„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buk

Nové produkty Buk

Dlažby a obrubníky Buk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buk, Levná dlažba Buk, Dlažba Buk, Zámkové dlažby Buk, Zámkové dlažba Buk, Betonové dlažby Buk, Betonová dlažba Buk, Zdící prvky Buk, Dlažby II jakosti Buk, Dlažba II jakosti Buk, Plošné dlažby Buk, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Prachatice Teplice Praha-Libuš Rokycany Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-západ Mělník Praha-Královice Praha-Slivenec Hradec Králové Tábor Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Strakonice Vyškov Praha-Petrovice Praha-Benice Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Satalice Příbram Brno-město Plzeň-město Zlín Praha 5 Svitavy Bruntál Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Kolovraty Jičín Opava Praha 7 Beroun Hlavní město Praha Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Benešov Pelhřimov Praha-Lipence Karviná Praha-Dubeč Praha-východ Praha 10 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Koloděje Vsetín Sokolov Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha 1 Písek Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Klatovy Praha 13 Jihlava Praha 11 Praha 20 Plzeň-jih Praha 18 Praha-Lochkov Kroměříž Louny Praha 6 České Budějovice Náchod Šumperk Přerov Český Krumlov Semily Praha 12 Praha-Křeslice Praha 15 Brno-venkov Mladá Boleslav Praha 8 Blansko Rychnov nad Kněžnou Hodonín Jeseník Plzeň-sever Praha 22 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buk

Levná dlažba Buk

Dlažba Buk

Zámkové dlažby Buk

Zámkové betonové dlažby Buk

Zámková dlažba Buk

Betonové dlažby Buk

Betonová dlažba Buk

Zdící prvky Buk

Dlažby II jakosti Buk

Dlažba II jakosti Buk

Plošné dlažby Buk