„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buk

Nové produkty Buk

Dlažby a obrubníky Buk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buk, Levná dlažba Buk, Dlažba Buk, Zámkové dlažby Buk, Zámkové dlažba Buk, Betonové dlažby Buk, Betonová dlažba Buk, Zdící prvky Buk, Dlažby II jakosti Buk, Dlažba II jakosti Buk, Plošné dlažby Buk, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Zlín Břeclav Cheb Praha 16 Nymburk Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha 17 Praha-Lipence Šumperk Most Náchod Litoměřice Plzeň-město Kroměříž Beroun Praha 19 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Chrudim Tachov Domažlice Kutná Hora Praha-Benice Chomutov Hradec Králové Česká Lípa Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha 4 Blansko Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Liberec Praha-Šeberov Praha 6 Praha 18 Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 10 Písek Jičín Jeseník Jablonec nad Nisou Praha 7 České Budějovice Louny Praha-Nebušice Opava Prachatice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Suchdol Třebíč Hodonín Olomouc Praha 13 Karlovy Vary Praha 9 Benešov Havlíčkův Brod Sokolov Praha 12 Praha-Zličín Karviná Jihlava Klatovy Pardubice Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Královice Pelhřimov Praha-Kunratice Přerov Praha-Březiněves Kolín Vsetín Ústí nad Labem Semily Rakovník Příbram Praha 11 Strakonice Tábor Praha 3 Hlavní město Praha Praha 2 Praha 15 Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buk

Levná dlažba Buk

Dlažba Buk

Zámkové dlažby Buk

Zámkové betonové dlažby Buk

Zámková dlažba Buk

Betonové dlažby Buk

Betonová dlažba Buk

Zdící prvky Buk

Dlažby II jakosti Buk

Dlažba II jakosti Buk

Plošné dlažby Buk