buk

Zámková dlažba Buk

Betonové dlažby Buk

Betonová dlažba Buk

Zdící prvky Buk

Dlažby II jakosti Buk

Dlažba II jakosti Buk

Plošné dlažby Buk