„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buk

Nové produkty Buk

Dlažby a obrubníky Buk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buk, Levná dlažba Buk, Dlažba Buk, Zámkové dlažby Buk, Zámkové dlažba Buk, Betonové dlažby Buk, Betonová dlažba Buk, Zdící prvky Buk, Dlažby II jakosti Buk, Dlažba II jakosti Buk, Plošné dlažby Buk, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Rokycany Rakovník Praha 14 Brno-město Praha 3 Kutná Hora Trutnov Praha 18 Příbram Náchod Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha 8 Chrudim České Budějovice Třebíč Benešov Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Vsetín Rychnov nad Kněžnou Pardubice Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Hodonín Praha-Lipence Praha-Křeslice Kolín Praha-Nedvězí Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Prachatice Děčín Praha 20 Praha 16 Jihlava Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-Troja Jeseník Praha 1 Praha-Zličín Břeclav Most Praha 6 Praha 12 Praha 9 Domažlice Praha 13 Hradec Králové Praha 7 Strakonice Praha 4 Nymburk Nový Jičín Šumperk Praha 22 Tábor Praha-Lysolaje Prostějov Jičín Praha 10 Semily Kladno Bruntál Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha 5 Opava Praha 11 Plzeň-jih Beroun Praha-Benice Zlín Vyškov Karlovy Vary Znojmo Cheb Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Slivenec Kroměříž Olomouc Brno-venkov Praha-východ Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buk

Levná dlažba Buk

Dlažba Buk

Zámkové dlažby Buk

Zámkové betonové dlažby Buk

Zámková dlažba Buk

Betonové dlažby Buk

Betonová dlažba Buk

Zdící prvky Buk

Dlažby II jakosti Buk

Dlažba II jakosti Buk

Plošné dlažby Buk